fotke i problemi matore petice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    30.01.2010.
    Lokacija
    sremcica
    Godine
    44
    Poruke
    16

    fotke i problemi matore petice

    Dobar dan i srecan rad svima u garazi ostalih.
    Evo nekih fotki staroga petaka koje sam obecao.

  2. #2
    Baby Renault 4
    Član od
    30.01.2010.
    Lokacija
    sremcica
    Godine
    44
    Poruke
    16

    Re: fotke i problemi matore petice

    i jos dve

  3. #3
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: fotke i problemi matore petice

    opala pa to je cupe sa troja vrata a? Čini mi se da kolega Mirko5 ima sa petora vrata A vidim da mu prednji branik nešto nije baš najbolje prišarafljen al vjerujem da ćeš ti to riješiti
    a jel ima kotače sa tri ili četiri šarafa? Nekoć davno sam vidio takvu peticu al je dosta toga imala od četvorke što se tiče zadnjih torzija i kotača sa tri šarafa
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    30.01.2010.
    Lokacija
    sremcica
    Godine
    44
    Poruke
    16

    Re: fotke i problemi matore petice

    koliko sam video Mirko ima sa 5 vrata.Branik cvrsto stoji ali istina malo "nakrivo",posledica lakseg udesa od prosle zime

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: fotke i problemi matore petice

    ma renault je to,nije to ništa za njega
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  6. #6
    Baby Renault 4
    Član od
    30.01.2010.
    Lokacija
    sremcica
    Godine
    44
    Poruke
    16

    Re: fotke i problemi matore petice

    No ima vremena za branik,moj teze resiv problem je napukla tj. pukla torzija i to skroz do desnog sadnjeg tocka,jedva i da se vidi kroz rupu u onoj cauri ili kako se to vec zove.
    A kontam da je pukla zato sto se onaj gumeni odbojnik na gornjem delu amortizera pojeo tj. verovatno ga vise nema,posto se odatle cuje lupanje vec dugo a i razlika u visini levog u odnosu na desni tocak je nekih 5 cm.
    E sad,amortizere imam kompletne sa sve tim gumenim dodacima,ali problem ostaje torzija,tj.da li neko zna nekog dobrog majstora koji bi to umeo,ili jos bolje(sto su mi mnogi i rekli)dali neko ima zdravu torziju za ovaj model(ne znam da li odgovara od cetvorke)
    pomagajte.

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: fotke i problemi matore petice

    Citat chavez kaže:
    No ima vremena za branik,moj teze resiv problem je napukla tj. pukla torzija i to skroz do desnog sadnjeg tocka,jedva i da se vidi kroz rupu u onoj cauri ili kako se to vec zove.
    A kontam da je pukla zato sto se onaj gumeni odbojnik na gornjem delu amortizera pojeo tj. verovatno ga vise nema,posto se odatle cuje lupanje vec dugo a i razlika u visini levog u odnosu na desni tocak je nekih 5 cm.
    E sad,amortizere imam kompletne sa sve tim gumenim dodacima,ali problem ostaje torzija,tj.da li neko zna nekog dobrog majstora koji bi to umeo,ili jos bolje(sto su mi mnogi i rekli)dali neko ima zdravu torziju za ovaj model(ne znam da li odgovara od cetvorke)
    pomagajte.
    Ima majstor Drago u Omoljici. Negde sam zaturio broj, ali moslim da će Snejk ili neko drugi imati.
    Tajni savetnik KV kru

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: fotke i problemi matore petice

    Има Мирко 5 све то али нема времена да скида па један дан кад отопли понесеш брусилицу и исечеш цео задњи крај ,однесеш лепо кући па се играш

  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: fotke i problemi matore petice

    Nemoj bolan da ga zoves matorim , pa to je jedan za mene licno od najljepsih renoovih auta , a takve stvari ne stare i ne matore, nego su ko vino, svakim danom sve mladje :)

    Bas ti je super automobil, imao je moj jaro mehanicar istog ovakvog , i imao sam prilike voziti to auto, jaaaako dobar automobil , sjecam se da sam sjeo u njega prvi put posle stogodisnje voznje mog tromog starog dobrog una dizela. I kad sam sjeo i dodo gas imo sam osjecaj da cu procurjeti kroz sjediste . Taj auto je grizo zemlju pod tockovima.

    Jedna anegdota . Sjedam ja prvi put u tog renoa jaran mehanicar sjeo ko suvozac, zaverglam ja i pustim kljuc, kad ono nista ???, ja za kljuc i zaverglam opet... ijoooj kakav se zvuk alansera tad zacuo ...jaran me umal upuco nije . U stvari auto je bilo upalilo iz prve ali ga ja ni cuo nisam jer sam bio naviko na moju cekicaru
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  10. #10
    Baby Renault 4
    Član od
    30.01.2010.
    Lokacija
    sremcica
    Godine
    44
    Poruke
    16

    Re: fotke i problemi matore petice

    Citat MIRKO 5 kaže:
    Има Мирко 5 све то али нема времена да скида па један дан кад отопли понесеш брусилицу и исечеш цео задњи крај ,однесеш лепо кући па се играш
    mirko spasioce cim malo otopli eto mene,naravno najavim se pa se dogovorimo
    imao je moj matori isto jednog havarisanog za delove,pola delova sa njega je ugradjeno u ovaj postojeci a pola stoji na polici u garazi,ali torzija je otisla u staro gvozdje

Slične teme

  1. Renault 5 - problemi sa karburatorom
    Autor PedjaZ u forumu Ostala Reno vozila
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.12.2011, 22:14
  2. Alpski problemi... Thenay ne smije pasti... I te spike
    Autor frik-ri u forumu Forum o forumu
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 12.08.2011, 08:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •