"CRVENA FURIJA"
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 124
  1. #1

    "CRVENA FURIJA"

    Uff....aj opet da pocnemo ,samo ovog puta u nesto drugacijem izdanju....;)



    Znaci otvoren gepek...ima mnogo toga da se radi i da stane u 4ku...:):):)

    Pocinjemo odmah onamo gde smo stali:)...tj sudarili se:)...i kao sto tema kaze..."URADI SAM"...:):):)



    (Cuti, dobro je da se sve ovo desilo posle okupljanja, tj da sam 1. licio na nesto :)..inace bi se stvarno i iznervirao:):):))

    Sada je u planu da se ojacaju torzije, izgradnja nove sine ispod gepeka,da majtor Miki i moja malenkost spremimo to za"sezonu"...pa da uzmem vise taj vezni lim i krila i da se ne brukam ko klosar neki da vozim razlupana kola:))

    Vrlo interesantna stvar se dogodila juce...naime, u Skoplju,preturajuci po dedinoj vikendici naisao sam na prednje desno krilo za R4:):):)...koje su sanse!!?!?!?!:)...stajalo je u podrumu pokriveno prasinom, sigurno je deda znao da cu naslediti jednog dana R4:)...ali rece mi keva da je to bilo jos za stari TL...znaci neverovatno...dede nema skoro 10 godina, ali i ovako me je prijatno iznenadio...stvarno svaka cast...

    Ono sto nije deda ni zamisljao jeste da ce mi trebati i levo krilo:)...ali dobro...ne moze sve od penzije:)...

    Uspeo sam pred trku danas da ugrabim malo vremena da odem na autopijacu u SK...znaci ima svasta...sportski volan od R5 Turbo-15e...htedoh da ga kupim..ali ono...da ne forsiram ipak...krila i ostale drangulije su bile za nijansu skuplje ali sve je bilo GOLAS...:)...i naidjoh na prednje farove ali konveksne...ubedjuje me tip da su kao bolji nego obicni,...sto znaci malo gori nego obicni...video sam bas u Sk jednog TLa s takvim farovima i nije mi nesto izgledao da budem iskren...:)

    Sve su svemu ,od nekih posebnih zanimljivosti nije bilo nesto extra...,eeeeee....da nova prednja maska za 25e...ja jos uvek cekam da se neko javi s prednjom od hroma...:)
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    Ha ha ko ovde ima nova krila
    Ma ima ona firma lukas valjda, bio sam na njihovom standu na sajmu bar pola sata, i on mi tvrdi da su krila uvozna, a i povoljniji su, tako da cu da zadnja uzmem kod njih...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  3. #3

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    E ovako...imam par pitanja...
    Imam problem s pozicionim svetlima,znaci nesto bas i nerade:)...sta je problem ne znam,ali kada probas da stavis sijalicu, ona mora onako da se natisne i navrne na onaj plasticno stiroporski deo svetlosne grupe, i kada je gurnes skroz ima kontakt, ali zato kada je ostavis u normalnu poziciju nema.

    Dalje...pada kisa uvece, ujutro otvorim gepek i pljus... voda padne na policu...gde to pusta, jer moguce da je to od onih rupa za Renault 4GTL znak ,ili?...

    Savo,kada si farbao onu plastiku,jer si stavljao primer neki, to bi bila boja samo za plastiku jel?

    Posto bi ga farbao,bar prednji deo u skorije vreme, jer imate neku preporuku ili tako nesto...bitno je samo da sija...znaci neki bezbojni lak ima da se lupa vise puta:)
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    E jesi za tu sminku majstor, jadan onaj kome ti prodajes auto
    A za pozicije se opusti, potpuno normalna pojava, ja sam skidao lampice pa srafcigerom izvlacio one jezicke, tj istezao (uff ne zna kako da objasnim) zaturis srafciger iza potkacis je i povuces ka sebi... A oce i zice one iza tj buxne da zezaju, ja cu do da zalemim

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  5. #5

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    Citat Whitesnake kaže:
    E jesi za tu sminku majstor, jadan onaj kome ti prodajes auto


    Jos kada bi imao kesha, video bi me tada:):):)...boles...jbg:):):)

    za ove sijalice meni lepo moja majka kaze lupi WD 40 i gotova stvar:)...Mora da e to opet ona fora ko sa rikverc svetlima, i Johnu sto su "nestale" one zice za spoj i meni isto...

    PS to sto je Photographer izjavio posle skupa, na foru, prosek radi po 3 migavca po renou
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    Jao jao meni rade svi, al imaju neku svoju vestacku inteligenciju treptanja, prosto me plase, uopste ne mogu da ukapiram neku zakonitost tog "periodicnog" treptanja...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #7

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    ALi je ipak prijatno kada se odusevis, ko ja na semaforu, zmigavac za desno, i nije brzi svuk, nego kako treba,znaci radi ... a meni toplo oko srca...:)

    E Mare a za peskiranje i cinkovanje, posto si ti radio na tvom branik,jer bude polse rapav ili?
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    Gde nema rdje ne bude, ako gde ima rdje bude, al zato ima git, samo da popuni rupice... Jako su male al da ne bude rosavo...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #9

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    Kazem ti ja...boles:)...mora da me vodis i da kupim one sjajne(nove) navoje strafove za branik
    Taman cu i te mrtve branike da sredim i da vozim sporije ,hmmmm...ne
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Odg: "CRVENA FURIJA"

    E sad ne mogu da se setim koliko bese peskiranje branika dal 300 ili 600 to ide po povrsini, ma imas nov branik za 10e samo da pitam Mikija gde ih je nasao, znaci nov novcat...

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

Slične teme

  1. Regulator kočione sile ili "peti kočiooni cilindar"
    Autor petak u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 07.12.2020, 23:38
  2. Prijave za put po "Katraševoj ruti" ali sa drugim datumom polaska!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 13.07.2011, 16:48
  3. Odgovora: 158
    Poslednja poruka: 16.04.2011, 19:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •