Pssst - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15

Tema: Pssst

  1. #11

    Re: Pssst

    Dobro, znam ja kakvi su buđeti kod vas i verujem ti, da je teško. Ali svejedno - idi na probnu vožnju i videt češ. U Banja Luci si dosta? Bravo, divan grad. Ja sam ti u Laktašima godine 2000 otvarao zastupništvo za švajcarsku firmu (jednu u Laktašima i jednu u Sarajevu) i upoznao sam dobre ljude. Da li je još tamo zastupništvo, pojma nemam, jer je to bilo samo sređivanje papirologije, prostora, komunikacije, zaposlenje osoba koji će tamo raditi i tako.
    A dobro znam Banja Luku, išo sam x puta na ćevape kod kina, pozadi iza njega. A tek na Korzo. Ima tamo prelepih devojaka! I na jezero, naravno, kod Trna.
    Pa, ako me put opet dovede tamo, možda se i vidimo. Sa tvojom novom Četvorkom, naravno. Ali jedan savet, uzmi dobronamerno: kod nas kažu, kada dečko dugo bira ženu, dobija škart.

    Još sam jednom pročitao tvoj post i nešto sam ti zaboravio reći: koliko ja pratim naš forum, u BiH (Kraševo) ti je Johni Doe-boy, koji je, kako pratim, osoba koja sve radi. A verovatno ti je u blizini još koji. I onda ti je tu Slavonski Brod sa Frmom. A od Banja Luke do Broda ili Kraševa ti je...

    Znači - ne treba sve u Srbiju, jedino ako ti je to bolje ili kojim putem bliže.
    A cene kod nas Četvorki u takvom stanju kako ti pišeš kakva je, su ti 100 eura(200 KM). A Polo, sasvim solidan ti je kod nas već za 500 eura (1000 KM, godište 1997, 140.000 pređenih). Samo što je problem (ne znam kakav je postupak, upitaj narod koji to radi, ne budi samo na "ne znam"..."ne mogu"... i tako) sa carinom.

    Od sveg srca bi voleo, da si nađeš auto koji ti odgovara, veruj mi i da ti mogu pomoći, rado bi to učinio. Obrati se momcima sa foruma sa PM-om, nije vrag, da neće pomoći. Koliko ja imam iskustva - to su pravi Ljudi!
    Ja sam imao sasvim druge aute, a u Četvorku se zaljubio odjednom. Ljubav na prvi dodir, reko bi netko. A sada, kad je imam - ne menjam, ne prodajem, NEDAM ovo čudo od Auta više od kuće.

    Držim ti palčeve, da se sredi kako treba.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

  2. #12
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Pssst

    Da da korzo i djevojke
    A ti cevapi gdje si bio je cevabdzinica Kod Muje, vele da su nekad tu bili najbolji cevapi u bl. Probo sam i svugdje po bl, sta da ti kazem nista posebno ipak sam ja sarajlija rodom i od bascarsijskog cevapa nema ti boljeg pa da ga @@bes

    za cjene u sloveniji vidim da su stvarno dzab dzabe, polo koga npr ja vozim je deset godina stariji od tog kojeg si naveo, a kosto je isto. Takodje sam cuo razlicite price jedni kazu da je i tamo naci tesko dobru cetvorku, drugi kazu da ih ima kolko os, pa kome sad vjerovati... Uglavnom mi vamo imamo nakav glupi zakon koji ne dozvoljava uvoz automobila starijih od 7 godina. Sto znaci nemoze se legalno cetvorka uvesti.

    sutra cu nadam se otic pogledat tu cetvorkicu koja je predmet ovog topika, ako uvatim glupog vremena
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  3. #13
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Pssst

    Malo sam sredio i obrisao neke stvari...razumecete me ovo je javni forum...Djordje Djordje
    ......we are the first to program your future......
      Vrh

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Pssst

    @Pasa ma sve ok


    Iso u subotu gledat... lik nije bio tu otso na pecanje s r4
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  5. #15

    Re: Pssst

    ovo je ipak javni forum, malo me zanelo i slažem se sa Pashom. Neću više. Izvinjenje. Al' zanelo me, žao mi momka...želim mu svu sreću.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •