Cijene
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 42

Tema: Cijene

  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Cijene

    Mislim da nema nigdje topik o ovome. Ako ima izvinjavam se. Dakle ajte napisite cijene dijelova za r4 da ima to sve u jednoj temi. I ako mozete pisite u evrima.

    Najvise mene interesuje na podrucje bosne i rsa tako da John Doe raspisi se kolko mozes.

    Koliko izadje jedan veliki posten servis za R4.


    Dakle

    Termostat
    Termoprekidac
    Crijeva hladnjaka
    platine
    rotor
    kapa
    kablovi
    svjecice
    itd isl.


    raspitivo sam se po bl prodavnicama za platine termostat i tako te sitnije dijelove cijene su iste bile ko i za mog vagena. alii umal u nesvijest nisam pao kad su mi u prodavnici jednoj rekli da vodena pumpa kosta 80 a u drugoj 105 maraka. Pa covjece to je za ostale auto 25 30 maraka, da nije ova za r4 pozlacena, ili je neke specijalne konstrukcije pa tako da mora biti skupa u cemu je pitanje?
    Kako znati da vec postojeca vodena pumpa na r4 radi ok i da joj nije potrebna zamjena?

    amortizeri kostaju 45 maraka rekose mi komad.
    dvije marke jedan evro.


    Eto raspisite se molim vas, samo me okvirno brojke interesuju, pa da mogu sabirat oduzimat pa da vidim sta cu i kako cu.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Cijene

    Zaheb u kliku, izvini...
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Cijene

    Ne mozemo pisati o cenama kada su svugde razlicite... npr ja u Somboru za poluosovinu cu platiti 7500RSD(140KM) dok je u Beogradu 5250RSD(105KM) ista marka, isti proizvodjac, pa onda normalno da cu naruciti iz BG-a i platiti postarinu 300RSD(6KM) i uzivati u ostatku.
    Po meni kad nabavljas rezervne delove treba se raspitati po citavoj drzavi, ako cak ne i sire(ko zna neka pazari i preko ebay-a, ako mu se isplati... npr. John...)

    Sto se tice vodene pumpe cena je sasvim ok, jer ako uzmes malo u obzir da ces je promeniti jednom u 25 godina onda vidis da nije nista strasno jos pogotovo ako sa pokvarenom mozes da predjes preko 2000km onda tek vidis o cemu se radi.Pre jedno 2-3 god matori i ja isli za Sarajevo sa pokvarenom vodenom pumpom, otisli do Sarajeva, isli u Banja Luku i nazad za Sombor... 18ka radila skroz ok, ventilator odradjivao svoje, a u gradu kada je bas bas bila guzva stane na jedno 15 min taman da napravi pauzu za kafu i onda posle sve ok... ako malo pogledas druge aute zbog kakvih sve sitnica i gluposti staju dok Rendzer jede kilometre puta onda ce ti biti sve jasno.
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Cijene

    ma znam da treba gledati svugdje, ali me interesuje okvirna cijena, da znam gdje sta i kako. Eto npr to za poluosovinu od 140 do 100 mi je okvirna cijena. Da znam kolko da racunam ako uzmem neki sa prolupalim kinetickim. Npr kineticki za vw gnoja 2 je od 20 do 30 maraka, za mog pola je bio 43 marke a u dva milimetra se razlikuje od golfovog, ali kolko sam primjetio kod renoa 4 je to sve spojeno pa se mora u kompletu mijenjati, sto je malo zeznuto, ali bar kad promjenis znas da mores tjerat dalje, sve je to ok, samo mislim da je vodena pumpa stvarno preskupa,
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Cijene

    Djole pogledaj moju temu moonshadow by sonne u uradi sam tu imash cene gomile delova sve u evrima
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Cijene

    E vidis nisam odavno oko baco na tvoju temu
    nisam imo neta danima. Pogledacu.


    Johne Doe aj javi se bolan ti si izgleda jedini ovdje iz bosne
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Cijene

    auuuuuuuu Sonne sad sam u nesvjest pao kad sam pogledo tvoju temu malo po malo produzi se lista kad na kraju sabere se padas naglavacke


    nego samo recite mi na koji se nacin provjerava pumpa da li vodena radi i na koji nacin provjeriti zadnje i prednje mortizere. jel pali tu fora ko kod ostalih auta da zaljuljam i ako se ne smiri odma ne valja il imaju neke druge fore
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Cijene

    E vidish tu je kvaka kod cetvorke to nikako ne mozesh proveriti da li su ti amortizeri ispravni dok ih ne skinesh ili dok ne odesh na vanredni tehnicki pa te ona masina protrese al onda odnese vrag salu mada sam vidjao razne poznavaoce i nadrilekare koji ga zaljuljaju pa bacaju pasulj, pa ga cukaju rezonantnom viljuskom i sl. i svi su mi rekli da su mi amortizeri odlicni a zapravo nisu prednji desni je otisao skroz u off!
    Ti verovatno kupiti auto koji je presao od 100 do 150 hiljada i mozesh ocekivati da na njemu zateknesh fabricke amortizere tako da tu morash racunati na zamenu u dogledno vreme u svakom slucaju
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,
      Vrh

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Cijene

    Ili nadjes malo losiji put ( ono gde kamioni koce naglo pa naboraju asfalt) i prodjes tu sa 50 plus km/h vise puta i osetices, ako se cuje da lupa otisao je skroz, a ako se ne cuju nije ali ne znas kad ce, i uvek ih menjaj u paru po osovini.
    Ja na svojima, cim ih kupim obavezno menjam (bez obzira na price) sva 4 amortizera, svecice, kablove, platinu, razvodnu ruku i kapu (staro spremis u gepek za ne daj boze) paknove i plocice, ulje, filtere, antifriz, lezajeve, kocione na zadnjim i tako redom... ono redovan servis pri kupnji. Zabiljezis kilometrazu i teras. Je..s pare, moje dete vozim u autu...
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Cijene

    Amortizere prednje proveravas tako sto krenes uzbrdo po sljunkovitom/nasutom putu i dodas gas u 1. (ali da bude lep nagib) i on ce potpisati ili se ugasiti zavisi kako si to izveo, e prilikom potpisivanja, ako su amortizeri losi osetices da tockovi skakucu i auto manje grabi nego sto bi trebalo, a za zadnje nemam pojma, meni se auto samo manje naginje od kada sam promenio.

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •