The begining of history! - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 46
  1. #21
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: The begining of history!

    E pa da nastavimo,posle hladnog novembarskog dana imali smo par meseci da se organizujemo i skupimo neke papire koji su nam bili potrebni da bi se klub i zvanicno registrovao
    Sve sto nam je trebalo ostalo jesu potpisi deset ljudi koji su se okupili malo ranije i potpisali taj cuveni zapisnik sa osnivacke skupstine Renault 4 Klub-a
    I onda....su ljudi polako poceli da pristizuuuuuu....



    Ubrzo se tu pojavio Djordje Djenic nas cuveni reli as,a sada cenjeni auto-moto novinar i napravio prvi prilog i ujedno intervju sa pokojnim cika Rasom,nasim pocasnim predsednikom



    Malo po malo skupila se i ekiiipaaaaa, sa vecinom ovh ljudi ovde ostacu prijatelj dok sam ziv



    Posle slikanja smo krenuli na voznju kroz Beograd....i naravno tada smo osetili hiljade ociju i videli cudesna lica ljudi sa sirokim osmehom...ne veruju da pored njih prolazi karavan Renault-a 4






    .....i tako se mi vozali i vozali i dodjemo do Kosutnjaka,poznatog beogradskog izletista.....tu smo malo pricali i na miru upoznavali novu ekipu oko nas







    Toliko raja za sada.....vas Pasha
    ......we are the first to program your future......

  2. #22
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: The begining of history!

    Citat Deki kaže:
    Ljudi ovo je prava stvar,samo nastavite po hronologiji dogadjaja. Retrospektiva za nas koji nismo bili sa vama u to vreme,a nismo ni posedovali rendzu.Iako nije bilo tako davno poprilicno nostalgicno izgleda,meni izgleda super.Svaka cast pionirima kluba na volji i entuzijazmu usled cega je i doslo do ovog sajta i lepog druzenja. Nastavite sa ovim stranama ovo je svakako temelj R-4 kluba,i lepo secanje.
    Isto bih da pisem, ali je Deki vec napisao. Svtarno zasluzujete moje dobre komplimente. Puno rada i vremena ima iza toga...

  3. #23
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: The begining of history!

    Ajde i ja da reknem koju za dnevnik. Ako se ne varam ovo je okupljanje prvog aprila 2007. Tako reći prvi "zvanični" skup. Ako nije tako neka neko od kolega odmah obriše ovaj post da se ne brukam Mada - ne bi mi bilo prvi put. Naime ja sam u tom periodu bio u potrazi za Četvorkom i našao ovu ludu ekipu na forumu. Ono jeste, taj forum nam je preminuo onomad, ali kao što vidite lepo se reinkarnirao u samog sebe samo većeg. O tome će neko drugi. Nego, gde stadoh. E da, stadoh na dunavskom keju kod SC 25 maj, ali - biciklom. Jer do tada sam tek našao forum i budući klub, ali ne i Četvorku. Ako se dobro sećam čini mi se da sam čak i ja jedan od tih X potpisnika osnivanja kluba. Da vidite kako su me gledali, kao budalu (s pravom, uostalom) kad sam sjahao sa svoja dva točka i viknuo: "'de ste renoldžije?" Dakle pouka je (Đorđe, tebe gledam, ali ne moraš odgovarati) da se član kluba ljubitelja četvorke može postati i bez Četvorke, a ona će doći ako se traži.
    Inače i na drugo okupljanje sam došao biciklom pa me sad svi u klubu zezaju. Recimo, onomad na okupljanju kod Arene (april 2009.) bio je i Nikola_5044 sa svojim bajk rekovima na krovu i pripadajućim bajkovima i svi ovi stariji članovi su mene pitali: "Jel ovo tvoj?". Uobičajeni komentari su : "Jel ti sad neobično na četiri točka?" i slično.
    Eto, idu dani.
    Tajni savetnik KV kru

  4. #24

    Re: The begining of history!

    Serze, slažem se sa tobom uz jednu maleckanu primedbu: može se postati SIMPATIZER kluba ljubitelja Četvorke bez Četvorke, a ČLAN mislim da bi bilo isto, ko da hočeš biti član lovačkog društva bez puške.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  5. #25
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: The begining of history!

    @katraš e nasmeja me bash
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #26
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: The begining of history!

    Gospodo, ovo shvatam veoma lično i dozvolite mi da odbranim svoju čast. Moderatori će ovo brisati jer je off a i treba. Ali:
    1. Svako ko je pokušao da postane član lovačkog društva zna da mora jednu godinu da stažira BEZ PUŠKE. To je takozvano lajanje. On učestvuje u pogonu, radovima koje lovačko društvo organizuje i slično.
    2. Ja sam još 1978 imao svoj Reno 4. Dobro, jeste bio u razmeri jedan prema par desetina u odnosu na original, ali molim lepo.
    3. 1991. sam već vozio Četvorku . Dobro, ne svoju
    4. Razno
    Tajni savetnik KV kru

  7. #27

    Re: The begining of history!



    Život piše romane a "4" istoriju...

    (BIBAZOKI)

  8. #28
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Re: The begining of history!

    Moze i ja ??? neki koment
    Sada kada je Serz rekao da je bio na okupljanju, 25-maj,bajsom, tog momenta se doobro secam Ja to prihvatam kao veliki plus
    Posebno se secam Sawinih felni,nemontirani
    U to vreme je bilo sve nekako uzdrzano, nismo se poznavali Pogledaj danas nemos nas poznati
    Mislim da smo svi doprineli ovom uspehu clubaR-4, ne bogatim al bogatog duha kao R-4
    Fala svima Uskoro se vidimo Ode sneg
    CD.

  9. #29
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: The begining of history!

    Sjecam se i ja fotografija tih felgi :D
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Lokacija
    Beograd-Belgrade
    Poruke
    1,901

    Re: The begining of history!

    Mislimm, štaa reeeećii, yeee, ofcourse Reno 4orce
    Mr.4

Slične teme

  1. History of the Renault logos
    Autor Renault 4 u forumu Other Renault Vehicles
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.08.2007, 11:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •