Renault 18 sredjivanje - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 45
  1. #21

    Re: Renault 18 sredjivanje

    odradjeno je ispod,montirani su jer su branici radjeni poliesterom pa je bolje da se sve uklopi kako treba pre farbanja zbog mogućeg "neslaganja" i provere,ovo je prajmer (špric kit)i prskao sam ga svuda da bi se farba "uhvatila" za sve delove, sve ovo ide pod vodenu šmirglu pa onda ide u crno. Inače preko branika će najverovatnije ići bumper mat gumirani sloj farbe,da bi se postigaokontrast id a bi branici delovali što "zdravije" i nabudženije,ali videću kako će mu leći ova boja,možda ništa i ne bude moralo da se dira


  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renault 18 sredjivanje


    jedva cekam da vidim kraj... sve mi se cini da ce izgledati kao da je tek izasao R18 iz prodajnog salona
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  3. #23

    Re: Renault 18 sredjivanje

    veruj mi i ja jedva čekam kraj ,ide strašno sporo,farba je trebala da se odradi danas ali je pao sneg,pa sad ide nova godina,božić...a i ženim se ,tako da će teško u naredna 3 meseca da se radi auto,ali barem farba pre nove...

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renault 18 sredjivanje

    Citat renzor kaže:
    ...a i ženim se
    Neka ti je sa srecom, u zdravlje i veselje
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  5. #25
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Renault 18 sredjivanje

    Citat renzor kaže:
    veruj mi i ja jedva čekam kraj ,ide strašno sporo,farba je trebala da se odradi danas ali je pao sneg,pa sad ide nova godina,božić...a i ženim se ,tako da će teško u naredna 3 meseca da se radi auto,ali barem farba pre nove...
    Evo, još jednog je navatala nemirna ženska duša, ali veseli se bar taj jedan dan, ionako ćeš posle da....
    Ma, ipak, neka ti je sa srećom, kad već ne možemo da ti pomognemo...

  6. #26

  7. #27
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renault 18 sredjivanje

    oduvek sam mislio da farbam u crnu, al da ovako dobro izgleda na R18 ne mogu da verujem
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  8. #28

    Re: Renault 18 sredjivanje

    Ne znam da li iko jos posecuje ovu stranu, ali ako posecuje, mogao bi da mi pomogne... Elem, kako se, nadam se, zimi blizi kraj, stize trenutak za malo sredjivanje voljenog mi Renault-a 18TL iz '79! Moja pitanja su sledeca, iliti, evo sta treba da uradim za pocetak...

    - Moram mu zameniti veznu cev i zadnji lonac auspuha - mislio sam da odem kod Vlajkovica u Guncate da to resim - kostace 6200 aluminijumski
    - Volan ima preveliki hod, a kocnice skripe (verovatno su otisle plocice) - da li neko zna nekoga ko bi to magao da uradi?
    - Motor mi se gusi u prvoj i drugoj, i pomalo u trecoj. Kada pustim kvacilo umesto da pocne da usporava, on pocne da stuca. Ne znam sta je u pitanju niti ko je dobar majstor da mi to pogleda i popravi!? Koliko li ce to kostati? Jel ima neko iskustva? Jel se dogodilo nesto slicno nekome? Motor je presao 128000. U cetvroj se ponasa normalno. Isto tako kada ga gasim nekada se dok se gasi motor bas zadrma, pocne da trese.
    - Jel zna neko gde da nadjem felne i koliko kostaju? Ne mogu da nadjem nigde te sa tri srafa. Ove prednje koje su na njemu trenutno su lose, krive se...
    - Malo mu je iskrivljen trap, zato sto je pre nekoliko godina mog burazera drmnuo neki bolid na raskrsnici. U principu, nije strasno, vozimo ga ovako godinama, ali bih voleo i da to sredim, pogotovo ako nije strasno skupo. Ako zna neko sta i gde to da uradim neka kaze...
    - Pukla mi je bravica na vozacevim vratima. To mi je opravio neki lokalni bravar, ali mi je rekao da ce mi to uskoro ponovo puknuti... Jel ima neko dobrog majstora koji bi to zaista popravio?
    - Trebaju mi prednja sedista, ova su propala pa sedim dosta nisko. Jel zna neko gde da trazim i od kog modela renoa ili necega drugog, posto je problem sa sinama. Cesto nalazim sedista koja su ok, ali sine im stoje na dva nivoa. Ne bih ponovo uzimao od 18-ice, posto im je ocigledno to jedna od slabijih stvari.
    - Ima li neko polovan desni retrovizor? Moj je pukao. Moze i za cetvorku, mislim da su isti...
    - I na kraju dodjoh do farbanja! Sredio sam mu limariju jesenas, a sada hocu da isto prefarbam u crnu! Koju bi mi farbu preporucili? Kolika mera mi treba? Ko to dobro radi? I koliko bi to kostalo?

    Eto toliko, pa ako neko moze da mi pomogne bio bih mnooogo zahvalan, posto mi je stalo do tog automobila. Ako neko zna koliko sta kosta neka mi i to kaze... Hvala mnogo! Pozdrav...

  9. #29
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renault 18 sredjivanje

    ^^^^^^
    Neko ko je novi na forumu, red bi bio prvo da se predstavi u temi namenjenoj za to - Predstavljanje
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  10. #30

    Re: Renault 18 sredjivanje

    Ups! Ja se silno izvinjavam! Odmah cu to uraditi... Samo da provalim kako i sta...

Slične teme

  1. Prolećno sredjivanje
    Autor Ragnotti u forumu Garaža
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.03.2013, 11:17
  2. Unutrasnje sredjivanje
    Autor smičko u forumu Enterijer
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 25.10.2008, 18:30
  3. Koji auto git za sredjivanje auta
    Autor novii u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.07.2008, 22:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •