Lectric Leopard 1980 - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 17 od ukupno 17
  1. #11

    Re: Lectric Leopard 1980

    Pa po tvom skromnom sudu, bit češ jedan redak primer osobe koja se vozi na struju dok budemo mi (uf, ja sam već mator, al' nema veze, recimo kad budem ja sa devedesetinešto) prolazili pored tebe i pitali te onako, forumski
    jel' ti treba štekdozna
    I da:
    postoji motor koji koristi vodik za pogon i razvijen je u švabariji ali se zbog lobija naftaša još ne koristi kako bi trebalo pa sad čekamo elektro rijeku da nam napravi priključak na autiće

    jeasm li ja zaboravio neki smajlić....
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

  2. #12
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Lectric Leopard 1980

    Kad bude do toga doslo... Tebi ce trebati jedino TEKUCI vodik da te odrzi svjezim u nekom mauzoleju...
    I sta kazes...? Naftni lobi...? Ma nije vrag da to postoji...? ??? Aj da i to proguglam...
    Neeegooo... Ti si citao neku modernu verziju Ivice i Marice u kojoj bacaju smajlice 'mjesto krušsnih mrvica...? Il' je to u onim pripovjetkama Hans Christian Alzheimera... 1001 zaboravljena noc od jucer... Snjeguljan i sedam blokića... Alison u zemlji post-it stickera... Carevo jos jedno novo ruho, treće od juče... Ružno plače, usred grada kad ne zna put do kuće...
    I naravno... A gdje se drugdje to moze proizvesti i izmisliti nego u Njemačkoj... Ihhhh... Ako toga nema - nema. Da ima - Švaba bi vec to izmislio...
    Mada... Ako i postoji, tko zna, mozda... Treba vidjeti specifikacije... Ako ima puno ventila po malo cilindara... Ako ima puno konja iz malo obujma... Ako je lijep na oko kad dignes haubu... Ako veselo lovi ''đire'' i bas ga je fora voziti u crvenom ... Ako ima preeeedivan zvuk, kao recimo zena dok spava, a muz p'jan kuci dolazi i zavlaci se u krevet... Onda mora da ga je Talijan slozio... Kao i sve one famozne TDI i slicne ''njemacke'' motore... kao sto je i Golf oriiiiđiiiđiii ''njemackih ruku i uma djelo''
    Gospodo draga... Sve do 2150 kukat cemo kako je skup benzin i spominjati kako su se neki prije vozili na par-nepar i da bi se to moglo opet uvesti... Nakon toga, za kojih 100-tinjak narednih godina dolazi bzzZZZZZZzZZZ... I to bez stekera...
    Mada postoji teorija neka, podosta uvjerljiva, da taj neki Lobi Crnozlatić naaaaamjerno radi na megapopulaciji ljudske populacije, poglavito Kineza i da ih onda otimaju. Ali ne u bijelo i ostalokožnobojno roblje nego ih presaju oooogroooomnim blokovima... Tako teskim da se moze poredit i sa sveopcom histerijom i vjerovanju u naftni lobi... I onda ispod tih blokova, iz posebno isklesanih žlijebova, poslije niti sedam godina pocne curiti nafta... isprva u taaaaaankiiiim tankim mlazićima. Al zato brale kad kreeeeeneeee... Kuvajt je mala beba...
    Gospodo... BzzzZZzZZzZZZZZZ...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990

    Re: Lectric Leopard 1980

    Citat frik-ri kaže:
    Kad bude do toga doslo... Tebi ce trebati jedino TEKUCI vodik da te odrzi svjezim u nekom mauzoleju...

    AHahaha Katras bez ljutnje, al provala je do OO

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  4. #14
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Lectric Leopard 1980

    Xaxaxa Čika Katraš balsamovan, hahahaha izvini, nisam izdrzao....

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Lectric Leopard 1980

    Udara Frik.. KO STRUJA!!!! Jeb...PIIIP...ga... Nisam nija mogao...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #16
    Renault 4 Alpine
    Član od
    11.01.2011.
    Aktivnost
    17.06.2015
    Lokacija
    Шабац
    Godine
    52
    Poruke
    533

    Re: Lectric Leopard 1980

    da ga gledamo ko lenjina
    HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

  7. #17

    Re: Lectric Leopard 1980

    Eeeee, ja sam te hteo oko smajlića onako slatko, kad ti - svaka čast Jesi mi opizdio ono sa tekućim vodikom
    hobi je nešto besplatno što te puno košta

    www.slepsluzba.com

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •