Malo o farbanju!?
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Malo o farbanju!?


    Početkom aprila nosim auto na farbanje i završne radove, menjaje pojedinih blatobrana, možda koji var itd. E sad, ono što me zanima je kada ste farbali vašu četvorku bilo u original boju ili neku po vašoj želji da li ste farbali i unutrašnjost auta? Dalje, ako se recimo odlučim za neku tamno sivu tipa pepeljasto plavu ali da minimalno vuče na plavo tj da dominira siva boja ili neka sivo-zelena metalik, koliko će to narušiti unutrašnjost auta pošto mu je original neka drap žuta odnosno nešto kao bela kafa Ili da jednostavno uradim slonovu kost koja će (valjda) lepo izgledati i neće narušivati unutrašnjost karoserije jer se ona neće farbati?

    Sve ovo i montiranje zadnjih stakala (zadnje levo i zadnje desno) tj bušenje onih stranica i ubacivanje stakala jer ih moj rendžer nema će me koštati između 300 i 350 evra. Cena će varirati u boji odnosno koju odaberem i kvalitet iste. Cena mi je ok ali ne znam šta da uradim za boju..

    Gari :)))

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Malo o farbanju!?

    Neko nešto bila šta ??? Kako ste vi radili i šta bi mi savetovali itd?
    Gari :)))

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: Malo o farbanju!?

    Svakako bi bilo pozeljno da farbash i unutrashnjost,ali jedno upamti da ti je kod farbanja koliko para toliko i muzike,pa shodno ceni koju si naveo,necesh dobiti neki Bog zna kakav kvalitet!
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Malo o farbanju!?

    Pa zato i kontam da uradim u boji slonove kosti da ne naruši unutrašnjost. A za cenu, taj majstor inače ne radi ispod 450-500, a fora je u tome što igrom slučaja znam njegovog sina pa će naplatiti samo ono osnovno i to menja tok ove priče "koliko para toliko i muzike"

    Veruj mi da kako god ispadne biće 3x lepši
    Gari :)))

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Malo o farbanju!?

    pa ne kontam bas sta je fora :) farbas auto i pitas sta ti je raditi s unutrasnjosti, pa radi sta ti je volja, tj. onako kako ti smatras da bi bilo lijepo a to valjda zavisi od tvojih estetskih pogleda, npr ja bi puko slonovu kost citavo auto kad bi mogo birat, krem boja zakon :), a mozes i kombinovat ako ti je oku lijepo, pa nes auto pravit da ti bude za druge ljepo vec za tebe :) npr meni je fino ako su boje razlicite da se uklope npr ako je auto tamno zuto unutrasnjojs jos moze icu u tamnije ka crnom, ako je trula visnja vani onda nikako neide da unutra bude svjetlo crvena, al to je moj licni pogled, a ti stavljaj kako tvome oku godi, a to valjda najbolje znas ti sam
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Malo o farbanju!?

    Ja se držim onoga da su dve glave uvek pametnije od jedne Tako da mi je uvek drago pročitati šta god ko napisao Prvenstveno me je zanimalo kako su ljudi sa ovog foruma radili kada su farbali auto, da li su kombinovali ili samo udarili original. Jedno je restauracija pa se sve razmontira pa se sve prefarba, a drugo je ovo. 99% ću udariti slonovu kost pa kom' opanci tom i jerry
    Gari :)))

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Malo o farbanju!?

    Uz unutrasnju slonovu kost meni ide neka tamnija crvena, idealno bi bilo trula visnja metalik ili tamnozelena metalik, a moze i obicna tamnozelena to mi je nekako bas kombinacija jos ako na tako neku tamniju boju stavis i slonova ksot presvlake ima da zigleda kao auto kraljevske porodice

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Slične teme

  1. R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Razne ideje
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 23.06.2011, 15:42
  2. Smrzlo malo
    Autor John Doe u forumu Café
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 27.02.2011, 23:55
  3. Još malo o okupljanjima
    Autor Renault 4 u forumu Klub
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.10.2009, 23:10
  4. Malo mi duva
    Autor renovr u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.05.2008, 22:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •