Zimske gume - Strana 16
Strana 16 od 20 PrvaPrva ... 6121314151617181920 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 200

Tema: Zimske gume

  1. #151

    Re: Zimske gume

    Pa ako dođete u podalpiju, evo linka za zimske i letne gume koje najbolje odgovaraju Četvorki:

    http://www.nakupovanje.net/michelin-...E3B-pr-1109108

    pa sad odlučite kad dođete. Javite, nabavim i preuzimate kod mene. Al' ne na lager i tako kad se stigne stigne se. Javite kad dolazite i dal' želite gume. Za zimske kliknite u tražilici (išči - iskanje) zimske gume i dimenziju i verovatno če da baci van Kleber 135/80/13.

    Ko 'oće nek izvoli. Samo bez kukanja. SVE se nađe, kad se 'oće
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  2. #152
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Zimske gume

    Citat opiate43 kaže:
    nova letnja ne moze da bude bolja ni od 5/6-0 godisnje wintere

    testirano prosle zime na uzbrdici,ulazak u moje dvoriste.

    r4 je sa winterama iz 2004 god. uspeo da izgura po snegu/ledu tih 30m velikog/blagog uspona a peugeot 205 i passat iz 90-ih sa pola god starim letnjim nikako.
    a wintera gume drzim all season.
    da se zna.
    to sto si uporedio R4 i peugeot a posebno R4 i pasat iz 90-ih nije ni najmanje merodavno a o tome sto od zimskih guma pravish all season necu ni da trosim reci.

    @ katrash
    u bre sto su kod vas jeftine gume. Nadam se da ce neko iskoristiti ovu tvoju velikodusnu ponudu, greota da propadne kada se krene za francusku pre svracanja kod (po) katrasa svi na menjanje guma
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  3. #153

    Re: Zimske gume

    rece mi covek koji od letnjih pravi zimske i ubedjuje ljude da im iste ne trebaju..

    pa kako nije merodavno,r4 vs peugeot 205,vs passat,na uzbrdi na ulasku u dvoriste,toliko snega i leda da klirens r4 ne moze da dodje do izrazaja/kao neka velika prednost.

    samo se ti vozi sa letnjim gumama,nemam nista protiv ali.. tvoja bezbednost je u pitanju.

    a to sto pravim all season,pa pazi,dosta ljudi sa foruma to radi,mein r4 ne vidi autoput,mozda 1 godisnje,brzine do 100 km/h i mnogo blata,sljunka,snega i off roada,cale na pecanje ja na blejanje.. a ove su m+s

    dakle,zbog toga mi letnje ne bi ni najmanje odgovarale a i iz finansijskih razloga,naravno

  4. #154
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Zimske gume

    odosmo u daleko od toga da ubedjujem ljude da im ne trebaju zimske, ja sam svesno umesto zimskih kupio letnje a evo i razloga: za novac za koji bih kupio dve winter1 gume sam kupio po dve BfGoodrich i Sigura gume. e posto sam problem letnjih guma resio ostalo mi je da kupim zimske koje ce mi trajati vise sezona, posto mislim da winter1 guma nije taj izbor a za michelin, continental ili neku drugu kvalitetniju gumu nisam predvideo sredstva (a i mislim da dati oko 60-70 evra za gumu nema veze sa zdravom pameti) ostajem da se vozim na letnjim iz vise razloga: zakon to josh uvek dozvoljava, zima sa padavinama ispod proseka i temperaturama iznad proseka, mala kilometraza koju trenutno prelazim sa R4...
    sto se tice r4 vs 205 vs vw. r4 je svakako superiorniji kada je u pitanju prohodnost u navedenim uslovima zato test nije merodavan
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  5. #155

    Re: Zimske gume



    ok,ne znam odakle si ali ni ti ne znas odakle sam ja
    od oktobra pa do pola marta su temperature u principu nize od ''tvojih'' koliko sam ukapirao,samo valjevo je na 180m nadmorske visine,ima dosta brdskih delova grada koji dolaze i do 300m nadmorske..dakle vis snega i leda
    a svuda okolo planine,reke itd tako da mi m+s gume znace cele godine a i brzine su normalne.

    a test jeste merodavan jer je taj put bio uglacan,razgrnut dublji sneg i ni peugeot ni vw nisu imali problema sa malim klirensom,ok r4 ima uze gume ali zimske,zato je i izasao sa 5-6 god starim winterama
    mozda na svezem snegu i letnja izvuce uzbrdo ali sta ces kad naletis na ovakve uslove?


  6. #156
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: Zimske gume

    Nakon iscrpnog traganja po trzistu zemlje Srbije,danas sam uspeo da pazarim 4 zimske gume BARUM POLARIS 2,135/80/13. Nadjoh ih sasvim slucajno u Coningu ispod Kalemegdana. Nazalost to je neka preostala isporuka od 11 komada u ovoj dimenziji,i misli da ih vise nema. Kazu da je inace frka za zimske gume ma koje dimenzije,valjda ljudi primorani novim zakonom pa kupuju,to je inace komentar vecine prodavaca pred ovu zimu,a dosta sam ih se naispitivao! Smatram da je glupo polemisati dal su zimi potrbne zimske gume,to je suvisno i bezvezno zauzimanje prostora,nego bih voleo da cujem dal je ko od vas imao iskustva sa barum gumama i kako je zadovoljan?

  7. #157
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zimske gume

    U realnosti, jok na forumu i na guglu, nego na istoj podlozi: TG621 za sve sezone i Winter1 zimska, apsolutno ne mogu da se porede!

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  8. #158
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Zimske gume

    Barum guma nije loša, ima finu šaru i mislim da će dobro da ti se pokaže po snegu. Ljudima koji žive u brdskim predelima gde su poledice česte i snegovi jaki, predložio bih gumu sa ekserima (bolje su od lanaca), ima ih samo u varijanti PIRELLI 135/80 R13 Winter Carving 70Q . Znam da su skupe, ali guma je jedan od faktora koji glavu čuva.

  9. #159
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Zimske gume

    sale te gume su zabranjene imam ja dve od 10 incha za minija mada ih nisam probao
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  10. #160
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Zimske gume

    zabranjene su na asfaltu, jer kad onaj ekser ispadne cao guma nekom iza tebe, inace u Rusiji mogu da se kupe ti ekseri, 100 komada 5 dolara, ubusi se sa prilozenom burgijom guma po semi u uputstvu i uvrnes eksere i cao...

Slične teme

  1. Gume 135/80 R13
    Autor Dzoni09 u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.11.2016, 23:28
  2. Zimske gume na prodaju
    Autor paice u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.11.2012, 20:16
  3. gume za R4
    Autor ceda64 u forumu Kupujem
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 04.04.2012, 00:15
  4. Priprema za zimske dane
    Autor renovr u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 09:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •