Studije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11

Tema: Studije

  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Studije

    Vidi ga Mirko :)

    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Studije

    Petica u novom style-u

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Studije

    Ovo se moze nazvati naslednik po izgledu svidja mi se

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Studije

    Mmmmnjaaa... Sad cu opet ja palamuditi, ali... Zasto svi danasnji auti moraju biti tako nabildani, da ne kazem ''bucmasti''... O.K. kuzim kad imaju ''napumpane'' bokove... Ono, agresiva, ali - ovo... Uistinu izgleda na tragu Petice, ali... U zbilji bi ovaj auto bio pozamasnih dimenzija... Visina, sirina... Nesto kao, recimo SX4. Dobro ne bas, ali... Kuzite na sta ciljam. A to definitivno nije Petica, odnosno osno sto petica predstavlja i sto je Petica bila.
    Ista spika je sa Minijem. Istina i Bog da je novi Mini (iako se ne zove Mini nego Coper, ali ajde) BAR DONEKLE na tragu starog Minija - znaci zadrzao je duh onoga sto Mini cini Minijem, a to je: agilnost u voznji, dinamika... Gust koji daje voznja... Za cistu suprotnost od nove Bube, koja se, hvala Bogu i ne zove Buba, nego New Beatle... To je pak totalna gluparija od auta - okrenuli su ga naopako da naopakije ne moze biti - od motora, do uzitka u voznji... Ma svega. U biti - osakaceni Golf, koji je sam po sebi osakacen, samo u dugom, toootalno nebuloznom obliku. Takoder i novi Scirocco... Nije mi nesto i gotovo. Jest da je to i super auto i brz i sve... Ali nema ono ''nesto''... Vidi se da je raden da ubere paru, da ga vozaju parajlije koji bare koke namiguse i to je to...
    Onda ''novi Fićo''... Pa taj je malisa narastao samo tako... Istina i Bog da ima neki svoj sarm, ali... na pocetku mi je bio ful simpa - danas, sto ga vise i vise gledam - nije i to to. A svi ti novi retro auti imaju zajednicki nazivnik - papreno visoku cijenu.
    Tako da i ovaj koncept... Svida mi se izgledom - uistinu odaje dojam nekog evolucijskog slijeda Petice... Ali, zamislite koji bi to kotaci bili na njemu - 16... 17 cola mu ne gine na takvu nabildanu liniju...
    Zivim za dan kad ce izbaciti neki auto koji ce izgledom biti oldschool, ali da ima novu tehnologiju... Recoimo novi Fuego ili R 17-ica... Onako da bude muscle, ali brutala motor od kojih 200-tinjak atmosferskih Wiliams konja... pa da onoga parajliju odere u spomenutom Sciroccu...
    Ahhh... Ili starim ili ovaj svijet uistinu ide kvragu... Postajem njurgavi starkelja...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Studije

    Ja se uistinu nadam da ovo nije na Renolkicu Peticu i ovaj post i da se tema nece razvodniti nekim svakakvim JuBiTo linkovima, ali... Ja bi volio jedan ovakav retro uradak... I meni dosta...
    Jos da je ovako zestoku Katru sloziti... Pa sa takvim cudom derati tatine sinove i istetovirane gorilo-orangutanske-steroide-na-kašiku-jedačke vazda smrknute i mrgodne nakaze.

    Fiat126 in Oskarshamn
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  LaQuatrelle
    Član od
    01.02.2009.
    Aktivnost
    15.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    40
    Poruke
    504

    Re: Studije

    A šta je unutra, Hayabusa?
    Gari :)))

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Studije

    Ne... Nista takvo... Unutra je R1... E takav bi ja koncepat, samo tvornicki... Eto, necu vise... Da ne bude
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #8
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Studije

    I ja se moram sloziti sa Frikom. Meni se 99,5% novih auta koje vidim na ulici gadi.
    Ono sto frik kaze svi su nekakvi kao naduvani. Ko kad uzmes balon pa ga napuhas do pucanja, pa na njega stavis tockove. Nemoze to biti lijepo, ama bas nikako. Prije si imao raznih izgleda automobila, sad svi moderni automobili izgledaju kao jedan. >Bljak.

    Jedan od rijetkih novijih automobila koji mi se svidjeo je reno tvingo. simpraticna mala kockica, koja po meni ima mnogo toga lijepog u sebi. ali onda kada sam vidjeo tvingo novije generacije opet sam rekao bljak.

    Istina, i ova nova petica ima nesto lijepo u sebi, ali nije to ni do koljena staroj petici, pogotovo onooj prvoj verziji

    svakako mozda grijesim, mlad sam i neiskusan, pa mi je za oprostiti:

    Ali pogledajte naprimjer razliku izmedju renoa 4, bube stare, peglice, mini morisa. svi ama bas svi izgledaju razliciti i svi imaju ono nesto svoje.
    a sad pogledajte novu bubu ovu reno peticu vw 3ku, novu skodu, svi ama bas svi imaju nesto isto u sebi.


    Izvinjavam se ako sam koga uvrijedio, samo iznosim svoje esteticke poglede. O ukusima se moze pricati, ali ne trba se raspravljati. Just a chit chat.
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  9. #9

    Re: Studije

    Frik
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Studije

    Koliko vidim pocela je polako priprema i za novi R4, osluskuju publiku i ideje pa ko ima talenta neka pokusa

    http://www.designboom.com/weblog/cat...lt-4-ever.html
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •