Glavni kocioni za TL
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Glavni kocioni za TL

    Cao svima!
    Krenuo sam da sredjujem moju Cetvorkicu i kao prvo bih joj uradio kocnice. Proverio sam svaki tocak posebno, ispustio vazduh i ukapirao da mi ne valja glavni kocioni. To je neki stariji model sa 3 rupe. Ako neko ima ili zna gde bih mogao da nabavim, neka mi se javi! Ja sam inace iz Paracina.
    Hvala unapred!

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Glavni kocioni za TL

    011/2439-656 TTD Renault, salju i pouzecem...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3

    Re: Glavni kocioni za TL



    Mislim da je oko 3.000 din bez poštarine...

  4. #4

    Re: Glavni kocioni za TL

    Hvala vam ljudi puno!!

  5. #5

    Re: Glavni kocioni za TL



    Nema na čemu. Forum za to služi.

    To govance sam zameniš. Prosto je ko pasulj. Nemo' majstoru da plaćaš, osim ako ti ne radi još toga, pa da se uklopi... Inače, spremi pola litra U-2 ili nešto slično, pa kreni da drukaš i da odvazdušuješ na sva četiri točka, i dolivaj da ti ne povuče vazduh, pa onda sve ponovo moraš Ko druka neka se naoštri k'o onaj Vinokurov što vozi Tur D Frans. Ima noga da mu otpadne dok ne "dobiješ" kočnicu. Ali ne odustaj!

  6. #6

    Re: Glavni kocioni za TL

    Ima i lakse resenje. Ispustis komplet ulje - otvoris sve sisaljke na cilindrima. Kad sve istrene.... malo nadrukas da stvarno sve iscuri. A onda zatvoris sve sisaljke..... nalijes ulje do vrha spremnika za ulje.... pa otvoris jednu sisaljku pa cekas da pod prirodnim padom samo dodje do sisaljke.... nema stiskanja kocnice... pa kad procuri ulje... zatvoris tu sisaljku.. pa sledecu...... pa tako sve cetiri. I na kraju.... verovatno neces morati da drukas ko blesav. Ali za svaki slucaj navavi sve kantce.... mislim da je DOT3 ulje za kocnice. Nece ti biti preko 5-6 eura... ali neces imati mesavinu ulja u sistemu. Ja sam namestio GTL dobosara da kopa u mestu.... iako su svi govorili da je to nemoguce. :-) Ajd... pa javi sta si uradio.

  7. #7

    Re: Glavni kocioni za TL


    @ Nemawa

    Može i tako ali je mnogo sporije. A tečnost se svakako kompletno promeni kada ispuštaš na sve četiri "sisice" dok ide vazduh i dok ne krene čisto i potpuno bistro ulje, bez mehurića. Posle bi trebalo da "čupa kocku" ako je i sve ostalo (paknovi, pločice, doboši, diskovi, cilindri) razrađeno i očišćeno u fulu...


  8. #8

    Re: Glavni kocioni za TL

    Javljam kad zavrsim! Pozz...

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Glavni kocioni za TL

    Kaaaakav forum - nema nas nigdje!!! Uz oglas - dobijes i uputstva!!! A ne ko neki... Bez deklaracije i uputstva i icega... Ma nema do Renault4serbia foruma...
    Sorry za ali bilo je jace od mene...

    P.S. Zaista... Forum i sluzi za ovakve stvari... A treba i meni glavni... Za GTL-a Ali - o tom potom...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #10
    Renault 4 TL Avatar od  Rendzerica
    Član od
    08.11.2007.
    Aktivnost
    17.09.2023
    Lokacija
    Ulcinj-Podgorica
    Godine
    46
    Poruke
    112
    Slike
    3
    Zdravo svima, zna li neko dje mogu da kupim glavni kocioni sa 3 rupe? Zvao u TTD, nema...

Slične teme

  1. Glavni kociomi cilindar
    Autor grunf u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 01.11.2019, 18:40
  2. Glavni kocioni od zastave 101
    Autor renovr u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.01.2009, 01:40
  3. kocioni cilindar
    Autor zoranpk u forumu Kupujem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.06.2008, 21:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •