Zatamnjivanje stakala
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 29
  1. #1
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Zatamnjivanje stakala

    Jednog dana će da bude sa tamnim staklima.

    Tražio sam po domaćim forumima i naišao sam na ljude iz BG-a koji se bave tim stvarima. http://www.tamnastakla.com.

    Ima onaj zakon koji zabranjuje zatamnjivanje i voleo bih da čujem malo detaljnije o tome, jer mi je nelogično da se ne sme zatamnjivati, a postoje kola koja dolaze sa fabrički toniram staklima. To je onda čista diskriminacija. Ili možda sme, ali do određene granice... ???

    Bogdane, jel ti imaš zatamnjena stakla?

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Smeju da budu fabricki, naknadno ne sme, jos vazi ta uredba koju pola policije ne zna ili je koriste samo kad hoce u kafanu...
    Tak oda za sad ne smes, al ice promeniti jer je u eu dozvoljeno jer je mnogo bolje, ja bih licno zatamnio zbog vrucine i efekta staklene baste, u eu sme siza B stuba 70% a ispred 30% da zatamnis...
    Za sada imam jedno zanimljivo resenje, al treba da ga kupim ,a to se zove ona crna mrezica sa malecnim vakuumima (negde sam je video) i ta mrezica se oblikuje kao prozor i pricvrsti se i murija ti ne moze nista
    A niko te ne vidi i sto je najvaznije nema rerne od auta...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Odlično. Znači, mogu da mi duvaju. Nisam ni ja mislio skroz crno da ništa ne vidim, nego čisto zbog vrućine i zbog bledenja enterijera i naravno zbog izgleda, jer stvarno do jaja izgleda svaki auto sa tamnim staklima. A ovi BlackGlass imaju gomilu modela. Neko crveno sa odsjajem spolja.

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zatamnjivanje stakala

    EJ ja pricam o mrezicama, da mogu, zaboravi folije jos neko vreme kod nas, a sad odoh na kolokvijum

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #5
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Ja jedino o budženju rendžera i kompjutera mogu da maštam. Sve ostalo mi je previše neralno i samo se posle skenjam.

    Neću ga nositi sutra da se zatamne stakla, nego jednog lepog dana... Prvo da ga ofarbam.

    A juče su nastavili pregovore sa EU, pa možda taj zakon stupi na snagu uskoro. Da i ja osetim neku korist od tih pregovora.

    Aj položi to.

  6. #6

    Re: Zatamnjivanje stakala

    a zar ti nije najbolje da odes na neku pijac ko kod nas bubanj, uzmes foliju i stavis to na zadnja vrata i prozore sto je dozvoljeno i eto...dao si 200 dinara a opet imas neko resenje...
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  7. #7
    VladoR4
    Guest

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Citat NebojsaR4 kaže:
    a zar ti nije najbolje da odes na neku pijac ko kod nas bubanj, uzmes foliju i stavis to na zadnja vrata i prozore sto je dozvoljeno i eto...dao si 200 dinara a opet imas neko resenje...


    Pametna ideja

  8. #8
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Nije u tom fora. Mora da bude odrađeno profi ili nikako. Dok ne budem imao para, neću da počinjem sa poslom. Ima kvatro da mi bude jedan jedini.

  9. #9
    bogdan
    Guest

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Ma ja imam zatamljena stakla do stuba sto znaci vozacevo i suvozacevo nisu . To sam radio sam i prezadovoljan sam ali ocu drugu boju a ne crnu tako da cu da menjam citava stakla jer su mi ova malo ostecena a od drugog renoa imam kao nova koja sam vec pripremio da lepim. E sada ti meni reci za ova crvena sa odsjajem spolja TO MI TREBA!!!!! Gde to ima i koliko kosta. Ja sam narucio neka kameleon ali nikako da mi to stigne iz inostranstva, a koliko vidim nema od toga nista. Ja sam kupio svu opremu i fen i cetkice za staklka fen je neki obicni industrijski ali do sada sam sa njim izlepio preko 15 kola i kostao je 20e i bez njega nepokusavajte da zalepite stakla a cetkice (silikonske spahtle) su oko 15e.

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Zatamnjivanje stakala

    Pa koliko znam to kod nas ne sme ??? a ja to ne bih sam i neiskusno(ok bogdan on je savladao), kad vidim one mehurice najezim se, meni se vise svidjaju ove mrezice, jer mogu da se skidaju, nisu protiv zakona, a smem ako hocu i napred da ih stavim...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •