Dijelovi Renault 4
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Dijelovi Renault 4

    Pozdrav! Ja imam jednu četvorku u raspadu ( nažalost, srce me boli :( ) pa reko da vidim kome šta treba pa ćemo se dogovorit. Šta vam treba od dijelova? Imam čitav motor bez karburatora koji je u dobrom stanju, palio je prije nego sam skino karburator za svog R5. Svjetla zadnja uredu, predni farovu uredu, branik prednji zadnji samo treba malo ošmirglat i prefarbat, felge isto tako u super su stanju samo ih malo reparirat, sjedišta, kontroln atabla sve uredu samo nema sjale od brzinomjera (i to je na petici :)), desna strana nije udarana i brave rade al lijeva su oba vrata udarena, zdrobljene brave, mjenjač je isto u dobrom stanju, cilindri na zadnjim kočnicama promijenjeni, mislim i da je glavni kočioni cilindar promijenjen tako da bi sve to trebalo da fino radi. Mislim da su i manžetne na poluosovinama zamjenjene pa eto. Hladnjak uredu, nije nikad probijen i motor hladnjak isto tako. Eto neznam sad imal šta još, podsjetite me :D Limarija je totalna katastrofa, stakla odlična, tapacirunzi samo prljavi. Uglavnom četvorka "sjedi" već nekih 4 godine pod najlonom, tad je istekla registracija al prije toga je super vozila, ne bi ja sebi prebacio karburator da nije radila :D

  2. #2

    Re: Dijelovi Renault 4

    E da, imam i kuku za Renault 4, e amortizeri ostaju meni jer mislim da mi odgovaraju na Renault 5. Torzije su ok. Ima i galerija (ono gore na krovu što prevoziš stvari :D, neznam kako to ko zove) I zadnja vrata nisu udarana, ona su čitava. I zadnje da ne zaboravim jer sam zaboravio napisati u prvom postu RENAULT 4 1.1 GTL CRVENI

  3. #3
    Baby Renault 4
    Član od
    27.03.2009.
    Aktivnost
    28.03.2014
    Lokacija
    valjevo
    Godine
    50
    Poruke
    15

    Re: Dijelovi Renault 4

    Mene felne interesuju,da nemas mozda neku gumu?

  4. #4

    Re: Dijelovi Renault 4

    Imaju sve 4 al su loše, stoje 3 godine, 2 sava i 2 debica. Felge su ok!

Slične teme

  1. dijelovi za TL-a
    Autor KatricaZg u forumu Kupujem
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.09.2012, 07:21
  2. dijelovi za rendzu
    Autor kisober u forumu Ostali problemi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.04.2012, 12:13
  3. Novi dijelovi sasije?
    Autor John Doe u forumu Šasija / Karoserija
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 28.07.2011, 20:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •