Frikomobil ''Pucko'' - Strana 30
Strana 30 od 31 PrvaPrva ... 20262728293031 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 291 do 300 od ukupno 303
  1. #291
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Ma kad ih sredi montiraće ih u vitrinu u kući. Uostalom koliko ih je žuljao sigurno ih je stanjio i sad su neupotrebljive zbog konstrukcionih manjkavosti.
    Tajni savetnik KV kru

  2. #292
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Citat Attila kaže:
    Friče-svrako, svaka čast....
    A kad ćeš da ih montiraš ?
    Kad mi sponzor sponzorira gume... Nesto sam tanak u novcaniku... Ako se uopce moze reci ''tanak'' kad je rijec o redu velicine ''tankavosti'' u mikronima odnosno ''nanonima''

    Citat Serž kaže:
    Ma kad ih sredi montiraće ih u vitrinu u kući. Uostalom koliko ih je žuljao sigurno ih je stanjio i sad su neupotrebljive zbog konstrukcionih manjkavosti.
    Pa toga me i je bilo strah... Zato i nisam sve one ''friže'' (ogrebotine) oderao do kraja... Ipak ce ostati koja crtica... Ipak su to felge stare milon godina... Ma, da ih i ovakve stavim - bilo bi ju ju ju ... Felgice su fakat mocne...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #293
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Fakat i jesu,tek kad na scenu stupe razne paste i tajni sastojci bice ko petakove!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  4. #294
    Renault 4 GTL Avatar od  frma
    Član od
    23.03.2009.
    Aktivnost
    03.09.2015
    Lokacija
    Slavonski Brod CRO
    Godine
    55
    Poruke
    431

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Frik svaka čast
    Sandblaster by Majk uzvrača udarac

    Stara kineska: svraka jučer,svraka danas,svraka sutra = svraka vazda

  5. #295
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    oooouuuc moglo je to i malo bolje al i ovako izgleda (da ne psujem) dobro!!! po meni najbolje felnice za R4 iako imam neopisivu zelju da prilagodim jedne OZ Racing za njega.
    Cestitam i uzdravlje da se kotrljaju, pozdrav i za Majka
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #296
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Citat Sonne kaže:
    oooouuuc moglo je to i malo bolje al i ovako izgleda (da ne psujem) dobro!!!
    Alora mio amico... Queste ruote sono a meta strada... Drugim rijecima...
    Fine primo tempo... Capire?

    Ancora bisogno di mangiare un sacco kačamak sarebbe bello e brillante...

    Drugim rijecima, Ovo je samo na pola puta... Kraj prvog dijela... Jos treba puno kačamaka pojesti da bi bile lijepe i sjajne.
    Aufff sto mi taljanski ide... Ma cam poctalo Đovani Švrakić, ee...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #297
    Renault 4 Alpine Avatar od  petak
    Član od
    24.08.2009.
    Aktivnost
    04.07.2017
    Lokacija
    Vodice (HR)
    Godine
    45
    Poruke
    654

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Plagijat!
    Kopija!
    Ništa drugo!

    Sa ovog fronta nema opasnosti











    P.S. Stvarno hrabar potez.
    I da, uzimam 2% provizije na svaku banku/kladionicu/zadužnicu koju opljačakš za vrijeme neimanja otisaka na račun autorskih prava!
    R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 HA0-146
    R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033
    Laguna 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005

  8. #298
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    DOoobaaar

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #299

    Re: Frikomobil ''Pucko''

    Ma kol'ko ja znam, naš Frik je u fazi da si odreže noge ispod kolena, stavi Harley Davidson viljuške i ondak te felne.
    A šta bi drugo?
    Nema guuuuuuuuuuume...zbog svetske krize nema za rizle, nema ni gume aman, baš bi mu sele taman...

    [flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=6Q-34lQnboA[/flash]
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  10. #300
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Bu... Evo mene.
    Rekoh sebi ''Bio bi red da se javim, barem za apdejt...'' A i prozivaju me neki svako malo da sam ''izdajica'' (jer sada vozim ''broj veći'' Renault), da sam ''buljaš'' (e sad - ima li to veze sa cvikerima pa kao ''buljim ćorav'' nisam siguran...) da sam ''mučki provokator'' i to od jednog člana kojeg neću imenovati, neka ostane anoniman. odnosno - ''anonimna majmunčina debilčina''.
    Što se tiče ove garaže i ovog auta - priča je, nažalost svršena. Pucka sam rashodovao tamo negdje na proljeće - odvezao sam ga jednom prijatelju neka iskoristi sve što može iskoristiti za popravak svoje zvijerkice. On je imao gadan peh (sreeeećom da mu je otac izvukao živu glavu iz udesa) pa smo se dogovorili da on raskomada Pucka i složi svoju ''Firku'' kako ju je od milja nazvao.

    http://www.oldschoolhr.com/forum/ind...7011#msg457011

    Razlog zašto sam rashodovao Pucka je - popustio mi je prednji lijevi krak šasije. Naime - primjetio sam da mi se volan zakreće u smjeru kontra kazaljke na zidu za cca 5-7 cm (mjereno po obodu - ne tjerajte me da radijane pretvaram u stupnjeve )
    Mislio sam da sam ja nešto ''raščačkao'' kad sam Radio po trapu - ali nisam. Išao sam na centriranje trapa... I opet, nakon cca 500-600 km volan se zakrene. Auto i dalje ide pravo, drži pravac i sve, ali... Nešto nije štimalo. Tek kad smo ga stavili kod prijatelja na ''stol za limariju'' i kad smo ga ''stavili na izmjeru'' - vidjeli smo da je prednji krak šasije pomaknut cca 18 mm. Istrnuo je ''iznutra'' odnosno ''u šasiji'' na poziciji oko nogu vozača.
    Iskreno - čak sam i razmišljao da ga radim, ali... kad sam REALNO stavio sve na papir... Suma sumarum bez realnih 15-ak 20-ak tisuca kuna, a što iznosi cca 1900-2650 EURokrema (joj što je lijepo pisati tečaj kuna-EURokrem bez onog katraša koji mi je ''skakao za vrat'' sa spikom ''Kooooji ti je to teeečaaaaaj...?!?!?!'' Auto se ne bi vratio na cestu - odlučio sam se za rashod.
    Da bi popravio taj krak treba skinuti, kao što znate, karoseriju od šasije, ovjes, Motor/mjenjač... A to je već preko 65% posla od rastavljanja cijele u dijelove... Pa kad si to već ''rasuo po podu'' glupo bi bilo ne povariti sve ostalo... Pa kad si povario - kad je vec sve ''na dlanu'' glupo bi bilo ne ofarbati i zastiti to ''kako Bog zapovijeda'', pa ovo, pa ono - a to je već - restauracija.
    Iskreno - ''skrpariti nešto za na cestu'' nisam ni pomišljao, a novac uložen u Pucka - radije bi ''prelio'' ili u Posljednjeg Mohikanca ( F4) ili Kabrija.
    Što se samog Pucka tiče - odvrtio je respektabilnu kilometražu, nije nikad bio ''pažen mažen'' u smislu ''vozilo pod staklenim zvonom samo za susrete i nedjeljne vožnje'' - bio je to Auto za svaki dan. Doslovce...
    nebrojeno puta je prešla relaciju Rijeka-Koprivnica starom cestom kroz Gorski kotar po kiši, po snijegu, po ''snijegu do koljena'', po magli, suncu i vjetru.
    Vozio sam ju i ''penzionerski'' pomalo kruzajući, a vozio sam ju bome ''pun gas na nož'' da su poluosovine trajale manje od 1000km. Bio svugdje - ne žalim ni trenutka. Ostale su u sjećanju vrlo lijepe uspomene i sjećanja na drage trenutke.
    U međuvrmenu sam sasvim sluuuuuučajno nabavio odličnu Peticu iz '94. godine (1,4 monopoint-katalizator) i nakon dječjih bolesti Koje su mi pojele živce evo - ugodno se družimo prelazeći cca 2500-3500 km mjesečno. Zimi hladi - ljeti grije, ali neka joj bude. Tvrdoglaviji sam ja od nje.
    Također... Za vrijeme svih ovih godina vožnje ljuljavih šporeta skupio sam pravu Alibabinu pećinu dijelova - pa sam i tu ''uveo reda'' tako što sam skoro pola Toga podijelio po principu ''lijevu stranu garaže ne diraj - ostalo nosi...''.
    Trenutno sam u nekoj fazi ''gradnje čvrstih temelja'' za neki start u skorašnje vrijeme i ostavio sam si nešto felgi, nešto ''interesantnih'' dijelova ''za budućnost''... Velika mi je želja srediti prvo Posljednjeg Mohikanca (furgona) a kasnije i Kabrija... Volje Imam... Ljubavi Imam... Viška vremena i, kao što kaže Broj Jedan iz Alan Forda (onomatopeja kad prstima pokazuje na novce) frit-frit ''vremena'' nažalost trenutno nemam tako da sve lagano stoji i čeka ''bolje dane''.
    kad ulovim vrmena odradim što mogu (mehanika) tako da je Motor, mjenjač, poluosovine, ovjes i još neke ''sitnice'' spremno i čeka start.
    Dosadno mi nije... Ljubav prema Ljuljavim šporetima ne jenjava, čak štoviše - iz dana u dan mi sve više i više fali taj blentavi ljuljavi auto.
    Nešto slika i dogodovština - uskoro...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •