Evo ukratko price
Pobjednik je vaskrsnuo 4. juna, na njemu se radilo 5 nedelja, varijanta odprilike ka Atili, malo se raducka na njega pa u cosak cim doje neki pasat ( inace majstor je obecao da ce bit gotov za 3 sedmice jer su mu samo pred oci bile 600e, 300 je trazio unaprijed ).
Odma da vam kazem jad me ubio dok sam izgura ovu rabotu , ti majstori znaju sa limom, umiju da smirglaju, kituju i farbaju al su nikakve estete, nisu meraklije i prije svega su lazovi, prevaranti, bahati su, sve u svemu totalni idioti. Prinudjen sam bio da radim kod njih jer niko nije htio da prihvati posa a ja sam rjesio da po svaku cijenu "napravim" Rendzera (sprdali su se ostali majstori kad sam dovodio Rendzulu, takva je psiha u CG, nema tripova, samo sminka i pasati ), ovi prihvatise i saga je pocela.
Da rezemiram, 600e njima za ruke i materijal (boja je Roso Monca 159, akril), 100 za djelove (hauba, zadnje krilo,gepek i jos neke sitnice).
Generalno Pobjednik nije ispao lose, lim je kao staklo i dobra je boja, zakrpljen je i zasticen odozdo, skoljka nije odvajana od sasije - nazalost, ali su masu fuserisali kod sklapanja (gepek kriv, veliki razmak izmedju haube i krila, grubo izkitovan zadnji vezni, vrata suvozaca trebalo podignut...)
Vi cete me sad' vjerovatno pitat "pa sto nisi insistirao da se odradi kako treba, nisi treba davat pare itd..." ali nije se moglo civilizovano, a opcija da likvidiram covjeka mi je bila neprihvatljiva jer sam jos htio da izmedju ostalog vozim R4...nisu mogli da ga gledaju vise.
Ima neki dobrih stvari kao hauba npr. koja je dobro napravljena, totalni custom, pojacana je, presvucena limom i odozdo zavarene neke sipkice kao ojacanje, 4kom...teza je jedno 20 kila od standarden i jaka kao na Tamica, ladno mogu dvoje da $ednu na nju!
Al dobro, izguralo se i zivi se san....