Reno 12 Audio Projekat 2011 - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 56
  1. #11
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    ja sam imao u cetvorci 9812RB koji sam prodao jer sam resio malo da eksperimentisem sa clarionom jeste clarion isto vrh al za pomenutu alpinu je malo dete dakle vracam se na alpinu x001 je jedna od opcija
    snejk zasto bi zabranio mp3??? nemoj koristiti 128 kbit/s bit rate nemoj stekati space!
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  2. #12

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    svi hvale clarion jer cuju od drugih reci hvale a retko ko ga ima ili ga je cuo...ja imam poverenja jedino u alpine i pioneer...

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    Da ne duzim, mp3-audio cd se razlika cuje na zvucnicima od 300din da ne pricam dalje. Jednostavno je, skida se uglavnom sve iznad 8kHz jer te frekvencije zauzimaju najvise prostora prilikom A/D obrade, a to je ona punoca koja fali. Sto kazu ravan zvuk. Puno je prevara, recimo u telefonu kada pricas umesto 20-20000Hz pusta se samo do od 800Hz do 3,4kHz

    Primer ako imas kad na istim zvucnicima poslusaj u mp3 i flac formatu

    Sting - "Roxanne" - All This Time ODD Concert

    evo linka za flac ima oko 30Mb ako izaberes samo ovu pesmu

    http://thepiratebay.org/torrent/4358884

    Ne ubedjujem nikoga, samo retko ko uporedi stvarno, te zato tvrdim da je bacanje para ako se slusa mp3 na ovakvim uredjajima

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    snejk, druze, ova alpina je i napravljena za mp3 muziku kada bi i hteo da slusas audio diskove na njoj susreo bi se sa malim problemom, a to je da ne bi imao gde da ih ubacish
    i mozemo mi sada da se pravimo audiofili veci od inzinjera alpine al mislim da za time nema nikakve potrebe.
    btw nemoj joutube video porediti sa bilo cime youtube je daleko od mp3 kvaliteta
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  5. #15
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    Citat bora r12 kaže:
    svi hvale clarion jer cuju od drugih reci hvale a retko ko ga ima ili ga je cuo...ja imam poverenja jedino u alpine i pioneer...
    e sad nemoj tako slusao sam ja clarion mnogo puta i znam sta je veruj mi. al ovde ne govorimo o clarion low budget plejerima iz neke fabricke muzike citroena ili slicno
    sto se pioneera tice necu trositi reci clarion je za njih izmislio muziku pa cak i kenwood
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    Citat Sonne kaže:
    snejk, druze, ova alpina je i napravljena za mp3 muziku kada bi i hteo da slusas audio diskove na njoj susreo bi se sa malim problemom, a to je da ne bi imao gde da ih ubacish
    i mozemo mi sada da se pravimo audiofili veci od inzinjera alpine al mislim da za time nema nikakve potrebe.
    btw nemoj joutube video porediti sa bilo cime youtube je daleko od mp3 kvaliteta
    cd changer? jos se proizvode bas zato. Ti hoces da kazes da se ja pravim audiofil? Samo potenciram na tome da isti taj "dobar" mp3 isto zvucati svuda do odredjene glasnoce i na Firstu i na Alpini. Samo sto alpina ima vecu glasnocu relativno cistog zvuka. Slusao i znam.

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  7. #17
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    Odličan posao radiš Boro.Dolazim uskoro do Kruševca pa da se čujemo da vidim to uživo.

  8. #18
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    ne snejk nisam hteo reci da se ti pravish audiofil vec kazem da je glupo govoriti o kvalitetu zvuka kod alpina uredjaja kao i o kvalitetu mp3 nosaca zvuka na kraju krajeva ne bi iPod bio najpopularniji gedget na svetu da zvuk ne valja uostalom trebao bi neko da javi itunes-u da mp3 ne valja vec jednom dakle nemojmo cepidlaciti bez i najmanjeg razloga za to
    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

  9. #19

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    Citat sawoodean kaže:
    Odličan posao radiš Boro.Dolazim uskoro do Kruševca pa da se čujemo da vidim to uživo.
    vazi se


  10. #20
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Reno 12 Audio Projekat 2011

    moje misljenje. za pare za koje se daje za zvucnike alpine ili pioneer, alpine i pioneer su kante. magnat ima 10X bolji zvuk od svih tih zvucnika srednje klase zajedno, a nije nista skuplji. iz te srednje klase dobri su jos i MAC Audio i Sony ali samo Xploid serija. ako vec pricate o nekom kvalitetu i visokoj klasi zvucnika onda je tu po meni na prvom mestu Focal a iza njega Boston Acoustics. e sad, jedna stvar, to ne mogu da tvrdim jer nisam cuo, ali za najbolji fabricki audio sistem u evropi je proglasen Bowers & Wilkins (B&W) u jaguaru xf. to je iz nekog mog iskustva. isto tako znam da ne zvuci isto jedan zvucnik u razlicitim autima. postoji tu mnogo peripetija. treba uskladiti sam pojacavacki uredjaj sa zvucnikom, a zvucnik treba uskladiti sa autom. za mene, odnosno, za moj r4 odlican zvucnik je i SAL, koji je u najnizoj klasi, ali sam uspeo da iz jednog zvucnika od 200mm, u gepeku i dva zvucnika od 165 napred, izvucem maksimum i to dobrog zvuka. dok sam u crvenom imao 2x200mm u gepeku to je tuklo kao nezdravo, a sve to je gurao samo cd/mp3 player, tako se pogodilo. toliko sam para imao da odradim muziku i kad sam je odradio bio sam zadovoljan, tako da za sada ne menjam, eventualno player. isti ti zvucnici kod drugara u kadettu sa istim playerom, ne zvuce nikako. sto se tice mp3 playera za auto, po meni, samo pioneer i nista drugo. cuo sam i alpine i clarion i jvc i kenwood, svi imaju generalno dobar zvuk ali pioneer mi radi najstabilnije, najmanje prekida i za najmanji broj kvarova sam cuo. kod mene u autu je panasonic, nisam bas zadovoljan, jer mi se cuje brum od svecica na zvucnicima,nije do blokade, nego je bas do playera, probao sam drugi. kad izadjem na bas bas neravan put, oce malo nekad da secne. generalno ne vozim po njivi da bi mi to seckanje smetalo, tako da mi je najveci problem brum. sto se tice pojacala, e tu je konkurencija bas zestoka. u sustini skoro svako pojacalo je za mene dobro, samo zavisi od toga sa kojim si ga zvucnikom uklopio. nece svako pojacalo sa svakim zvucnikom. toliko od mene.

Slične teme

  1. ItalijaNov novi projekat !!! :)
    Autor Italijan u forumu Garaža
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.04.2019, 23:20
  2. Prodajem zapocet projekat
    Autor Ivvan u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.09.2014, 19:16
  3. moj nov projekat!
    Autor milosbeli u forumu Garaža
    Odgovora: 367
    Poslednja poruka: 01.04.2012, 23:01
  4. Hungaroring - 2011.jul 2-3
    Autor Attila u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.07.2011, 23:34
  5. Formula1 Season 2011
    Autor Sonne u forumu Café
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.05.2011, 01:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •