Utisci sa okupljanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 64
  1. #1
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Utisci sa okupljanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Ajde ljudi ko je stigao kuci, kacite slike i kucajte utiskeeeeeeee

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Ajd' ubacuj svoje utiske
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Citat Italijan kaže:
    Ajde ljudi ko je stigao kuci, kacite slike i kucajte utiskeeeeeeee
    Apelujem na sve drugare da ubuduće povedu Italijana kako bi nam on preneo SVOJE UTISKE pre nego što ostali napišu kako im je bilo.
    Hvala na razumevanju.
    E, stvarno, što reče Nemanja, kako vam je bilo? Jeste živi i tako to?
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Ma... To su sve neki salabajzeri i smaraci... Netko tko je ''tamo'' a zapravo bi trebao biti ''ondje'' je ukrao sat-dva vremena da bi otisao tamo gdje ga nitko ne ocekuje...
    I onda taj netko, zvat cemo ga, inkognitosti radi Onaj-Cije-Se-Ime-Ne-Spominje-Iz-Raznoraznih-Razloga, a cije ce se ime u daljnjem tekstu spominjati kao OCSINSIRR, jednostavnosti radi, je lijepo dosao... Putem pritom poslao milion poruka onoj staroj krtici od Njurgalfa, koji jos nije oprostio mauzolejiranje TEKUCIM vodikom OCSINSIRR-u ... A kad ono... PRC! OCSINSIRR stigao da odrzi smotru, a vojske niotkud...
    Nakon sladoleda, onako po Piroćanski... Po Bodulski... Po Suhokrajinski... Saaaaaaaaam, dok nema nikoga da ne placa ikome, OCSINSIRR sjeo u hlad i... Ceka vojsku... Govor ''Nitko ne smije da dira tekovinu naseg jedinstva...'' onda ''I u najtezim trenutcima moramo racunati na unutarnju snagu kao rezervu nase opstojnosti'' pa ''Mi imamo ono sto drugi nemaju...'' do klasike ''Te cipele ti izgledaju kao da si kroz svinjac prosao a ti gumbici na manduri ne zasluzuju da ih nosis tako nepocesljan i neobrijan...'' je vec bio spreman, a...
    A od vojske u Cetvorkama ni ''V u C''... Nakon vremena ''X'', a ciji je krajnji iznos ''Z'' zbog paklene vrucine bilo multipliciran faktorom ''Y'' i cinio se kaooooo vjeeeecnoooostttt!!! A uistinu je bilo vruce za popizditi... Cak je i OCSINSIRR, koji je inace uvijek i te bio smrknut do te mjere da su ga svi pitali:
    - ''A sta se mrstis...? Sta ti je...? Tko te ljuti...? Da ti nisu deca opet dirala kolica...? ''
    A odgovor OCSINSIRR-a je uvijek bio:
    - ''Ma moram preko dva metra sunca preci pa se mrstim... Lako vama u 'ladu...''
    Uistinu... Vrijeme je bilo bas onako kako bi se reklo Čelopek... Ne pomaze ni ako imas metar obrva kao tendu... (soooryyyyyy ) Peče i... Gotovo!
    I tako... Nakon tog vremena ''Z'' koje se cinilo kao vjecnost, ali samo radi faktora ''Y'' dolazi sarena karavana Ljuljavih sporeta... Svi niski, svi spusteni, svi neki ''sportski i trkaci'' Sve jedan nakrcaniji od drugog... Mada svi zajedno ne mogu parirati Attili i R2D2-ju... ONO je ljudi ono sto se zove ''nakrcana Cetvorka''...
    Bira OCSINSIRR koga ce prvoga zaskociti i odabere Kralja Kraljeva KV hleba ili kako se oni nazivaju ''kruv'' tj 'leb, skraceno od ''hleb''. Kralj Lavova se prene k'o usred dremke u savani, legne na kocnicu ne mareći za druge uz usklik:''Je...PIIIP!!!teee, e vidi njega!!!''
    Pozdravlja OCSINSIRR okupljene, ali... Svi nesto bulje pod haubu... Svi nesto cackaju... Dobro, ne bas svi, ali... Vecina zbraja zrtve nakon puta... Dreamerica Tweety je ciknula prva Pa nakon toga Deniob... Mada, on nije ciknuo, nego onako 'laaaadno, kao kad Lala kaze ''Talijani... Je...PIIIIP!!!...o ja vama mater MaaađAArskuUUU...'' uz lagani ''Bok...'' Oooooo skromnostiiii, skromnosti Deniob ti je ime
    Iduci koji prilazi je neki opaki navijac stadionski... Neki bandit i huligan... A to znam zato sto je imao majicu sa nekim bakljama na prsima... Mada Kad malo bolje pogledas nisu to one baklje koje se bacaju po stadionima, nego one baklje koje simboliziraju svaku bivsu republiku, a kojih se plamen ponosno ujedinio u veliki oganj bratstva i jedinstva... naravno - John Doe... Namrsten od sunca Al opet vedar i veseo - ipak je to Bosanac!!!
    I tako... Nakon upoznavanja i pozdravljanja smjestili se svi u birtiju i ponarucivali svakakvog piva, pa cak i onog crvenog vocnog na koji su se neki cudili ko pile glisti, ali... I nima se svidjelo Poslije toga smo isli do Kuce cveca (ili kako se vec zove dom balzamiranih velikana u TEKUCEM vodiku... ) odnosno popularne Kucice u cvecu Tamo je Ruza, poznavaocima prilika poznatija kao ''Njegova bolja 3/4'' vec radila cevape k'o nafrizirani cevapomat. Pilence sa svom silom povrca i krumpiricima je vec bilo pod pekom... Da, znam zasto sam to rekao... Kome nije bilo ukusno bice TO je, sto se nas tice, bilo ''pod pekom''. Argumenti: UKUSNO, TOPI SE U USTIMA, NEMO'Š STAT' JEST'... Ono, ako laje i ako ti pisa po nozi - TO je pas. Makako on izgledao...
    I tako... Cika, graja, veselje... Razgledavanje biblioteke, malo po sabranim djelima... Neko beletristika, netko pak samo lagano ljetno stivo... Neki su ''lizali rane'' a pritom se IDIBREACAJE pokazao kao maaaaaajstor i ljudina i tako... Ja o problemima necu, ali cu samo reci: Cetvorke su najpouzdaniji auti, ako nista drugo, a onda zbog ekipe koja se skupi i koja ih vozi...
    Ako ti i prcne neki dio - mozes racunati na bilokakvu pomoc odasvud i bilogdje!!!
    I tako... OCSINSIRR je morao biti u 21h na carinskom terminalu te se druzenje moralo okoncati... OCSINSIRR je poveo Renaulbota i Renopela prema Rijeci... Usput zeka-peka i to je to... Sawa i Italijan su se smjestili u LitlPisOfHevenu... Italina je zvjerkao IzaBELU - nadam se da je bar donekle citava ostala... ono cerupanje dijelova i to... Mada, nisu mogli puno cerupati jer su bili cijelu noc na plazi... Nece ostati preko vikendda - krivo mi je k'o psu, ali... Tako je kako je... Glaaaavno da je OCSINSIRR upoznao Italijana i to je to... sad imaju u toj navigejciji destinaciju pa neka banu kad im se banuje...
    A za taj Revoz OCSINSIRR pojma nema... Nije bio tamo

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)
      Vrh

  5. #5
    Renault 4 GTL Avatar od  frma
    Član od
    23.03.2009.
    Aktivnost
    03.09.2015
    Lokacija
    Slavonski Brod CRO
    Godine
    55
    Poruke
    431

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Polako se dolazi u normalu poslije puta u Sloveniju,jer toliko pozitivnih emocija davno nisam osjetio i doživio
    Prvo veliko hvala Čarliju i Ruži kao i svima koji su uveličali ovaj događaj
    Evo i malo reakcije Slovenske javnosti o nama:
    http://www.times.si/zanimivosti/50-l...837daaac6.html
    http://www.times.si/zanimivosti/katr...0742e8dcd.html
    http://www.times.si/zanimivosti/vide...35a3d2111.html
    http://www.times.si/zanimivosti/50-l...1e61a1177.html
    http://www.times.si/zanimivosti/foto...712915761.html
    http://24ur.com/ekskluziv/zanimivost...slovenijo.html


      Vrh

  6. #6
    Baby Renault 4
    Član od
    04.11.2007.
    Lokacija
    Slo- Sezana
    Godine
    46
    Poruke
    33

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Lepo si to skupio na jedno mesto ...
    ja vec ceo dan citam po medijima ...
      Vrh

  7. #7
    Renault 4 GTL Avatar od  iluzija
    Član od
    26.12.2008.
    Aktivnost
    07.02.2021
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    371
    Slike
    3

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    U Sloveniji nema medija koji se nije razpisao ili govorio o R4.Velike pohvale lete na klub Srbije. Razpisale su se čak novine FINANCE.Priča se i po Austriji,da četvorke putuju iz Srbije za Franciju.Više reklame itak se nemože dobiti.Još jednom pozdrav svima koji su bili na skupu,a onima koji nisu mogli da dođu,želim da se sretnemo na sledečem okuplanju.Frik tebe sam posebno čekao,ali verovatno nisi mogao,da dođes.
      Vrh

  8. #8
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Odg: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u


    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  9. #9
    Munem Avatar od  Italijan
    Član od
    30.11.2007.
    Aktivnost
    09.12.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    41
    Poruke
    2,045
    Slike
    1

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Citat Serž kaže:
    Citat Italijan kaže:
    Ajde ljudi ko je stigao kuci, kacite slike i kucajte utiskeeeeeeee
    Apelujem na sve drugare da ubuduće povedu Italijana kako bi nam on preneo SVOJE UTISKE pre nego što ostali napišu kako im je bilo.
    Hvala na razumevanju.
    E, stvarno, što reče Nemanja, kako vam je bilo? Jeste živi i tako to?

    Sergej, da malo bolje citas procitao bi da sam napisao da utiske ostave oni koji su stigli kuci. Posto Sava i ja nismo stigli kuci, kad sam otvorio temu, nemam jos zavrsen TOUR, tako da necu ni da pisem polovicno... Ubuduce pazljivije citaj

    Citat: frik-ri:15-20 km/h vise na top speedu znaci da ce Talijan piciti 180km/h i vikati: ''Nece se ovaj Porsche da se skloni da prodem pa to ti je!!!''
      Vrh

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Utisci sa okujanja u Žužemberku, i poseti Revoz-u

    Ajde ovako: da ti i naročito ja (jel može - ja krivlji ) ne ukenjamo temu. Dakle neke od nas koji nismo išli je veoma zanimalo kako ste, da li ima nekih problema usput, jeste li stigli i tako to. Takođe smo nestrpljivi da čujemo kako je bilo, kako ste se proveli itd.
    Sve kapiram - na putu ste (pratim vas dvojicu od Žužu, preko Rijeke i Sl. Broda - ima se insajdere ) i normalno nemate vremana, ali mi smo neki NESTRPLJIVI i krivo nam je što nismo išli s vama . A ako ćemo mak na konac (a, nećemo, znam - na putu ste ) čovek Majk već krenuo sa utiscima PRE tvog otvaranja teme
    http://forum.renault4serbia.com/inde...topic=2732.170
    pa toliko o pažljivom čitanju.
    Ali, ajde da se napišu utisci i komentari i naročito fotke iz prve ruke u galeriji pa da i mi koji nismo bili (uf, a znam da vam je bilo odlično) steknemo neku širu sliku. A vidi se po novinarskim i tv reportažama da je bilo veličanstveno.
    Ti i ja ćemo se već nekako dogovoriti uz ok?
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

Slične teme

  1. Utisci sa okupljanja Beograd 5.4.2009.
    Autor Whitesnake u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 04.05.2009, 20:17
  2. Utisci sa okupljanja u Aranđelovcu
    Autor Djole u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2008, 13:11
  3. Utisci sa rođendanskog okupljanja
    Autor Jelena 4+2-1 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 07.08.2007, 11:17
  4. Utisci sa 3 okupljanja na Avali
    Autor bogdan u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 19.07.2007, 18:03
  5. Utisci sa okupljanja u Novom Sadu
    Autor Renault 4 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 131
    Poslednja poruka: 11.06.2007, 20:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •