Koliko kosta ?
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Koliko kosta ?

    Pozdrav. Relativno skoro cu voziti kola da mu promene menjac,radi se inace o gtl-u. Zanima me koliko bi kostala promena,naravno pod uslovom da donesem taj "novi" menjac,takodje me zanima koliko bi kostalo da se izvadi rezervoar i malo iskrpi,posto mislim da negde na sredini ima mikroskopske rupice pa kad se sipa benzin preko nekog nivoa krece jako da smrdi unutra. Ovo za rezervoar bi uradio posto mesto gde bih ga vodio ima onu rampu koja cela kola podigne u vazduh. Inace radi se o mestu na novom beogradu negde kod bloka 22 (bar mislim da je 22),kad se ide iz jurija gagarina,prodje buvljak pa ispod onog malog mostica za vozove, postoji citav red zgrada za tehnicke preglede,gume,majstora,sta ja znam bas pre ukljucenja na gazelu (nadam se da neko zna o kom mestu govorim).Cini mi se da su fer. Znaci koliko bi me sve to stajalo,molim vas recite svoja misljenja. Hvala
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Koliko kosta ?

    Neznam koliko ce ti majstori uzeti love(ovdje u bih bi te izaslo to mas 10 evra), ali ako ces samo skinuti stari i staviti novi mjenjac, ne znam zasto to sam ne bi probao uraditi. Uz pomoc iskusnijih ljudi sa foruma, par kljuceva, ulja sae90, par piva, i jos ako imas jednog jarana dobrovoljnog da ti pomogne, eto ti ga zamjena mjenjaca za cas posla.


    Sto se tice rezervara...ako je zaista supalj, to nemoj sam krpati...isparenja benzina su jako zapaljiva.


    Ali pogledaj... zna cesto biti to kvar :) zasto benzin smrdi. Ima na vrhu rezervara odozgo plovak, pa izmedju njega i rezervara guma vremenom ode...pa zato najcesce mirise benzin. Dakle mozda ti rezervar i nije supalj
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  3. #3

    Re: Koliko kosta ?

    Hvala djordje,ali sad mi krece skola i stvarno nemam mnogo vremena da se igram s kolima,koliko god ja to zeleo,a i predpostavljam da bi to majstor sve zavrsio za sat vremena max,ne verujem da se radi o velikim parama,ali s obzirom da moram jos par dana da stekam da bi skupio 35 evra,samo jos vise pokazuje moje,ako mogu uopste da ih nazovem "prihode" , naravno ici cu ja do njih da ih pitam,ali me zanima koliko vi procenjujete da bi to sve stajalo,ja se nadam da nece da predje 1500din,ali mozda se varam
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Koliko kosta ?

    Možda ću sad da te obeshrabim,ali meni su pre 7god za zamenu kvčila uzeli 100dm ili ti danas 50e!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO
      Vrh

  5. #5

    Re: Koliko kosta ?

    AU,ali 7 godina je 7godina,nego doctore kad si tu,jel jos stoji dogovor za menjac?
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Koliko kosta ?

    Citat Aleksa809 kaže:
    AU,ali 7 godina je 7godina,nego doctore kad si tu,jel jos stoji dogovor za menjac?
    Nemas brige moze i na odlozeno,samo da sredis makinu!
    Privatna pitanja na PM da nas serž...
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO
      Vrh

  7. #7

    Re: Koliko kosta ?

    Hvala covece,zovem te 7 ili 8 da se dogovorimo
      Vrh

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Koliko kosta ?

    Pa bas zbog tih finansijskih stvari ti i govorim da probas mjenjac sam da zamijenis.
    Ako nemas stalan izvor prihoda sigurno ces lakse ga sam zamijeniti nego skupiti pare da platis majstore...

    Mos ti to
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.
      Vrh

  9. #9

    Re: Koliko kosta ?

    E djordje,kad bi bar imo garazu,verovo ti ili ne ja bi od nje napravio licni servis za kola,cekrk na plafon i sve to,ali zivim u stanu tako da malo teze ,ali mozda u buducnosti pocnem da iznajmljujem jednu i onda ne moram da se pruzam u ruke zlih majstora , haha nadam se sto brze toj garazi
      Vrh

Slične teme

  1. koliko ste km presli sa rendzerom?
    Autor Gavrilo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 15.10.2018, 10:26
  2. sta mislite koliko ks ima renault4
    Autor slavce05 u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.12.2012, 12:30
  3. Pozdrav svima..koliko vas ima...
    Autor zlax u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 12.06.2011, 16:54
  4. pozdrav svimaaaa koliko vas ima!!!
    Autor makimegan u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 02:06
  5. Koliko nas ide na FG...
    Autor Whitesnake u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 03.06.2007, 09:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •