Sugestije,predlozi i zamerke - Strana 2
Strana 2 od 16 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 153
  1. #11
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Citat John Doe kaže:
    Jesam li ja nesto propustio?
    Neeee,samo neki predlog sugestija ocekujemo to od tebe hehehheheheh
    ......we are the first to program your future......

  2. #12
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke



    Dakle veliko okupljanje u aprilu bi po svemu sudeci moglo biti jedno od najmasovnijih do sada sto povlaci puno toga za sobom. Ako cemo defilirati kroz grad (a trebali bi kad nas ima ) onda mislim da vise ne ide bez murije da nas provede kroz semafore, znam da je skupo i da ne mozemo kako mi hocemo ali kad nas klapi na 2-3 semafora onda je tek haos.

    Dalje, restoran se mora promjeniti, ono nema smisla. Svakako opet organizovati "pijacu" pa ko ima sta viska neka proda/pokloni kako mu vise odgovara Razmisliti o nekim privjescima ili tako nesto sa logom kluba.

    Razmisliti o nekom vidu takmicenja, mozda u preciznom parkiranju ili nesto tako da bi se izbjeglo divljanje.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Majice bi mogle da se urade,sto nije problem znaju ljudi da mogu da se obrate u vezi toga!Zastava naravno,flajeri da se dele u svim gradovima gde su clanovi kluba,jer dosta ljudi ne zna za klub,a vozi cetvorku dugoo godina!
    Mi sto prelazimo dug put do skupova,tj ja licno voleo bi da skup traje duze od nekoliko casova,bar dva dana,da bi mogli malo cirkati,vodili diskusije uzivo i jos bolje se upoznali!
    Zasad to od mene...
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  4. #14

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Dobro, nisam član kluba ali sam na forumu prisutan pa ću se usuditi i ja nešto predložiti.

    Kao prvo, predložio bi, da klub organizuje više skupova, ne treba sve u Srbiji, nego da se ide uvek u drugu bivšu zajedničku republiku. Ima gradova, koji bi vrlo rado promovirali svoj grad, a skup Četvorki je zasigurno velika atrakcija te ujedno i reklama za grad. Sve je u dogovoru.

    Kao drugo, vize se ukidaju posle Nove godine, znači možete i kod nas u Sloveniju. Za moj grad znam, da če vas dočekati otvorenih ruku i srca. Pa, ako nam dolaze na srednjevekovne dane grupe iz Srbije, Bugarske, Makedonije, Češke, Austrije, Italije, Nemačke, Poljske, Škotske, Irske itd, ne znam zašto ne bi došli i sa Četvorkama? Organizaciju tog skupa, već sam rekao, možete prepustiti meni.

    Treće, predlažem da se za svaki skup uplati određeni iznos, koji koristi klub. Recimo, za razne skupove raznih klubova u Sloveniji se plaća 20 eura po autu i u tu cenu je uračunato jedno pićence te skromni obrok (sendvić i slično).

    Četvrto, ne bi bilo loše napraviti bar jednom godišnje neki generalni skup pa udri po glavnim gradovima bivše, u jednom vikendu recimo.

    I kao peto, pre svakog skupa treba imati tačan broj sudionika skupa, zbog organizacije.

    Eto toliko od i želim klubu da izraste u poznati i cenjeni klub ne samo na tlu naše bivše, nego i šire u Europi.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Podrzavam sve sa jednom malom zadrskom, mi ovamo na "pravom" Balkanu ipak imamo malo vise problema, 20 eura nije tek 20 eura... Putovati nije lako iz vise razloga ali pricipe podrzavam.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  6. #16
    Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    371
    Slike
    3

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Katras ima dobre ideje, koje su lako izvodljive za nas koji smo vec u EU.Nadajmo se, da ce posle nove godine ukinuti vizume,pa ce i za vas biti malo lakse. Ja najverovatnije imam najduzi put do okupljanja,ipak cu pokusati u aprilu da dodzem. Usput cu da se javim kot Katrasa, pa mozda dolazimo zajedno.Tad cemo lako da kazemo koju rec,pa da vidimo dali mi mozemo kako pomoci.Do tada puno pozdrava i mnogo dobrih ideja.

  7. #17

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke



    Eeeeee...

    Da je ovo klub vlasnika AUDI 8 Quatro ili barem Land Crusier-a videli bismo se mi odavno u Sloveniji, Austriji ili na "Azurnoj obali" bez obzira na vize. Na žalost, ovde su mahom ili studenti, ili ljudi srednjih srpsko-hrvatsko-bosanskih prihoda, tako da je dosta teško sastaviti kintu.

    Ne primajte ovo moje pisanije kao kuknjavu već samo kao obaveštenje. Svakako da svi mi želimo i maštamo o ekspedicijama ili onim koje predlaže Frik ili koje navode Katraš i kolege iz Slo. Imali smo takođe pozive iz Poljske i iz Portugalije za druženje ali to je baš daleko.

    Međutim, treba o tome razgovarati i planirati pa, Bože zdravlja, biće, biće...

  8. #18

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    E, pa ono su vlasnici para, a mi imamo dušu, želju, strast, i što je tu jače? Bit če svega, optimizam je glavna stvar, sve čemo mi to rešiti. Kad tad, ali hočemo! Jer smo prave osobe, sa velikom željom i sa velikom LJUBAVLJU do naših Auta. A sad, planrajmo, bar nam je to besplatno. Kad nekog dana - evo, realizovano
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  9. #19

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke



    @Katraš

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Sugestije,predlozi i zamerke

    Danas je bolje imati para nego dušu, zato možemo samo da planiramo!

Slične teme

  1. Predlozi za boje felni...
    Autor a.blagojevic u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 23:22
  2. Ideje, Sugestije, Pitanja i jos po nesto...:)
    Autor NebojsaR4 u forumu Klub
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 30.06.2009, 13:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •