peskiranje???
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    peskiranje???

    Ljudi treba mi neko ko peskira ali ne samo jednu felnu, treba mi neko ko bi peskirao cele delove automobila pa cak i ceo automobil.
    Dakle poznajete li nekoga i da li ima neko ko peskira suvim ledom ili su i dalje svi u fazonu kvarcnog peska?
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: peskiranje???

    Kvarcni pesak u Bolecu, povoljni i kvalitetni, svi koje sam vodio su se uverili, ima i po forumu u nemawinoj temi, vodio sam ga sasiju da peskira i felne...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3

    Re: peskiranje???

    Као што рече снејк..... Правац Болеч. Ја сам из Ср. Карловаца ишао са шасијом тамо. Шасија и 5 фелни и фарбање ЕПОКС бојом било је ваљда 80 јура. Одрађено екстра. Имаш у мом топику и слике како смо путовали. Нажалост...... пре неки дан сам морао на ванредни технички са ћалетовом 4ком и нисам га прошао, па једва чекам да прође ова недеља и да дође пролеће, па да кренем да завршим Краља брда. И да се возам ко човек.

  4. #4
    Renault 4 TL
    Član od
    09.06.2008.
    Aktivnost
    21.11.2023
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    37
    Poruke
    187

    Re: peskiranje???

    Hm...A da bi se peskirala sasija,mora da se skine sa auta...?
    Sta je epoks boja?

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: peskiranje???

    I ja sam tamo peskirao felne ,sve preporuke

  6. #6
    Renault 4 TL
    Član od
    09.06.2008.
    Aktivnost
    21.11.2023
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    37
    Poruke
    187

    Re: peskiranje???

    Hm...
    a sasija? Kako se to zavrsava...?

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    18.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: peskiranje???

    Peskiranje(peskarenje) radi takodje moj prijatelj iz predgradja Mladenovca,tzv Bata Amalovic i chovek moze da peskira predmete velichine i kamiona,izmedju ostalog nakon odradjenog posla,na licu mesta vrshi zashtitu peskiranih delova,temeljnom zashtitnom bojom...
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: peskiranje???

    Citat deniob86 kaže:
    Hm...A da bi se peskirala sasija,mora da se skine sa auta...?
    Sta je epoks boja?
    U biti... Auto skines 'sa sasije'. da moras ju 'skinuti' odnosno rastaviti auto, kako vi kazete 'u paramparčad' jer se sve živo, osim kvaka, lajsni i ventila u gumama, u biti drzi na sasiji.
    Epoksidna boja je, najjednostavnije receno, uglavnom dvokoponentna boja na bazi (neke, ima puno vrsta, zavisno od svojstava i primjene) organske smole. Znaci nije 'obicna' boja vodene akrilne, uljane ili nitro baze, nego neko organsko cudo koje ima odlicna svojstva sto se tice prijanjanja, habanja i slicno... Postoje epoksidna ljepila, epoksidni premazi za podove, impregnacije i jos trilijun primjena, a svima je osnovna znacajka izdrzljivost, dugotrajnost, zilavost, tvrdoca... Sve naj,naj,naj...
    Ukratko... Shvati to ovako: proizvod namijenjen samo za Renault 4 (dooobro, dobro i jos pokoji 'slatkasti' simpaticni brojcani model) te je izmisljena, razvijena i primjenjena cjelokupna epoksidna tehnologija unutar industrijsko-primjenjene kemijske tehnologije, a sve u svrhu zastite naseg voljenog automobila, njegovog velicanstva, Renaultiquea Katrofoniquea, latinskog naziva savrsenikus visestrukis vulgaris regularis.
    Jel' ti sad bar maaaalo, malo jasnije?!?
    Uglavnom... Ako se vec pjeskari ne zalite koju kintu vise za epoksi-primer i epoksi-temeljni premas. Nakon toga sasija moze i sto godina biti u moru, nece joj biti nista.
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: peskiranje???

    E hvala vam ljudi na odgovorima ali dajte i neki kontakt (snake, cyber).
    hocu minija da ispeskiram za renoa je kasno, njega sam vec uradio i pravo da ga kazem nisam zadovoljan. Zato ce sledeci da se radi kako i treba znaci sve od nule
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: peskiranje???

    E kontakt sam trenutno zagubio, ali sutra cu da javim...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •