UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!! - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 82
  1. #61
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    @Italijan:
    Pas je moj a ne Solexov , inače ti je priča za 5
      Vrh

  2. #62
    Renault 4 Alpine
    Član od
    02.12.2007.
    Aktivnost
    19.05.2015
    Lokacija
    Mladenovac
    Godine
    46
    Poruke
    794

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Citat Italijan kaže:
    Bejah jos u Kini kad me Sava pitao dal` sam za nomadski vikend u Hungariji, reko sto da ne, podelimo corbu, nadjem sator i vrecu i udri. I tako dan pred polazak zove mene Sava da kaze da ne moze da ide jer ima ispit u pon,ali kao prebacio me da idem sa Doktorom. Do qrca mislim se, onaj alkos tezak , nece to biti bas sigurno , al ajd sta je tu je. I tako u petak Sava ispadne Lafcina pa dodje oko pola 12 po mene, ja malo zakasnim naravno, i onda pokupimo Snejka kod Vuka i pravac arena. Uz put nas ljudi gledaju ko poludele jer je Sava pustio one njegove drekavce, a Snejk viri kroz siber , a reno se ljulja kao da je na kosutnjaku u nocnim satima

    Stizemo do Arene a tamo Deniob, kasnije se prikljucuje ostatak ekipe - Pasha, Doktor, Neb-Mes sa KV-Crew-om u prosirenom sastavu, Milos Cacanin sa ekipom, stize RenOpel ekipa i to je to sto se tice ekipe koja krece iz Bg-a. Malo smo caskali, dogovorismo se da se nadjemo sa Vladom Lakatrelom na drugoj ( NAGLASAVAM DRUGOJ ) petlji kod NS-a kad se ide iz BG-a :) . Krenemo mi lepo, i tako smo picili dok nismo stali na prvu pumpu da se malko odmorimo. Atmosfera je u svim kolima koliko sam video bila dobra, ali u Docinom metalik plavom smo se cepali ko blesavi.
    Onda sa te pumpe koja je bila pre mosta na Beski krenemo ka petlji i posto smo bili treci u koloni, prvi i drugi skrenu na petlju ka NS-u, mi produzimo pravo, ja zovem Pashu da mu kazem da je omasio, kaze on moze i sa druge strane, reko nema frke nalazimo se tamo, ostala 3 auta za krenu za Pashom i mi sami nastavismo pravo, posle jedno 600-700m se sretnemo sa Vladom Lakatrelom i njegovim drugarom ( nisam siguran za ime, pa da ne lupim sad ) i tako mi cekamo Pashu i drugare, a oni cekaju nas, i tako se cekamo jedno 40ak minuta mi njih na petlji, oni nas na nekoj pumpi. Plus je IDIBREACAJE pogresno poslao RenOpel ekipu na petrovaradin, rekao covek Levo umesto Desno... jbg nije mnogo pogresio

    I tako se nekako sastavimo posle jedno 50ak minuta, i nastavljamo ka Kisteleku... uz put naravno opet dobro zezanje, stali smo jos jednom grupno na neku pumpu... svi nas gledaju ko da smo sa druge planete,al dobro valjda smo navikli na takvu vrstu exponiranja :)

    Kad smo odatle krenuli ka granici da se nadjemo sa Serzom, Frmom i Oranzom , Doca ga malo brze opleo da kupimo pivo, da nas opet ne bi cekali... i tako se sastavimo sa ekipom koja nas je cekala na granici, i lepo dolazi nas auto ( Doktorov jelte na red ) i mi svi lepo spremili pasose...nas cika-policajac sedi, sve fino dobar dan, dobar dan, on se kezi, kaze kako ide cokula, Doktor covek seljak odma ko iz topa : Ide , ide sad sam ih sve oduvo, i pita policajac, pa koliko si isao...a Doca ko iz topa 120, i pandur ni 5 ni 6... aj sad daj vozacku i saobracajnu, ovde je ogranicenje 100... i Ivan i ja krenemo da vristimo od smeha, pandur se kezi samo sto ne pade sa stolice, Doca poceo da muca, pa i on poce da se kezi, i pandur nam udari one pecate i kaze dovidjenja :) Doca se uparkira tu desno sa strane, da sacekamo ostale, a mi jos uvek imamo kez od uveta do uveta... to je mozda bila i najbolja navlakusa tog dana ( bistar neki pandur :)
    Ostali pristigose 1 po 1 , al KV-CREW pravi problem. Videli ljudi IDIBREACAJE i nece da ga puste, kazu moras da skines majicu posle jedno 10ak minuta puste i njih, i onda lepo laganeze udjemo u Madjarsku, tu nas sacekaju nasi domacini Dr.Solex i Atilla, i lepo se tu izljubimo, neki se i izvataju, i onda organizovano krenemo kroz Segedin ka Kisteleku....
    Na izlazu iz Segedina, jedan mestanin je Frmu prekrstio u Beogradjanina, na sta je Frma ljubazno odgovorio, a hteo je da ga posalje u ... ma znamo svi vec gde :)

    Stizemo u Kistelek, odusevljen sam mestom, i prostorom. Sledi parkiranje, dizanje satora, preparkiravanje, i onda kad smo svi napravili kucice gde cemo da zanocimo, odlazimo pod sator
    i kao gladni etiopljani cekamo klopu. Pod satorom bese dobro zezanje, vec ste videli da je Serz delio kolacice....ja sam svoj pojeo
    Dobro je zezanje bilo do duboko u noc, o tome bi Doktor mogao malo da napise, posto sam ja ranije zalegao... Inace svo vreme je bila zajebancija, utovar drugih, sprdnja, do 101 i nazad.. bez ljutnje i nervoze... Ponavljam i ako sam vec bezbroj puta rekao da je ovo najludja i najbolja ekipa na svetu,plus sa najboljim autom. Solexov pas je najludji na svetu... dok je setao dvoristem bio je najbolji na svetu, a onda ga je Solex vezao u kuci, blizu kreveta, i ko pokusa da udje da uzme pivo, pas laje ko blesav, nece da se smiri, dok mu onako besnom ne pruzite ruku da vas onjusi, i kad to uradi, vrati se na krevet i kunja....Ja sam se solidno cuknuo to prvo vece :)

    Dan drugi ( subota )

    Budi me Doca oko 6 i nesto, ja ga oteram jer sam mrtav, i nastavim da spavam, onda se oko pola 10 posle neizdrzive vrucine u satoru probudim, izlazim iz satora, verovatno cupav, nadrndane face, sa glavoboljom bar metar oko glave, i pogledam pravo, a tamo u mene gledaju i vriste od smeha Frma, IDIBREACAJE, Vlada, i nisam siguran ko je bio cetvrti.... Pored njih visi jagnje spremno za razanj, i ja ne izdrzah da ne pitam : Jel to Dzeki :) na sta su svi negodovali i vikali Jebem te ludog, jos nisi progledao a vec zajebavas :)
    Oko 11 sati iz Bg-a stize Milan, sa ekipom sa Palica ( pozdrav i izvinjenje za lezaljku )
    Sledio je dorucak, VAJKREM njam i dogovor za odlazak u Segedin. Doca se bunio jer je bio cuknut od sinoc, a ujutru kad je otvorio oci, odma je poteg`o jos jedno da klin klinom izbije
    Ja kazem da idem u Seg, on nece, ja onda odlucim da podjem sa Pashom i Milenom, kad Doca skapira da ostaje sam i kaze ajde idemo,ali ti vozi, ja sam cuknut ( bukvalno u oba smisla ) , Ja naravno pristajem i mojoj sreci nema kraja jer nisam vozio cetvorku od Septembra meseca... I krecemo mi tako svi redom za Seg, a Doca poludeo, pustao muziku, drao se, doduse i ja sam se drao, galamio, vileneli smo do Segedina tih 25-30km ko najgori ludaci... vristanje od smeha, pevanje i mnoooogooo dobro zezanje.
    Stigli smo u Seg, odvozali par krugova da nas narod vidi, a onda smo otisli do parka,sa strane reke, i uparkirali se, i imali jedno 2h za setnju
    Za to vreme je Atilla cuvao sva kola i za to mu skidam kapu, i stvarno svaka cast na takvom gestu.

    Setali smo po nekom mostu, a bio je kao neki vasar, sprdali smo se , doca je sa milanom otisao na pivce, ja sam sa Ivanom, Vladom i njegovim drugom setao po mostu, i tu me opalila suncanica, ali sam bar dobio boju :)
    Oko 16h se ponovo skupljamo i krecemo nazad... u povratku opet ludilo uz put, sprdnja, muzika, zezanje. Svracamo do nekog hipermarketa, i tu se delimo... gladnija ekipa je produzila na jagnje, a mi manje gladni smo kao bili u sopingu. Krenusmo nazad, da i mi omastimo brke

    Inace za svo to vreme IDIBREACAJE je spremao gulas ( ne znam ko mu dao, al` jbg ) i koliko je gulas bio los govori to da ga posle sat vremena nije bilo, a spremao je 2 lonca :)
    Posle toga je bio kviz znanja na Madjarskom za nas koji nismo iz Madjarske i na srpskom za Madjare... i kao i uvek kviz je bio skroz namesten :)

    Do kraja veceri je bilo zezanje uz logorsku vatru, price, lovacke price, i tako te stvari :)

    U nedelju ujutru smo ustali i popakovali nase satore i vrece, i trebalo je da krenemo nazad... ja sam odlucio da idem sa Milanom , jer je on sam , a kod Doce bi bilo troje u kolima, pa je ovako lakse i za kola
    i za mene, i za sve ( sem Milana ) :D. Taman kad je prvi deo ekipe krenuo, doca je imao mali problemcic sa autom, dovoljno da ekipa ode , i da se razdvojimo.... pokusavali smo da se sastavimo , ali nije
    nam uspelo sve dok nismo presli granicu.... tu smo ih sacekali na jednoj pumpi, i onda se lepo izgrlismo i izljubismo sa Frmom, Oranzom i Serzom koji su nastavili ka svojim kucama, a mi nastavismo "autoputem" juzno ka Novom Sadu, Beogradu, a neki i ka Kv-u :)

    A mi svratismo kod Gosn Sandora kome se ja ovom prilikom puno puno izvinjavam zbog polomljene lezaljke :) Ljuljala se NebMes-ova cerkica, i ja kao ajde hocu i ja, i zalegnem, IDIBREACAJE hteo da me iskipuje,ali nisam se dao, i onda su me zaljuljali, i ljuljaska samo puce :) Mislim da ima negde fotka toga, pa slobodno okacite, da se i ja smejem.

    Posle toga odosmo do garaze, gde KV CREW pokupi jos par felni, i svako nadje nesto za sebe, a onda obrnusmo jedno 2 kruga po Palicu, i krenusmo juzno....

    Onda je Pasha sa svojim TL-om u koga se kune krenuo prvi, picili su ljudi za njim, onda je Milance malo zgazio na gas, i stvorismo se iza Pashe... a posle par km Pasha izbaci desni migavac i poce da usporava ... prvo sam pomislio da nekog cekamo, ili sta ja znam sta... a onda kad smo stali saznasmo da TL nece na benzin, a plina nestalo... Pomislih bem ti kola, dzabe mu i sto je u Francuskoj napravljen kad nece na benzin , onda smo prespojili i kablove i sve redom KV CREW na celu sa Maltretatorom se svojski trudio da pomogne u paljenju Pashinog TL-a... nije mi jasno kako se nisam setio da ponudim upaljac, problemi bi bili reseni :) , pa se zajebasmo na sred autoputa okrenusmo kola opet ka Subotici, pa skapiramo da je tamo put razdvojen, pa onda opet okreci ka Novom Sadu.. i tu se kao dogovore da RenOpel ekipa povuce Pashu do prve pumpe, jer nikako nije uspeo da upali i radi vise od par sekundi na benzinu... ( mora da je zato sto je TL ) :D i onda tako sve sredimo, i krenu da ga slepaju, i ja i dalje imam utisak da stojimo, Milan gleda u kilometar-sat i ne veruje, ja pogledam, na autoputu ga slepaju 30 km/h ( pomislih, auu stizemo u Bg do sutra - valjda ) , kad zvoni Milanu telefon, Cacanin poludeo totalno, vice : molim te Milane slepaj ga ti, umrecemo na ovom autoputu, i tako skinemo kanap sa RenOpel-a i zakacimo na kuku Milanovog auta, i onda sam doziveo da vidim najbrzi TL na svetu... isao je 90, i blicao da se sklonimo :)
    Odvukosmo ga do prve pumpe, sipase plina, upali iz prve, i onda Milan,ja i Cacani krenusmo autoputem ka Bg-u, a ostali su isli starim putem .

    Ovo mi je bilo prvo kampovanje, i prvi NOMADSKI vikend u zivotu.. Nikad se bolje nisam proveo, nikad veca zajebancija nije bila, nikad vise nisam zajebavao neke ljude :) i nikad ne bih zakljucio da su svi,
    dobro ne bas mozda svi, ali velika vecina kao jedna velika porodica, jer ja licno ne mogu da opisem taj osecaj kad vidite da je nekom stao auto, i tu staje jos 4-5-6 auta sa strane , i svi se guraju ne bi li pomogli i doprineli otklanjanju kvara. Svaka cast svima ljudi, lepo je imati vas za drustvo :)

    P.S. Zakljucio sam da je Pasha sa prosecnom brzinom, imao najmanju potrosnju, a opet je isao dovoljno brzo :) - TL auto koji ide 90, a ne trosi ni grama.... Pasho ipak si bio u pravu :D

    P.P.S. Ako sam nekog preskocio neka izvine, i ako sam nekog mozda uvredio, ili malo vise zezao, izvinite, sledeci put cu jos vise :)

    i za kraj jedna slika MAD DRIVER-a koji nam je bio za petama na autoputu... :) Pozdrav za sve, a slike uskoro ili na fejsu, ili u galeriji :*



    i posle neka mi neko kaze da naš Italijan nije rešio da zezne Frik-a u duzini post-a tj gustini kucanja teksta
    R4- LEGENDE DES RUE PARISIENE
      Vrh

  3. #63
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Citat Attila kaže:
    @Italijan:
    Pas je moj a ne Solexov , inače ti je priča za 5
    Izvinjavam se :) i hvala :)

    @Cyber :) jbg, red je da i ja napisem neki pametan dug post :)
    garant sam nesto izostavio, ali u principu je to to :)

    @Neb Mes Hvala, hvala, izgleda da mi je bio dobar vikend, mada sledeci put obecavam jos bolje zezanje :) , a i cela ekipa je bila takva da mozes da se zezas, da se niko ne naljuti , i da se svi zezaju.... dakle nije samo do mene :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  4. #64
    Renault 4 Alpine Avatar od  San-Sale
    Član od
    06.04.2008.
    Aktivnost
    04.05.2014
    Lokacija
    Beograd/Srbija
    Godine
    38
    Poruke
    2,016
    Slike
    10

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Evo slike da nam Serž ne plače

    http://imageshack.us/g/98/dsc01929qk.jpg/
      Vrh

  5. #65
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Vidi ti Italijana što je rečit... svaka čast
    Inače za sve vas koji ga možda niste videli čovek je hodajući kez. Ono - do šestica na sve strane i to kad mu i nije mnogo smešno. Jedino kad spava i dok jede kez se smanji na pola. A i vidi se po njemu
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  6. #66
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Inace zaboravio sam da napomenen da me je u putu ka nazad Milan mucio u kolima , stalno je nesto gundjao, nije mi dao da otvorim prozor, i mucio me pustajuci mi narodnjake ... pakao sam preziveo :D

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  7. #67
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Citat Italijan kaže:
    Inace zaboravio sam da napomenen da me je u putu ka nazad Milan mucio u kolima , stalno je nesto gundjao, nije mi dao da otvorim prozor, i mucio me pustajuci mi narodnjake ... pakao sam preziveo :D
    Jadan ti, i to sve pri 130 na sat dok vas je u stopu pratio jedan bež TL....
      Vrh

  8. #68
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Da da, taj sto je vozio tog TL-a je neki ludak totalni , stalno je trubio i blicao da se sklonimo.... jedva smo ga se otresli na nekoj pumpi ... a i faca mu je bila sva namrstena

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  9. #69
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Pa imas li ti socijalni zivot kada ovoliko pises svaka cast, zahebo si Frika u duzini Znao sam da je onaj Opel toliko slab, jer je dizel, normalno, ali da je toliko slab da vuce jednog TLa eeee

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  10. #70
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: UTISCI SA NOMADSKOG VIKENDA U MADJARSKOJ!!!!

    Sta je to socijalni
    E ne mozes da verujes, al red je bio da i ja jednom ispisem onako muski... a ne Frikica tu
    stalno nesto trt mrt :)

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

Slične teme

  1. Utisci sa 2. Nomadskog vikenda - Palić 2012.
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 01.06.2012, 12:03
  2. Utisci sa Tare
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 14:44
  3. Utisci sa rođendanskog okupljanja
    Autor Jelena 4+2-1 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 07.08.2007, 11:17
  4. Utisci iz Bele Crkve
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 04.08.2007, 01:15
  5. Utisci sa 3 okupljanja na Avali
    Autor bogdan u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 19.07.2007, 18:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •