Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010 - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 97
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Razumem da je Nebmes... oduševljen, ali fotografije idu u galeriju, ovde
    http://forum.renault4serbia.com/inde...gallery;cat=22
    Dakle nemojte stavljati fotografije ovde osim ako su apsolutno neophodne za ilustraciju PRIČE sa okupljanja koji mi koji nismo bili očekujemo. I ako baš moraju slike gledajte da bude manje od 34 komada.
    A sad da čujemo utiske i jeste li svi dobro stigli kućama?
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  2. #12
    Renault 4 TL
    Član od
    14.06.2009.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    40
    Poruke
    159

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Ekipa iz Kraljeva je stigla jurtos u 4
    Ljudi,hvala vam svima za jučerašnji dan,bilo je zaista predivno.
    Sve je bilo odlično,druženje,organizacija......ma sve
      Vrh

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Утисци са Меморијално окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Citat Gavrilo kaže:
    Citat Sloba R18TLS kaže:
    Evo malopre stigao kuci, sve bilo OK.
    Okupljanje je bilo ja bi sutra o5
    Jos jednom veliki pozdrav svima, do skorog vidjenja
    Jesi upalio farove kad si krenuo nazad?
    Bilo je odlicno danas....
    Jesam jesam, ma sad ih vise ni ne gasim, jeftinije mi je kupiti nov akumulator nego kaznu da platim
    Sva sreca pa je onaj lik juce bio dobar
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!
      Vrh

  4. #14
    Renault 4 GTL Avatar od  Deki
    Član od
    19.11.2009.
    Aktivnost
    31.05.2020
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    50
    Poruke
    373

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Moje prvo okupljanje, ,te da iznesem utiske i emocije kojih je zaista mnogo. Ovo je bilo fenomenalno druzenje i posto dosad nisam imao prilike da upoznam ekipu {osim Save sasvim slucajno u prolazu} moje odusevljenje je tesko opisati recima,bez preterivanja! Otprilike sam vas sve tako i zamisljao dok smo se dopisivali na forumu,ali vi ste ljudi jos bolji i svako na svoj nacin zanimljiviji u prirodi {na Adi},mala doskocica. Svaka vam cast najpre za organizaciju i za okupljanje ovakve pozitivne energije na jednom mestu. Svako od vas na svoj nacin daje pecat ovom druzenju,a posebno postovanje zasluzuju ljudi iz unutrasnjosti i tek nasi drugari iz susednih nam drzava,veliki entuzijasti i zaljubljenici u R-4! Katras sa svojom boljom 3/4 je faca jos ludji i pozitivniji nego na tastaturi,Dzoni alpina pravi momak za taj auto,Frma momak i po,kao i severna brigada Atilla i DR Solex. Kraljevacki gang je posebna prica svaka vam cast prava ekipa,Vojvodjani takodje,Renovr,Bela Crkva svi za RESPEKT. Takodje i ovdasnja ekipa u sastavu BibaZoki,CD poseban pozdrav i hvala na aparaturi,Joca,Argonaut,Milan,Talijan pa Gavra specijalan pozdrav i svi ostali nek nezamere oni koje nisam spomenuo svima veliki pozdrav. O prvoj postavi sam vec ranije pisao oni su i "krivci" za sve ovo Marko,Sava,Pasha,Mirko,Vule njima veliko priznanje za celokupan rad sveskupa dosad tu nebih trosio puno reci.I na kraju moram da izrazim veliko zaljenje sto nisam upoznao Frika i Serza ali se nadam da ce biti jos prilika pa da se slika kompletira. Svima vama veliki pozdrav i hvala za jedno prelepo poznanstvo i druzenje! Do nekog narednog vidjanja
      Vrh

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Evo da se i ja javim da sam se probudio, i oduševljen sam skupom jer je svaki skup za sebe spektakularan. Šteta što ih nema više i bilo bi lepo da na nekom od sledećih okupljanja dođe i kompletna ekipa iz CRO i SLO, da vidimo njihove adždaje i da se upoznamo uz par gajbi piva
    Ostajte mi zdravo i sve najbolje.
      Vrh

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Citat Deki kaže:
    Moje prvo okupljanje, ,te da iznesem utiske i emocije kojih je zaista mnogo. Ovo je bilo fenomenalno druzenje i posto dosad nisam imao prilike da upoznam ekipu {osim Save sasvim slucajno u prolazu} moje odusevljenje je tesko opisati recima,bez preterivanja! Otprilike sam vas sve tako i zamisljao dok smo se dopisivali na forumu,ali vi ste ljudi jos bolji i svako na svoj nacin zanimljiviji u prirodi {na Adi},mala doskocica. Svaka vam cast najpre za organizaciju i za okupljanje ovakve pozitivne energije na jednom mestu. Svako od vas na svoj nacin daje pecat ovom druzenju,a posebno postovanje zasluzuju ljudi iz unutrasnjosti i tek nasi drugari iz susednih nam drzava,veliki entuzijasti i zaljubljenici u R-4! Katras sa svojom boljom 3/4 je faca jos ludji i pozitivniji nego na tastaturi,Dzoni alpina pravi momak za taj auto,Frma momak i po,kao i severna brigada Atilla i DR Solex. Kraljevacki gang je posebna prica svaka vam cast prava ekipa,Vojvodjani takodje,Renovr,Bela Crkva svi za RESPEKT. Takodje i ovdasnja ekipa u sastavu BibaZoki,CD poseban pozdrav i hvala na aparaturi,Joca,Argonaut,Milan,Talijan pa Gavra specijalan pozdrav i svi ostali nek nezamere oni koje nisam spomenuo svima veliki pozdrav. O prvoj postavi sam vec ranije pisao oni su i "krivci" za sve ovo Marko,Sava,Pasha,Mirko,Vule njima veliko priznanje za celokupan rad sveskupa dosad tu nebih trosio puno reci.I na kraju moram da izrazim veliko zaljenje sto nisam upoznao Frika i Serza ali se nadam da ce biti jos prilika pa da se slika kompletira. Svima vama veliki pozdrav i hvala za jedno prelepo poznanstvo i druzenje! Do nekog narednog vidjanja
    Potpisujem, rekao si sve baš kako treba....
    Nadam se da će na nekom od sledećih okupljanja KV Crew bi ti u brojnijem/kompletnijem sastavu....
      Vrh

  7. #17
    Renault 4 TL
    Član od
    04.04.2008.
    Lokacija
    beograd
    Godine
    76
    Poruke
    139

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Žao mi je što nisam bio na okupljanju iako sam se prijavio. Moja supruga je polomila zglob leve ruke-pola je na stepeništu u našoj zgradi, morao sam da je vodim na ortopediju gde su konstatovali pet preloma u zglobu ruke i naravno stavili su joj gips koji će da nosi najmanje pet nedelja .Puno mi je drago da ste se lepo proveli, i nadam se da se vidimo na sledećem okupljanju za neki izlet.
    Kakvi smo mi Srbi: Kad nešto radi otvorimo da vidimo,zašto radi.A kada ne radi opet otvorimo da vidimo, zašto ne radi.
      Vrh

  8. #18
    Renault 4 TL
    Član od
    14.12.2009.
    Lokacija
    Hungary/Szeged
    Godine
    59
    Poruke
    228

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Prijatelji!

    Do segedina smo stigli, sad jurimo na glasanje.

    Utisci kasnije...




    Pozdrav
    R2D2 TIM
    The best feelings are those that
    have no words to describe them...
      Vrh

  9. #19

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010



    Odbor za ispraćaj u sastavu: Paša, Sava, Đole, Joca+Đurđa+Steva, Biba i Zoki posle posete Muzeju Oldtajmera, i pratnje četvorkama do ELP benz. pumpe, oprostili se privremeno od drugara iz HR, SLO i BiH. Na rastanku je bila i poneka suzica jer... bilo je nekih koji su malo više osetljivi... Drugarima želimo prijatan "let" Rendžosima do svojih kuća...

    Ekipu iz Mađarske takođe toplo pozdravljamo. I oni su "luda ekipa" kao što Rendžeri i treba da budu... :s35
    Ovo okupljanje bilo je zaista super. Poseban pozdrav drugarima iz unutrašnjosti. Vranjancima i njihovoj princezici (hrabro je uputiti se na dalek put, još sa malom bebicom), Kraljevčanima isto, jer i oni stigoše iz daleka.
    Vojvođani, na čelu sa KIĆOM, su nas, po običaju, obradovali jer ih je bilo puno, a "maloj četvoročlanoj ekipi" iz Bele Crkve još jedan pozdrav uz želju da tati bude dobro...

    Nisam sve spomenuo, znam, ali mnogo nas je bilo...

    Ko će sve popamtiti
      Vrh

  10. #20
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Утисци са Меморијалног окупљања " Чика Раша " 10,04,2010

    Ja cu biti kratak ....hvala ljudi sto ste dosli u tolikom broju,bez ekipe to ne bi bilo to

    HLAVA JOS JEDNOM NA SVEMU
    ......we are the first to program your future......
      Vrh

Slične teme

  1. Prijave za put po "Katraševoj ruti" ali sa drugim datumom polaska!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 13.07.2011, 16:48
  2. Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 30.05.2011, 12:52
  3. Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 16.04.2011, 19:02
  4. Меморијално окупљање " Чика Раша "
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 10.04.2010, 15:41
  5. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 30.04.2008, 10:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •