Kako odmagliti stakla - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Prikaz rezultata 61 do 69 od ukupno 69
  1. #61
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: Kako odmagliti stakla

    e i meni je to crklo. ja sam zaključio da je r4 suvozački auto. odmagljuje suvozačko staklo, suvozački sic nije propao, zvučnici su ispred suvozača, polica s mentol bombonima je ispred suvozača...
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  2. #62
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178

    Re: Kako odmagliti stakla

    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    Citat Boys kaže:
    Pozdrav...
    Duva, duva na noge super. Samo na vozačevu stranu neće. I na suvozačevoj duva, ali na vozačevoj ni malo...
    Ima li spasa??
    Raskačila se leva klapna, ili je pukao onaj plastični deo kroz koji prolazi osovina regulatora duvanja, no ako nikad nisi to čačkao prepusti drugome jer muka je to velika. Ja sam to radio par puta i svaki put kad MORAM ponovo da rasturim grejanje hvata me jeza.... Veruj mi, ako je na renou nešto zakomplikovano onda je to ta plastika oko ventilatora grejanja.
    @Neb_Mes...
    E, zahvaljujem na odgovoru...
    Nego, da li moram da skidam instrument tablu kako bih dokučio kvar, ili...?
    I da li bi mogao da napišeš još malo detaljnije oko opravke kvara, bio bih ti, opet, veoma zahvalan.
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  3. #63
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Kako odmagliti stakla

    Citat Boys kaže:
    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    Citat Boys kaže:
    Pozdrav...
    Duva, duva na noge super. Samo na vozačevu stranu neće. I na suvozačevoj duva, ali na vozačevoj ni malo...
    Ima li spasa??
    Raskačila se leva klapna, ili je pukao onaj plastični deo kroz koji prolazi osovina regulatora duvanja, no ako nikad nisi to čačkao prepusti drugome jer muka je to velika. Ja sam to radio par puta i svaki put kad MORAM ponovo da rasturim grejanje hvata me jeza.... Veruj mi, ako je na renou nešto zakomplikovano onda je to ta plastika oko ventilatora grejanja.
    @Neb_Mes...
    E, zahvaljujem na odgovoru...
    Nego, da li moram da skidam instrument tablu kako bih dokučio kvar, ili...?
    I da li bi mogao da napišeš još malo detaljnije oko opravke kvara, bio bih ti, opet, veoma zahvalan.
    Pa sve zavisi da li je neko to bataljiva pre, jer ako jeste onda je vrlo moguće počupao žabice i za tebe lakše. Ako nije bataljivano nikada onda treba da se skine instrument tabla (prvo volan pa sve ostalo), pa odviješ sve one šrafove (matice) oko konzole grejanja, pa je odvojiš sa brezona i polako povučeš na dole (Serž, pisneš li jednu ima da te bijem), ako neide iz prve znaj da skoro svako čupanje dovodi do toga da krcne/pukne nešto.
    Ako je bilo bataljivano ranije sve je lakše. Dole na dnu imaš dve trokutaste žabice koje drže prednju stranu i leđa od konzole grejanja, to treba da se razdvoji. Prednju stranu lagano povučeš na gore (čuj lagano, ja sam sa ogromnim šrafcigerom to rasturao), ako ne ide probaj da povučeš ka sedištima i pogledaj da li gore kod kontakt brave ima dovoljno mesta za provući ruku, ako da napipaj leptir koji sad kod tebe stoji na dole i pomeraj ga gore dole. U isto vreme pomeraj i ručicu za gore dole, ako nigde ne zapinje dva su razloga (moguća): ili da je osovina oblajznula (češće) ili je osovinica/poluga spala.
    Sad sam išao u garažu da ti slikam to ali nemam skinuto ni jedno grejanje, a da je čitavo.

    Javi kad rasturiš da vidimo šta dalje, ali mi veruj da je to sve zajedno neopisivi sex, i nek ti je sa srećom..

    P.S. ako se i sad javi neko da kaže da to može i na lakši način ima da se ubijem!

  4. #64

    Re: Kako odmagliti stakla

    Nije moj topic, nije na meni da delim savete, ali zezanje je vrlo ozbiljna stvar ako se ljudi ne poznaju osobno. Recimo, meni lično ne smeta, kad mi netko koga znam, kaže "pizdo matora", jerbo znam u čemu je poanta.
    A ako to kažeš drugome, koji te nezna lično, može biti problem. Jer ne razumeju svi humor k'o neki. Vrlo brzo dođe do zamerki. Govorim iz vlastitog iskustva sa našeg foruma.
    Zezanje je vrlo dobra stvar, čak potrebna na forumu, pa zbog toga da bi se lakše slali u razne polne organe i vikali drug drugome vulva ili penis, predlažem, da se u što većem broju nađemo u Mađarskoj, pa da se ondak na rastanku pozdravimo: jel' ti blento vandrokaški, zar nije bilo super u tri pizde materine, a?
    Ako sam bilo koga povredio ali namera mi je bila samo u tome, da mogu i druge slati u tri krasne, one koje ne poznajem. Ako shvate šta sam hteo da kažem. Ali, otišao sam u
    A stakla se najbolje odmagluju u Četvorki tako, da ga nema
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  5. #65
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Kako odmagliti stakla

    Na prodaju multi turbo super odmagljivač stakala za sva vozila, novo na našem, a bogami i vašem tržištu, sa neverovatnom cenom od samo 350 PayBox $...



    A ako naručite odmah u roku od jučer na poklon dobijate i ovo super mega turbo iber pomagalo koje vam je zasigurno falilo...



    Čija upotreba je ograničena samo vašom maštom...









    Pozovite jučer...



  6. #66

    Re: Kako odmagliti stakla

    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  7. #67
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Kako odmagliti stakla

    Citat katraš kaže:
    U P O Z O R E NJ E*:


    Joj brate mili, da znaš samo kako i koliko si nam nedostajao...
    Vrh je što smo opet u tvom društvu...




    *za one sa slabijim razumijevanjem humora....

  8. #68

    Re: Kako odmagliti stakla

    A meni je drago, da jedva čekam da mi dođete najpre u Mađarsku pa onda kod mene pa da vam pijem krv mesec dana a i to, da me nisu adminigatori i modepredatori brisali sa oličja foruma. Jes', malo sam za=bo stvari, al' matorima se to dešava. Recimo, ako mene ujutro ne boli ništa, ja počnem: svetiPetar, svetiPetar, a moja bolja 3/4: mani se budalo matora, tek je tri ujutro sa umiranjem počni u sedam kad ideš na kućicu u cveću
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  9. #69

    Re: Kako odmagliti stakla

    pročitah deo saveta,čist alkohol i skinuti masnoću.A često ljudima su zamagljena stakla i ne znaju štaje a karoserija pušta vodu,vlaga je unutar auta i magle se prozori-izvariti limariju

Slične teme

  1. Prednji zmigavac, stakla zmigavca, platine, manzetne
    Autor drumskalisica u forumu Prodajem
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 27.12.2010, 00:59
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 03.07.2010, 14:31
  3. skidanje stakla
    Autor renault1979 u forumu Enterijer
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 20:50
  4. Kupujem prskalicu za vodu za brisanje stakla
    Autor sawoodean u forumu Kupujem
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.04.2008, 11:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •