Đinđuve i džidžamidže
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 67
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Đinđuve i džidžamidže

    Ovaj topic sam otvorio, zbog toga, što svako od nas ima nešto da poboljša na svom R4, iako to nije moďa orginalno, ali služeći se rečima IDIBREACAJE: "kola su zbog mene, a ne Ja zbog kola", znači u ovaj topic stavljajte one već realizirane ideje, koje koristite u svom R4
    Da ja počnem, imam par "patenta", to su ustvari ideje, koje sam negde ugledao i sa malo usavršivši realizovao kod R2D2.

    Džidžamidža broj 1:
    Pošto u R4 nema puno prostora za držače naočari za sunce, itd., držač naočara se može staviti ispod zasenjivača napred (vidi sliku broj 1), inače džač naočara: Made in China

    Džidžamidža broj 2:
    Sat (kombiniran sa meračem temperature, sa plavim "beklajt" svetlom), isto na mestu gore, isto : Made in China, isto za sitne pare.


  2. #2
    Baby Renault 4
    Član od
    19.10.2010.
    Lokacija
    split
    Godine
    44
    Poruke
    19

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    izvrsna ideja sa držačem za naočale

    mene je to izluđivalo ako ih stavim u vrata, isprljaju se, ako ih stavim na tablu lete dok vozim kroz zavoje. Mislim da ću kopirati tvoj izum

  3. #3

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    lepo,lepo..odavno sam ja ovako nesto hteo da uradim[iskreno ne za naocare] ali nisam mogao da nadjem ovakvy multi kombinaciju sat+temp+svetlo.. obicno sam nalazio samo sat. Moram opet potraziti.

    ako neko zna ima li ovako nesto samo sa meracem nadmorske visine neka kaze to mi treba jer se vozikam po planinama uglavnom.

  4. #4
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    U Pancevu ja naleteo na slicnu stvarcicu za 200RSD, ista fora, sat, datum, svetlo. merac temperature, cak mu je senzor na zici koja je duzine oko metar, pa moze da se izvede napolje da meri spoljasnju temperaturu.
    Za napajanje koristi 2 AAA baterijice od 1.5V
    Ovaj drzac za naocare
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  5. #5
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Citat opiate43 kaže:
    lepo,lepo..odavno sam ja ovako nesto hteo da uradim[iskreno ne za naocare] ali nisam mogao da nadjem ovakvy multi kombinaciju sat+temp+svetlo.. obicno sam nalazio samo sat. Moram opet potraziti.

    ako neko zna ima li ovako nesto samo sa meracem nadmorske visine neka kaze to mi treba jer se vozikam po planinama uglavnom.
    To je sve najbolje da resis sa jednim GPS-om ima za par hiljada dindzi
    ......we are the first to program your future......

  6. #6

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    par hiljada? ne pratim cene,ja sam ubedjen da bez 100+ jura nema takvih gedzeta..

    pa zasto da ne,npr u yuga itd bi mi bio bedak da stavim tako nesto ali u r4 ne..zna se zasto

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Citat opiate43 kaže:
    par hiljada? ne pratim cene,ja sam ubedjen da bez 100+ jura nema takvih gedzeta..

    pa zasto da ne,npr u yuga itd bi mi bio bedak da stavim tako nesto ali u r4 ne..zna se zasto
    vec od od 5990RSD moze da se nadje neka "Š" marka navigacije...
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  8. #8

    Re: Đinđuve i džidžamidže



    treba ei Nis da se baci na navigaciju..po simbolicnoj ceni od 1999 din


  9. #9
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Citat opiate43 kaže:

    treba ei Nis da se baci na navigaciju..po simbolicnoj ceni od 1999 din
    Vec ih je pretekao bugarski DATECS po licenci u Srbiji GALEB, samo sto im je cena navigacija sve, samo ne simbolicna
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Đinđuve i džidžamidže

    Evo nastavka džidžamidže...
    Imao sam mp3 plejer (to je onaj, u koji staviš ili SD karticu, ili USB memoriju, pa ti to stavi na neki FM frekvenciju), ali živciralo me (a i zakon u mađarskoj je takav da moraš imati handsfre) kad telefoniram pa menjam trake, pa menjam brzine, a nemam dovoljno ruke za sve to zajedno (nisam šiva sa šestoro ruka )
    E našao sam u Media Marktu mp3 plejer sa bluetooth-om. Znači staviš ga u upaljač za cigarete, slušaš muziku preko radija (mp3 plejer sa FM transmitterom), ima ugrađeni mikrofon, tako kad razgovaraš preko telefona, ona ti automatski pauzira mp3, i prebaci govor na zvučnike radija.

    Sjajno, zar ne ?
    Cena: oko 6500 hunskih forinti, tojest cca. 25EUR.

    Evo i slika...

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •