Vidjeni ste! - Strana 2
Strana 2 od 37 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 368
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?


    Citat drMarty kaže:
    Citat sawoodean kaže:
    Mislim da je to bio Nid sreo sam ga sinoc u KST kaze da ga je neko isprepadao na semaforu i doci ce na okupljanje!
    Sad hteo ne hteo mora doći...
    Marti, samo da znas to vazi i za tebe sto si rekao
    U suprotnom

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?

    Mene ne mogu da isprepadaju na semaforu Pešak sam


    Nek ova tema ostane,da se kaže di je ko koga video...

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    20.09.2007.
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    35
    Poruke
    668

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?

    Nisam mislio na to Moras da dodjes, toliko godina si vozio R4 a sad da nedodjes na godisnjicu? Ih...

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?

    Prepravi naziv teme u 'Vidjeni ste'

  5. #15

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?

    Citat maliomladinac kaže:
    Na semaforu stao pored njega tj on pored mene, otvaram prozor i onako napadno "Brate, oces da se uclanis u klub?", u tom trenutku se pali zeleno a on mi odgovara "Ja sam vec na forumu" i da ne bih zadrzavao kolonu iza nas, krenuo sam.
    Beli rendja je bio...
    hahahahaahaahhaha kraljuuuu ne moguu da veruujemm... ja sam taj u belom quattru :) :)
    snimio sam ja tebe na prethodnom semaforu ;) na uglu takovske i 27. marta xeeexexexexe

    vidimoo se na okupljanju..

    A to isto vece malo kasneje sam upoznao jos clana Savu sa crvenim quattrom sa belim sportskim felnama na parkingu KST-a... sceenaa za nepoverovati.. sedim sa drustvom u kolima na parkingu i na ulazu u KST pojavljuje se crveni reno.. gledam ne verujem.. kazem Saletu mom ortaku brate okreni se.. i ulazi Sava sa kolima.. kazeem gledaaj feeeeelneeee aaaaaaa ne verrujem, aaa a Salee odmah ajmoo na crtuu :) :) .. i posle 5 min prilazi Sava i isto sto i ti, i isto mu odgovaram.. i posleee zezanjeee...

    ps: extraa vece a uzgred tog dana bio mi je i rodjendan ... :) :)

    Pozz za sveee

  6. #16

    Re: Koga sam sreo u 27. marta u 22h na semaforu?

    Citat nid kaže:
    Citat maliomladinac kaže:
    Na semaforu stao pored njega tj on pored mene, otvaram prozor i onako napadno "Brate, oces da se uclanis u klub?", u tom trenutku se pali zeleno a on mi odgovara "Ja sam vec na forumu" i da ne bih zadrzavao kolonu iza nas, krenuo sam.
    Beli rendja je bio...
    hahahahaahaahhaha kraljuuuu ne moguu da veruujemm... ja sam taj u belom quattru :) :)
    snimio sam ja tebe na prethodnom semaforu ;) na uglu takovske i 27. marta xeeexexexexe

    vidimoo se na okupljanju..

    A to isto vece malo kasneje sam upoznao jos clana Savu sa crvenim quattrom sa belim sportskim felnama na parkingu KST-a... sceenaa za nepoverovati.. sedim sa drustvom u kolima na parkingu, sedimo i cirkamo i na ulazu u KST pojavljuje se crveni reno.. gledam ne verujem.. kazem Saletu mom ortaku brate okreni se.. i ulazi Sava sa kolima.. kazeem gledaaj feeeeelneeee aaaaaaa ne verrujem, aaa a Salee odmah ajmoo na crtuu :) :) .. i posle 5 min prilazi Sava i isto sto i ti, i isto mu odgovaram.. i posleee zezanjeee...

    ps: extraa vece a uzgred tog dana bio mi je i rodjendan ... :) :)

    Pozz za sveee

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Vidjeni ste!

    Vidjen NID u Maksima Gorkog danas predvece

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  8. #18
    Renault 4 TL
    Član od
    09.06.2008.
    Aktivnost
    21.11.2023
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    37
    Poruke
    187

    Re: Vidjeni ste!

    Ko je lik sa crvenim GTL-om,ima LED diodice u masci,bele ratkapne,cini mi se prednji hromirani branik,ima oznake kluba pozadi,nema zadnja bela svetla u vratima,nego ispod branika...???Ne secam se najbolje,ali cini mi se da je i zadnji branik hromiran,i da ima kuku
    Kolega Renoista me je presao u D. Tucovica malo posle Gradske pre neko vece,a ja sam presao nekog Audija A4 2.5 TDI sto je davio,pa je pala jurnjava 2 GTL-a niz D.T. do skretanja za Tempo...sreca,nije bilo mnogo saobracaja...ali,lik vozi...

  9. #19
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Vidjeni ste!

    danas vidjen crveni r4 na auto putu beograd-nis u smeru ka nisu kako sa izbacenom rukom kroz prozor (dole ka sajtni) divlja u levoj traci i obilazi sivi pasat b6 ili b7
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Vidjeni ste!

    Danas oko podne(valjda) kod marketa Tempo u NSu, zeleni metalik sa alpina felnama(čini mi se da su alpina)? Ko li je taj, auto je prava bombona

    A znate šta je zanimljivo, ovo je već drugi sa alpina felnama koji viđam u poslednjih mesec dana, a video sam i dva sa speed line felnama u NSu, sledeći put ima da ih presretnem i da ih uputim na ovaj sajt
    Gari :)))

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •