Đinđuve i džidžamidže - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 67
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Kako se vidi i prethodnoj slici, imam i dodatno ugrađeni merač temperature motora.
    Ideju mi dao Argonaut, kad smo bili na okupljanju u Beodgradu u Aprilu. On je imao skoro isti. Pa kad mi je nešto zezao ventilator za hlađenje, sam uzeo obični termometar za traktore pa ga stavio u jedan stari filter za ulje od suzukija 1000ccm (koristio samo kućište filtera), lepo obojio na crno, i postavio gde inače treba da bude sat kod GTL-a (ali ja ga nemam )
    Bakarnu cev od merača sam postavio da pređe požarni zid, i stavio na motor nasuprot gde je originalni prekidač za previsoku temperaturu.
    Ako neko hoće da kopira moju ideju, neka ga malo usavrši, jer u mraku se ne vidi, pošto nisam stavio "beklajt" .


  2. #12

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    E, sad ide, kad je ručica menjača dobila Doktorsku ekspertizu, jel'
    A meni uzmi jedan, te! Ubi se moja bolja 3/4 u onom svom poliču od muke sa onim radiom. Uzmi i šalji taj za radio sa blututom, a ja tebi eurodrahme plus poštarinu. Jel' može?

    Evo adrese: Charlie, Stavča vas 11, 8361 DVOR, Slovenija (EU)
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Ne može, ali šta ću ... takav sam.
    Šaljem ti, kad ti pošaljem poslaću ti PP

  4. #14

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Dobio danas đinđuminđu, stavio u polića od bolje 3/4 i radi CARSKO. Ovo ti vredi Nobelove za ideju E, sad vidiš kol'ko smo matori zaostali
    Nego slao sam ti emajl oko te tehničke stvarčice pa pogledaj kad budeš malko vremena imadeo.
    nekih novih igračaka
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Kod nas je ovaj blutut plejer cini mi se dosta jeftiniji 20 30 maraka max. Dobra je fora(ja sam je koristio) ona kaseta+mp3. dakle imas regularni mp3 od npr 1 gb stavis na njega muzike e umjesto u slusalice mp3 se ukljuci u kabal a sa druge strane kabla je kaseta koju gurnes u radio kastofon i onda ti radio svira ono sto si pustio na mp3. ta kaseta je oko 5 maraka mislim, tako da je za one koji vec imaju neki mp3 to najisplativija kombinacija.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #16

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Citat Djordje kaže:
    Kod nas je ovaj blutut plejer cini mi se dosta jeftiniji 20 30 maraka max. Dobra je fora(ja sam je koristio) ona kaseta+mp3. dakle imas regularni mp3 od npr 1 gb stavis na njega muzike e umjesto u slusalice mp3 se ukljuci u kabal a sa druge strane kabla je kaseta koju gurnes u radio kastofon i onda ti radio svira ono sto si pustio na mp3. ta kaseta je oko 5 maraka mislim, tako da je za one koji vec imaju neki mp3 to najisplativija kombinacija.
    Djordje, osim samo jednog medicinskog ni'ko od Familije te nezna, a drag si nam. Zašto? Jerbo se uvek razveselimo glupostima koje stavljaš, napraviš k'o lep dan i to.
    Šta ti bre tu lupetaš? Šta to imate u benđolajsitiju, a da farovi sa foruma neznadu? O tome što ti pričaš i kako se kablovi stavljaju - pa, moji budući unuci to znadu.
    Oko najisplativijeg - baš si nam ti neka referencija o isplativosti Slup'o kola a ti bi o... dobro, desi se svakome, al' ti, e, bre, baš si zagazio opet u udicu u koji pašeš k'o bicikla ribi.
    Izvini, al' molim te, pusti bre te pivskofilozofske priče na stranu, pusti bre, Čovek našao, svi veseli, a ti pametan.
    Ajd' sad se ljuti na mene, žbizdi se i tako, al'...nabavi bre Četvorku, javi se, da imadeš, uklopi se...a nama pusti pametovanje za pet maraka i take stvari
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Mislim da sam i kod nas našao jednu od Atiloinih džidćamidća:
    http://www.nonstopshop.rs/i-770/blue...nsmiter-cm017b
    Tajni savetnik KV kru

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Jeste, to je to.....

  9. #19

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    A Andrej čeka zaostalog...ma nije Božička, nego Deda mraza...a i on zasp'o, k'o turpija. Val'da će do jula...tako on kaže, ne ja.
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  10. #20
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Đinđuve i džidžamidže

    Joj Atilla svaka ti dala :) ( da ti ne sazna zena :D )
    Ideje mi se skroz svidjaju... ukrascu ovu za naocare, sat ako nadjem :)
    A broj 3 trazim vec neko vreme,ali nikako da nadjem...tako da cu i to da maznem :D
    Boli glava ideje :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •