Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
  1. #11
    Baby Renault 4
    Član od
    17.11.2008.
    Aktivnost
    26.07.2012
    Lokacija
    Osijek
    Godine
    40
    Poruke
    94

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    Citat nemawa kaže:
    Причаш о апарату за гашење пожара. Ако ти се запали случајно гориво..... треба ће неком поред тебе апарат од 9кила.... ало не и онај од 50. Пар пута сам видео како 2 деци бензина гори.......а камоли 15так литара.
    Imao sam ja dva kraj sebe, ali u rezervaru je bilo svega tri litre. I aparat za gašenje i oprez. Sad kad znam gdje je cijev od goriva i vi znate nema šansi da ju zaređete osim ako divljački netko ne uleti šajbom. Ali malo po malo i to je to. Ne morate ni koristiti brusilicu, možete bušilicu pa rupu do dupe slagati. I to je rješenje
    Live to ride
    Ride to live

  2. #12
    Baby Renault 4
    Član od
    17.11.2008.
    Aktivnost
    26.07.2012
    Lokacija
    Osijek
    Godine
    40
    Poruke
    94

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    Može netko tko ne zna raditi sa brusilicom raditi sa bilo čime, od bušilice pa nadalje. MEni je ovo bilo lagano, jer je držim u ruci od 5 godine. Istina treba znati sa njom. ALi mislim da je skroz normalno da to neće raditi netko tko se ne razumije u brusilicu i taj način sjeće. Ima još načina. Možete staviti brusnu glavu koja ne baca iskre pa cijeli poklopac izbrusiti da ga nema, ali to će trajati. Možete bušilicom isto LAGANO sastavljti rupu do rupe u krug. A mjesto kod cjevčice preskočiti pa da to bude dio lima koji će držati poklopac. Ima načina
    Live to ride
    Ride to live

  3. #13

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    Odlicna tema, svakako cu ovo uraditi ukoliko se ukaze potreba za skidanjem plovka, ne pada mi na pamet skidati rezervoar, ko je radio, zna kolika je to muka.

    Isto sam ovo radio drugaru na Kecu pre 15-tak godina, jer stari Kecevi (pre '82. god.) isto nisu imali rupu za plovak, a noviji imaju.

    Sistem plovka je identican, kao na vecini automobila, nista nisu Francuzi posebno izmenili, taj sistem se koristi kod skoro svih karburatorskih modela, noviji sa ubrizgavanjem i potopljenom elektricnom pumpom u rezervoaru imaju nesto drugaciji sistem, ali isti princip.
    Plin je za kuvanje, dizel za lozenje, a benzin za voznju.

  4. #14
    joxy
    Guest

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    dobro vece ljudi evo slusam sta se radi i nerviram se jer i ja ovih dana treba da skidam plovak .ja sam isekao pod u gepeku ali i onda je to muka .

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    Ja sam skidao rezervoar za gorivo i ne vidim u cemu je tu problem? Ja svoj glas dajem skidanju rezervoara jer ne vidim zasto bi iko sekao auto na zdravom mestu jos ako pridodamo to da kada skinete rezervoar mozete dobro da ga ocistite i operete a po potrebi i spolja zastitite...
    jos jedna stvar: koliko ti vremena oduzme skidanje rezervoara toliko vremena potrosis na vadjenje plovka koji bi da si skinuo rezervoar mogao da radish lagano sa stolice
    jos ce ljudi kada menjaju lancac i lancanike poceti da seku pozarni lim a kada menjaju lamelu seci prednju gredu
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #16
    Baby Renault 4
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    21.07.2015
    Lokacija
    Ogulin - Croatia
    Godine
    33
    Poruke
    92

    Re: Popravak plovka rezervara - tutorial sa slikama

    potpis.ja sam na svome isto skidao rezervar i to ima 7 šarafa(mislim) gedora 10 u ruke i udri.i naravno WD40 mada kad sam ga skinuo onda sam ga isprao s sredstvom za skidanje masnoće... i bio je cist ko suza

Slične teme

  1. Cep rezervara
    Autor Alive u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.12.2013, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •