peskiranje??? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
  1. #21
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: peskiranje???

    Citat frik-ri kaže:
    Pa kad ste se vec izofftopicirali... Samo da pitam:

    Je li se tu radi o niklovanju ili bas BAS o kromiranju?!? Je i ja muku mucim godinama sa kromiranjem posto cijeli zivot moj mladahni cackarim po autima.
    Kod nas je jedino galvanizacija Lovric, pokraj Pule nudila usluge kromiranja. Znaci obrada materijala (poliranje), navlacenje bakra pa kromiranje. Ako je tako, necu zaliti para makar i slao putem autobusa!
    Jer mnogi nikluju, a kazu da kromiraju. Po kvaliteti i po samom zavrsnom izgledu to je nebo i zemlja. Plus... Mnogi nemaju dovoljno veliku kadu i transformator da kromiraju recimo cijelu felgu, a kamoli branik ili nesto slicno.
    Tako da... Ako je bas BAS kromiranje i ja sam zainteresiran za pokoju sitnicu za Bubu... Dok ne klekne kakva Katra.
    Ovo je upravo to, bakar nakon poliranja, pa onda opet poliranje pa opet bakar i onda ide nikal hrom, radili su i za vojsku imaju ISO standarde

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: peskiranje???

    Serz me je pretekao tako nesto sam i ja hteo da pitam. Jer obavezno da se skine guma ili moze sa gumom da se odnese da peskiraju? Da li oni stavljaju prajmer ili moram ja posle? Koliko od prilike kosta po felni ili sve 4? Hvala

  3. #23

    Re: peskiranje???

    Мене је пескирање целе шасије и 5 фелни + прајме коштали 80 јура. Е сад. Изађе 400 или 500 динари по фелни. Али мораш однети голе фелне. На две нису били скинути тегићи за баласнирање, они су и њих савесно пескирали, па кад сам их накнадно скинуо оно испод није било. Такода мораш све да скинеш сам. Они само пескирају и по договору са тобом прелазе прајмером, што се наравно плаћа.

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: peskiranje???

    Znaci nista onda. Smirglu u ruke i na smirglanje
    Hteo sam samo malo da prednju stranu ispeskiram ali u ovom slucaju cu sam da smirglam polako pa prajmer pa metalik srebrna boja. Necu nesto da se opterecujem oko toga...Hvala na info!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •