HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 15
  1. #1
    tarket
    Guest

    HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU 065 240 2540 DEJAN.......Postovana gospodo, "ljubitelji reno 4", hvala vam na pomoci sto mi nista niste pomogli. Haubu sam nasao, ne jednu nego cak 5 hauba, i to originalnih sa cenom od 7000 din do 15 000 din. Necu vise da budem aktivan clan ovog sajta. Izgleda da se ovde okupljaju ljudi samo radi price, a niko nista ne radi, ne zna ili ne zeli da pomogne.
    Nisam smatrao sebe ne znam kakvim ljubiteljem, uclanio sam se da bih saznao nesto vise o autu koji vozim i dobio neki savet... ali nista od toga. Sada kao vlasnik vec dve reno 4 (kupih jos jednu prekjuce) i posto sam upoznao vlasnike gotovo svih servisa Renoa po citavoj Srbiji (Valjvevu, Subotici, Nisu, Kragujevcu...) - posto sam u poslednja dva dana nazvao preko 50 servisa i mnoge od tih ljudi znam sad i po imenu - smatram da mi vise niste potrebni. Mada ni do sada od vas nije bilo neke vajde.

    Mozda ponekad svratim na forum da vidim da li se nesto promenilo. Voleo bih da bude tako. Imate fore dok su hladni dani. Jer kad otopli (dobacuje moja zena) mi odosmo da obilazimo Srbiju motorom kao i prosle godine, a vama prijatne sate uz naklapanja ko je "ispolirao" sta i koliko puta nedeljno "oprao" svog "ljubimca".

    Sve najbolje zelim svima, a sebi najvise. Pozdrav

    PS Ako neko hoce onaj reno 4 koji prodajem, bolje bi bilo sto pre da se javi. Jer razmisljam cisto radi vas da castim cigane koji su me vec par puta pitali da ga iseku skroz i da u njemu skupljaju sekundarne sirovine. Uskoro planiram da prihvatim tu ponudu. Oni daju 200 evra u kesu, koliko vi "ljubitelji" nudite ?
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Haha ova ti je dobra! I meni forum nije bio od bog zna kolike pomoci i kada nesto pitash nigde odgovora a kasnije kada saznash odgovor na nekom drugom mestu ustanovish da su ga svi na forumu znali ali da im je bilo tesko da odgovore. No ja bash zbog toga ostajem na forumu Sto bi se reklo ne predajem se tako lako a svoju cetvorku cu i bez foruma da napravim da bude tip top. Za sada mi je iz dzepa oduvala 2500 evra i ima josh da se radi. Posle toga prelazim na restauraciju minija koji je vec kupljen
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Поштовани Дејане да те само мало није мрзело да прочешљаш по сајту нашао би подоста места где се помињу делови који су ти потребни,између осталог и спонзора клуба односно продавницу рено делова ТТД у јужном булевару
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Na sva vasa pitanja vec postoje odgovori na forumu, jer postoji odavno, a auto nije komplikovan pa je uglavnom sve ispisano! Odgovore niko ne dobija na teme koje vec odavno postoje, samo treba pretraziti, forum gubi smisao ako cemo svakome novom, kome je mrsko da koristi opciju search, po pet puta objasnjavamo iste stvari. Za novu haubu je napisano bar 5 puta da postoji i da kosta oko 70e-90e u Golasu... Za ostale delove postoji broj TTD Renault Juzni Bulevar 17 bar na 20 mesta kao i na samom sajtu...takodje i informacija da nam daju lepe popuste...
    Zato ovakve komentare lenjih ljudi necemo dozvoliti, to sto je sve zivo o automobilu, koji ima konacan broj delova na sebi, napisano nas ne ogranicava da se druzimo i pricamo o svakodnevnim iskustvima sa vozilom ciji smo ljubitelji...jer ovo nije instant servis...plati i imas popust i to je to...to je vozilo o kojem stalno razmisljamo i kao zaludjenici (bare vecina) imamo svoje mesto pod suncem pa i na internetu...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  5. #5
    tarket
    Guest

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    nisam lenj jer znam da nisam, pravite se pametni a u stvari ste vi lenji okrenuo sam vise radnji nego sto mozes da zamislis LJUBITELJU CETVORKE ti sto me prozivas nifgde nisam nasao na vasem TAKO CENJENOM SAJTU gde da kupim novu haubu PAMETNJAKOVICU pametni
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Види има на форуму то што ти тражиш.Ако ти се овде не свиђа једноставно немој да посећујеш форум ,а не овако када ниси у праву и немаш аргумената креће вређање.Стварно смо ми неозбиљни што се после твог првог поста не растрчасмо по граду да би теби нашли што ти треба .



    Trenutno cale radi jednog renoa pa smo juce kupovali neke delove, radi se o Velasu sa Altine, 2192603, kupljeni su sledeci delovi
    - p. krilo 1450din/kom
    - z. krilo 1360din/kom
    - p. hauba 7700din
    Imaju i branike, nisam video kakvi su samo sam pitao da li imaju
    - p. branik 2830din
    - z. branik 2640din
      Vrh

  7. #7
    tarket
    Guest

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    draga gospodo radnje ne cekaju samo mene da bi kupio kod njih podaci su vam stari i nmoj te se drzati starih tema kao dokaza o necemu sto navodno postoji a ne postoji i velas i golas i svi ostali nisu imali nista ne ljutim se ninakoga jer covek u zivotu samo sam sebi pomaze
      Vrh

  8. #8
    laki
    Guest

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Nije tacno Velas ima sve za cetvorku, ako nemaju nabave za 2-3 dana, a inace ja sam postavio one cene gore i hauba je oko 7-8000din
      Vrh

  9. #9

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    izbrisi te ovog tarketa..
    broz
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: HITNO KUPUJEM NOVU HAUBU ZA RENO 4 GTL

    Citat tarket kaže:
    nisam lenj jer znam da nisam, pravite se pametni a u stvari ste vi lenji okrenuo sam vise radnji nego sto mozes da zamislis LJUBITELJU CETVORKE ti sto me prozivas nifgde nisam nasao na vasem TAKO CENJENOM SAJTU gde da kupim novu haubu PAMETNJAKOVICU pametni
    Posle ovakvog obracanja moderatorima ili jednom moderatoru sledi ban od 30dana, a posto imamo podrsku i ostalog dela foruma izvolite na neki drugi forum gde su azurniji i gde, gle cuda, mogu da pristupe samo clanovi kluba odredjenim temama, izgleda da nasa dobra namera da pomognemo svima koji imaju R4 nije naisla na dobar odziv kod Vas,ali necemo uskratiti ostalima tu mogucnost!

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

Slične teme

  1. Kupujem pečku za reno 4 pod hitno
    Autor katrca u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.06.2015, 11:05
  2. kupujem hitno
    Autor Goran u forumu Kupujem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.07.2012, 15:01
  3. Hitno kupujem pumpicu
    Autor Whitesnake u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2012, 23:40
  4. Hitno kupujem...
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Kupujem
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 17.09.2011, 00:10
  5. KUPUJEM HAUBU I VEZNI LIM
    Autor GTL_NS u forumu Kupujem
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.01.2008, 18:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •