Moj reno 4 :D - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 19 od ukupno 19
  1. #11
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Moj reno 4 :D

    E ovo je pravi vozac cetvorke... Pravi boem... na zimske gume staviti alu-felne i sminkeraj... A na ljetne čelu[size=8pt]TM[/size]-felne...
    Tooooo luuutkoooo... Samo kontraaaa...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #12
    Baby Renault 4
    Član od
    26.01.2010.
    Aktivnost
    28.04.2014
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    31
    Poruke
    69

    Re: Moj reno 4 :D

    Lep reno lep....vidjio sam ga uzivo na Bublicu :)))) 1.maj :)

  3. #13

    Re: Moj reno 4 :D

    Hahaha :D Vece pred prvi maj je jedan moj drugar hteo da ga tumba, jer nikad nije vozio reno 4, a zaleteo se u krivinu pa se je desilo sto se desilo posle toga da mi puca torziona opruga , dobro je dogurao do bublicu jos pretovaren, da je stao na sred puta negde u onu nedodjiju to bi tek bilo veselo :D Veliku je muku imao da mu se onako nesto desi mnogo veliku...

  4. #14
    Baby Renault 4
    Član od
    26.01.2010.
    Aktivnost
    28.04.2014
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    31
    Poruke
    69

    Re: Moj reno 4 :D

    ...ali najveca je fora bila sto mi nismo hteli da se odvajamo od mog renoa zbog muzike i cela Bublica je slusala od nas muziku preko onog cuda za fles....i gledam tvoj reno i on samo od jedno buuum! ja se okrecem...i samo sam reko joooooooj ove ovaj u tri lepe puce torzija....:) .....veruj mi moj je bio pod jos vecem teretu puna oprema za kamp,nas 4 i + smo vukli kamp prikolicu kad smo se vracali :)))) i izdrzao je pozdrav....

  5. #15

    Re: Moj reno 4 :D

    hehehe jeste al tvoj nije hteo vece pred prvi maj da pretrpi tumbanje

  6. #16
    Baby Renault 4
    Član od
    26.01.2010.
    Aktivnost
    28.04.2014
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    31
    Poruke
    69

    Re: Moj reno 4 :D

    ....moj je bio na sredjivanje....unutra spolja ubacivanje muzke....itd......

  7. #17

    Re: Moj reno 4 :D

    Evo napokon se krenulo sa radovina na mom ljubimcu Tacnije menjam motor, radim prednji trap, menjam lagere na prednjem desnom tocku, plocice na diskovima, menjam kompletno zubcastu letvu i spone jer spone nisu dobre, a na donatoru su stavljene nove, menjam jabucice, biksne na desnoj viljusci... Ojacacu limariju kod drzaca za menjac, jer je dosta propao, kos kod levog tocka je isto dosta propao pa cu mozda i to da odradim, sve zavisi cene koliku ce majstor da kaze, limarija mozda bude odradjena na prolece


  8. #18
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Moj reno 4 :D

    eto i mene čeka sve to što si rekao a limarija če malo pričekati,hajd poslikaj malo radove na trapu ako te ne mrzi pa da i mi amateri naučimo ponešto ,i sretno sa radom jer puno je tu posla
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  9. #19

    Re: Moj reno 4 :D

    Hvala, pokusat cu da poslikam sve mada slikam telefonom pa ne znam koliko ce dobre slike da budu Inace da je posla puno to si upravu, ali kad je volje i para, a para nikad nema sve je lako

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 22:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •