Litostroj R4
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 23

Tema: Litostroj R4

  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Litostroj R4

    Što bi rekli kolege sa BBC-a: BEHOLD!
    Elem, pre nekog vremena SlobaR18 je u "R4Fotografijama" prikazao jedan Litostroj koji je navodno penzionisan.
    http://forum.renault4serbia.com/inde...c,181.340.html

    E, pa ne da nije penzionisan nego je pre neki dan upalio nakon 5 godina stajanja (dobro, palilo ga i svake godine po jednom do tada )
    i ne samo da radi motor nego IDE . A kad je malo opran i ne izgleda loše. Reklo bi se da je prva farba .
    Inače makina je 1971 godište i kao što vidite skroz je luda sa sve onim generaciju starijim znakom nego na većini Četvorki i sjajnim lajsnama na krilima. Brzine se menjaju na drugačiji način (rikverc je gde je nama prva), a posebna fora je što na prednjem veznom limu ima rupu za kurblu da može čovek kao gospodin da zavergla, a ne da ga tamo neki gur-gur, hilfe kamaraden.
    Enterijer je onako - može da se dotera u stock stanje kao i ceo auto uostalom. Doduše uz nešto radnih sati i limarsko-farbarske veštine.
    Eto, uživajte.







    Tajni savetnik KV kru

  2. #2

    Re: Litostroj R4

    Serz, ako još nisi kupio, uradi to ODMAH! Pa to je pravi raritet! Što nisam ja tamo
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Litostroj R4

    Ako smijem dodati, prednji branik nije originalan a ostalo je koliko vidim jako dobra osnova
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Litostroj R4

    Johne, maestro, od tebe ništa manje nisam ni očekivao (nisi ti tek tako bio najbolji na testu u proleće ). Naravno da nije originalan. Na originalnom treba da postoji rupa za kurblu koliko god to smešno zvučalo.
    Katrašu, muku mučim da i ovaj koji imam održavam kako treba, a i nešto nisam baš siguran da je ovaj na prodaju. Mislim, kad bi vlasnika uplašio sa dovoljno velikom cifrom možda, a inače teško. Čovek em ih voli, em zna sve da uradi kad je reč o servisiranju, opravkama i prepravkama.
    Tajni savetnik KV kru

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Litostroj R4

    Cekajte ljudi meni i dalje nije nista jasno??? 1971 se u ex jugi pravio reno 4
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Litostroj R4

    Cek cek, to je onaj sto mu je stajao ispred kapije pod onim orahom... Pa ne mogu da verujem covece da tako lepo izgleda... Na sebi je imao 3 tone prasine dok je bio pod drvetom, a i cinilo mi se da se taj uopste ne pokrece, al ne znam ni sam kako sam to smeo samo da pomislim
    Komsija vidimo se za koji dan na kafici kad budem imao slobodnog vremena, da razmenimo malo iskustva i provozamo masine gradom
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Litostroj R4

    Citat Sloba R18TLS kaže:
    Cek cek, to je onaj sto mu je stajao ispred kapije pod onim orahom... Pa ne mogu da verujem covece da tako lepo izgleda... Na sebi je imao 3 tone prasine dok je bio pod drvetom, a i cinilo mi se da se taj uopste ne pokrece, al ne znam ni sam kako sam to smeo samo da pomislim
    Komsija vidimo se za koji dan na kafici kad budem imao slobodnog vremena, da razmenimo malo iskustva i provozamo masine gradom b
    Jeste Ni ja nisam mogao da verujem. Dolazim tamo, a njega nema pod orajom nego u dvorištu opran radi.
    Citat Djordje kaže:
    Cekajte ljudi meni i dalje nije nista jasno??? 1971 se u ex jugi pravio reno 4
    Nego?
    Tajni savetnik KV kru

  8. #8
    Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    371
    Slike
    3

    Re: Litostroj R4

    U Litostroju su tad sastavjali Renault 4,6 i 12. U Novom mestu su tad sastavjali Austin-Moris.
    Nisu jih pravili,samo su jih sastavljali iz djelova, koje su dobili iz Francuske.To je bilo kao neka kompenzacija za izvezene avto djelove.

  9. #9
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Litostroj R4

    A jel ovo na prodaju??????
    ......we are the first to program your future......

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Litostroj R4

    Ovo je fenomenalno hocu to (samo da mi je dvoriste sa ulazom za auto, samo to)

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •