R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! ! - Strana 3
Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 104
  1. #21
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Meni se najiskrenije, ali najiskrenije kenja kad vidim spusten R4. Znaci klasicno bogohuljenje... Po meni neki od ovih su bas lepi,ali samo da su dignutiji. Ipak je R4 lepsi kad je onako podignut, kad mozes kroz sumarak neki da provezes i malo offroad....Evo npr ovaj iznad mog posta je skroz cool samo da je bar 15cm dignutiji...bio bi pravi citycruiser :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  2. #22
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    De gustibus non est disputandum!

  3. #23
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    alea iacta est!
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  4. #24
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Nulla guma per agricola est!
    pa genijalnost r4 i jeste bas u podesivim torzijama a sada sto neki imaju laksativno stanje od toga to je vec drugi problem. Meni se iskreno svidja ovo sto rade kolege kolumbijci. Ovde su svi kao nesto zagovornici stock varijante cetvorke a svi nesto montiraju alu felne, svetla za maglu elektricne pumpe za vetrobran, sportske auspuhe, elektronska paljenja, druge karburatore, delove sporeta (plinske boce) i slicno. Dakle drage kolege odlucite se za sta ste, za stock ili za nesto drugo. Ako vec govorite da je stock zakon onda se manite toga ovo je u redu a ovo nije, ko god je ugradio nesto sto nije fabricki stavljeno na cetvorku mislim da nije merodavan da govori o stocku.
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  5. #25
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Polakoooooooo
    ......we are the first to program your future......

  6. #26
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Pa da, bas su jeftine fabricke patosnice i ima ih na svakom cosku...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #27
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Citat Sonne kaže:
    Nulla guma per agricola est!
    pa genijalnost r4 i jeste bas u podesivim torzijama a sada sto neki imaju laksativno stanje od toga to je vec drugi problem. Meni se iskreno svidja ovo sto rade kolege kolumbijci. Ovde su svi kao nesto zagovornici stock varijante cetvorke a svi nesto montiraju alu felne, svetla za maglu elektricne pumpe za vetrobran, sportske auspuhe, elektronska paljenja, druge karburatore, delove sporeta (plinske boce) i slicno. Dakle drage kolege odlucite se za sta ste, za stock ili za nesto drugo. Ako vec govorite da je stock zakon onda se manite toga ovo je u redu a ovo nije, ko god je ugradio nesto sto nije fabricki stavljeno na cetvorku mislim da nije merodavan da govori o stocku.
    Jesi ti spustao/podizao R4 na tim podesivim torzijama? Ja jesam i znam kako se ponasa tj. ne ponasa auto.
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  8. #28
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Sto se odmah bunite, pa covek je rekao da usporite, jedno je imati svoje misljenje, a jedno je filozofirati pa zakljuciti da su svi na forumu isti kao ovi tjuneri, postoji velika razlika, i to svi vide zdravorazumski, jedino ako neko hoce da cacka i remeti red na forumu izvlaci ce takve zakljucke. Svako od nas je radio modifikacije ne bi li povecao pouzdanost auta u vremenu sa losim delovima, da imaju original platine ni u ludilu ne bih pravio elektrosko jer 20ak elemenata nikako ne moze biti pouzdanije od jednog itd, da se ne upustamo dublje u diskusiju...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #29
    Renault 4 GTL Avatar od  frma
    Član od
    23.03.2009.
    Aktivnost
    03.09.2015
    Lokacija
    Slavonski Brod CRO
    Godine
    55
    Poruke
    431

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Citat Sonne kaže:
    Nulla guma per agricola est!
    pa genijalnost r4 i jeste bas u podesivim torzijama a sada sto neki imaju laksativno stanje od toga to je vec drugi problem. Meni se iskreno svidja ovo sto rade kolege kolumbijci. Ovde su svi kao nesto zagovornici stock varijante cetvorke a svi nesto montiraju alu felne, svetla za maglu elektricne pumpe za vetrobran, sportske auspuhe, elektronska paljenja, druge karburatore, delove sporeta (plinske boce) i slicno. Dakle drage kolege odlucite se za sta ste, za stock ili za nesto drugo. Ako vec govorite da je stock zakon onda se manite toga ovo je u redu a ovo nije, ko god je ugradio nesto sto nije fabricki stavljeno na cetvorku mislim da nije merodavan da govori o stocku.
    Zaista je tako što kaže Sonne,hajde da vidim nekog od nas da nije nešto stavio na svoj R4 što nije stock,to što su se Kolumbijci malo zaigrali može se netkome svidjeti ili ne, mora se priznati da su uložili silan trud i novaca da bi R4 izgledao drugačije.
    Meni se osobno sviđaju ovi radovi jer se vidi da ti ljudi uživaju u tome i svaki je na svoj način zanimljiv.Još kada bih to mogao vidjeti uživo uz jedan lagani čaj(he,he)izgledali bi još sjajniji i bolji.
    Osobno nebih od svog R4 radio takve preinake,ali neke sitnice u tradiciji Renaulta u vidu poboljšanja voznih i estetskih osobina dobro su došle ali već to nije stock.
    Netko je spomenio da na forumu nema zaniljivih tema u zadnje vrijeme,nadam se da je ova zanimljiva i zato hvala Neb Mesu što je podijelio sa nama novosti iz Kolumbije

  10. #30
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: R4 Extreme ili R4 malo drugačije ! ! !

    Hm, ima par zanimljivih al ima i par pa ono đene đene.Sve u svemu sviđa mi se kako se igraju Kolumbijci ima malo romanije al šta je tu je.A što se tiče zagovornika štoka ja ću jednog dana imati i jednu stock84 u garage, a do tada ću ovu da modifikujem u granicama normale, mada sam više za neki ćuning ,motor,ranorazni merači,elektonika i ostale đinđuve.Neki ovakav fazon

    Inače mnogo gotivim rat look





    german style(dobro stoji i na francuzima)



    i sve ostalo što vole mladi od 7 do 77

Slične teme

  1. Smrzlo malo
    Autor John Doe u forumu Café
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 27.02.2011, 23:55
  2. Još malo o okupljanjima
    Autor Renault 4 u forumu Klub
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.10.2009, 23:10
  3. Malo o farbanju!?
    Autor LaQuatrelle u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.03.2009, 23:23
  4. Malo mi duva
    Autor renovr u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.05.2008, 22:55

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •