GTL auspuh - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 43 od ukupno 43
  1. #41
    Pozdrav!
    Evo mog iskustva na tu temu: posle par laksih intervencija zavarivanjem, dosao je red na zamenu auspuha. Prvo sam mislio samo lonac i ravnu cev, ali sam na kraju resio da promenim komplet, jer je bio prilično loš i zarđao. Auspuh sam kupio na najlonu u NS, od firme iz Vrnjačke Banje, sve zajedno 2500 din. Međutim, kad sam pokušao da nađem majstora da mi to zameni, prvo pitanje je bilo gde sam kupio auspuh, ja reko' najlon pijaca, a oni auuu... Naime S krivina je totalno pokrešno savijena, i treba mnogo zezancije da se to ugradi, grejanja, krivljenja itd. Na kraju sam kupio novu S krivinu, Kilerovu, koja je ok, i aspuh je legao bez problema. E da, čini mi se da je auto bučniji nego ranije( pre nego što je stradao lonac), nekako je rezak zvuk. Možda neki od spojeva? Ili je to zbog male privrede? I čini mi se da se na jednom mestu naslanja na pod...

  2. #42
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Taj auspuh iz V.Banje je žestoka mala privreda. Korektno se drži i ne strada baš lako, ali nije od onih koji će godinama odrađivati svoj posao bez problema. Prema tome, navikni se na taj zvuk jer nikada više neće biti kao kad si imao oriđi lonac...

  3. #43
    Šta da se radi, bitno da on "prducka" i da se kotrlja! :)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •