Pozdrav iz Cacka! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 20
  1. #11
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Добродошао ти нама......
    КВ ти жели много дружења са нама....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU
      Vrh

  2. #12
    Renault 4 TL
    Član od
    08.03.2010.
    Aktivnost
    07.03.2023
    Lokacija
    Šibenik , Hrvatska
    Godine
    51
    Poruke
    146

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Pozdrav s mora.
    Ovo je meni malo sumnjivo. Ode u Dalmaciji ima brdo Četvorki ali nikad nisan vidija niti jednu da je ostala u kvaru kraj ceste. Da to nije bila kakva skrivena kamera?
    Da je napravit nagradnu igru: "Pronađi Četvorku u kvaru i pomozi joj" . Doniram u nagradni fond dvi prednje glavčine s dobošima.
      Vrh

  3. #13
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Pozdrav iz Cacka!

    Pozdrav i dobro nam dosao :) i bolje nas nasao. Video si iz prve ruke sta je bratska pomoc R4 zaljubljenika....pa te ocekujemo na sledecem okupljanju :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  4. #14
    Baby Renault 4
    Član od
    26.01.2010.
    Aktivnost
    28.04.2014
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    31
    Poruke
    69

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Pozdrav druze,dobro nam dosao......
      Vrh

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Dobrodosao

    Ovi ljubitelji novijih RENAULT-a imaju RENAULT ASSISTANCE, a renault 4 klub srbija ima moderatore


    kad bi smo svi tako priskakali u pomoc, gde bi nam bio kraj
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!
      Vrh

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Viva moderatori, viva novi clan, viva KV Crew...
      Vrh

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Dobrodosao Dark na jedno ludo mjesto u ovom sasavom cybervremenu.
    Svi sad imaju svoje mjesto na netu, svi nesto kemijaju i trkeljaju po netu sa svojim stranicama, svi su u biti hrpa nula i jedinica, ali je Renault4serbia uistinu dragim Bogom stvorena i samim dragim Bogom ujedinjana bezrezervno, potpuno otvoreno i srcano, bez ikakvih skrivenih namjera skrojena luda ekipa ljubitelja jednog ''nekome-lijepog-nekome-ruznog'' automobila koji je, htjeli oni koji ga ne vole priznati ili ne, uistinu ostavio neizbrisivi trag u povijesti automobilizma.
    Ovom prilikom zelim, kako tebi, tako i svim novim clanovima koje nisam pozdravio u ovih mjesec i nesto dana, iskrenu dobrodoslicu i da se sto bolje snadu na ovome neponovljivom mjestu zvanom Renault4serbia.
    Jos jednom... Dobrodosli na Forum ljubitelja Četvorkilacka. Pozdrav sa Kvarnera...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Citat dark kaže:
    Vozim vec 5 godina R4gtl koji je moj otac kupio 1996, polovan. Auto je 1989 godiste i NIKAD me nije izdao, osim juce u Bg-u kada je otkazao termoprekidac za hladnjak! Nisam neki strucnjak za automobile tacnije vrlo se slabo razumem(a i kako bih naucio kad se moj Quatro ne kvari ). Stajao sam sa suprugom pred otvorenom haubom i gledao...uh vrucina samo takva, kasnim, kasnim...kad odjednom kuc, kuc po ramenu..."imate problem..." Covek uze klestanca prespoji zice i ventilator proradi...Rece mi da je moderator na ovom forumu. Ja sam u panici zaboravio ime, mnogo sam zurio te ga ovim putem pozdravljam i zahvaljujem se!
    U Cacak sam stigao bez problema u ranim jutarnjim casovima.
    Pozdrav iz Cacka!
    Zdravo, zdravo i dobrodošao
    A za Sawoodeana koji ti je pritekao u pomoć već šijemo posebno superheroj odelo u stilu Supermena - ono - samo se zavuče u gepek i od ubogog studenta koji vozi Četvorku odjednom se stvori SuperSawoodean koji otklanja manje kvarove na licu mesta i deli rukoljube i broj telefona prisutnim unesvestpadajućim mlađim damama, starije gospođe ostavlja bez daha (one u nesvest padaju naknadno), a zatim nestaje u vidu izduvnih gasova jašući svoju makinu u zalazak sunca.
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  9. #19
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    A kao pomoc i desna ruka koja dodaje klijesta i sarafciger - tu je Italijan koji kako i dolikuje svakom super junaku - nosi bermude preko hlaca... Ne gace kao Superman, nego BAS bas bermude...
    Uffff... Bas mi je falila ova ekipa...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  10. #20
    Renault 4 Alpine
    Član od
    16.09.2007.
    Aktivnost
    21.06.2012
    Lokacija
    Bačka Palanka
    Godine
    42
    Poruke
    2,389

    Re: Pozdrav iz Cacka!

    Dobro nam dosao

    Za forum obicno svi vide nalepnicu na soferki,cuje od ovog ili onog a ti direkt uz pomoc na putu i obaavestenje o forumu
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •