Sombor, Baračka 15. 10. 2011. - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 75
  1. #51
    Renault 4 Alpine Avatar od  John Doe
    Član od
    14.04.2007.
    Aktivnost
    20.12.2016
    Lokacija
    Krasevo BIH
    Godine
    39
    Poruke
    3,033

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Zao mi je sto propustam ovo okupljanje, zelim vam dobar provod i pamet u glavu

    Stay frosty!
    Sve je 5 samo je Renault 4!
    R4 at speed :)
    R4 scandinavian flick :)
    May the 4's be with you :D
      Vrh

  2. #52
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Kao i John Doe.....
    Žao mi je što propuštam ovo okupljanjem jako sam se spremao, ali eto.....
    Dobro se provedite i napravite što više fotografija.
      Vrh

  3. #53
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    11.01.2022
    Lokacija
    Cortanovci
    Godine
    67
    Poruke
    592

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Mi dosli
    Mlogo je bilo LEPOOOO Fala domacinima Nini , Serzu i Slobi sto su nam pretstavili Sombor i njegovu LEPOTU
    ODUSEVLJENI smo
    Sutra kacimo slike
    CD.
      Vrh

  4. #54
    Renault 4 Alpine Avatar od  serz
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    15.10.2013
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    2,308

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Tjah, ne vredi. Napraviš okupljanje u jesen, po najhladnijem danu s ove strane letnje dugodnevnice, u samom ćošku Srbije gde se hvataju mobilne mreže iz dve susedne države, tražiš da plate kotizaciju, objasniš da će spavati u drvenim bungalovima i da će za klopu biti neko jelo siromašnih ribara, da nema nikakvih nagrada i poklona, da se zvanično "ne broji"...
    ...i opet dođu.
    Prvo sam mislio da me zezaju. Kao javljaju se iz Novog Sada i to stižu ranije. Ma nemoj molim te – znam ljude, oni urane samo ako ih naručiš dva dana ranije i to pod uslovom da ne zalutaju. Ajde izađem da ih kao dočekam...
    ...došli.


    Šta sad?
    Ništa, vodim ih u lokalni Darkvud – domoroci to mesto zovu Mrtva Baračka i to od milja. E to ih je malo zabrinulo pa je bilo nekih pokušaja bekstva kako kopnenim tako i vodenim putem, ali kasno.



    Ubrzo su se opet opustili, a kako i ne bi kad smo imali centralno grejanje.


    Mislio sam – počeo severac, smrklo se, razići će se, ali nema šanse. Otišli samo neki koji su baš, baš morali. Jedva sam ih se rešio tek danas. Bože sačuvaj i sakloni.

    Šalu na stranu, zahvaljujem se svima koji su prisustvovali:
    Našim juniorima u najboljim godinama Borki i Čokanju
    Čabi koji je junački branio boje R2D2 tima
    San-Saletu koji je overio još jedno okupljanje (naročito što me nije budio hrkanjem što se za mene ne bi moglo reći – izvini, Sale)
    Paši i Dreamer Lady – nadam se da sam se popravio od Slavonskog Broda kao znak dobre volje čak sam pio gej pivo.
    Dvojici filozofa bez kormilara Snejku i Savudinu – iako je Savakin zaturio lightsabre Snejk ga je izvukao sa onim sokoćalom za dijagnostiku razvodnika paljenja.
    Slobi R4*5,25 koji je pokazao da blesiranje nije svojstveno samo vozačima Renoa 4 koji je, između ostalog, vodio računa da nam se gosti ne rasprše po Somboru kao šaran po paprikašu
    "Novima", Ani i Debeloom koji su doprineli da na ovom skupu bude preko 15 posto novozavrbovanih učesnika. A – kak'a je statistika? A i simpatičan neki svet to dvoje.
    Mojoj dragoj koja je na ovom skupu fasovala i novi nik – Ninana - za ketering i strpljenje (sa mnom).

    Hvala i vama koji ste želeli da dođete, a niste mogli iz raznih razloga. Mnogi ste spomenuti.
    Hvala i gospodinu Ivanu i njegovoj porodici – domaćinima koji su nas trpeli bez prigovora.

    Još jedna napomena - pored toga što mi je društvo bilo prijatno i provod bio po ćeifu ipak organizacija nosi određenu dozu odgovornosti pa se poučen ovim iskustvom ovaj put još jednom zahvaljujem svima koji su organizovali sve one skupove tokom ovih proteklih 4 i kusur godine na kojima sam ja bio bezbrižni gost.
    Tajni savetnik KV kru
      Vrh

  5. #55
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Svaka cast! Mnogo bre lepo ovo mesto.
    ček, ček sta ono rece?

    Citat Serž kaže:
    čak sam pio gej pivo.
    pa ovo bre uzelo maha u klubu

    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,
      Vrh

  6. #56
    Renault 4 GTL
    Član od
    03.05.2008.
    Aktivnost
    11.03.2015
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    44
    Poruke
    318

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Ninana i Serz, iako sam vam rekla ovo i uzivo, moram jos jednom. HVALA! Sav vas trud nije bio uzalud i svakako nije ostao neprimecen. Jedno malo drugacije druzenje, sa istom pozitivnom energijom kao sto to obicaj nalaze.
    Nauzivala sam se u ambijentu, neverovatno dobrim ukusima ribljeg paprikasa i raznih rucno radjenih slatkisa, blesavom drustvu i beskrajnom smehu....a i jos jedna nezanemarljiva stvarcica. Promenila sam misljenje o vasem gradu. Mnogo mi je sada lepsi nego pre 13 godina, a i cene u poslasticarnicama su pristupacnije nego ovde, tako da vredi doci ponovo.
    Mrtva Baracka je ova dva dana bila itekako ziva i vesela!
    Do sledeceg susreta, dovidjenja!
      Vrh

  7. #57
    Baby Renault 4 Avatar od  debelii
    Član od
    12.08.2011.
    Aktivnost
    13.08.2015
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    37
    Poruke
    58
    Slike
    1

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    Deco,bilo je odlicno!!!!!!! Ninana i Serz HVALA Vam na lepom provodu,ukusnim specijalitetima ,super drustvu i prelepom ambijentu A kako smo ludi Ana i ja jos ce mo se druziti dugo sa vama svima! Tek sad se osecam kao clan kluba...idem da se kupam....
    Obozvam taj auto....
      Vrh

  8. #58
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    E, pošto se završilo još jedno od mnogobrojnih okupljanja ove godine i za razliku od ostalih "ovo nisam smeo da propustim" sad tek vidim koliko bi mi bilo krivo da sam izostao sa njega,
    najveća zasluga za to pripada Seržu i Nini, i njihovim specijalitetima, raznim slatkišima, kolačima u obliku Renault-ovog znaka(najbolji po meni), Renault-ove torte, alkoholnim pićima domaće radinosti, zakusci itd.
    Naravno kao što su se organizatori pobrinuli da sve protekne u najboljem redu tako su se "gosti" pobrinuli da ovo pretvore u još jedan lud i nezaboravan provod.
    Druženje koje je potrajalo do kasnih večernjih sati je samo dokaz koliko nam je lepo bilo i u ove hladne jesenje dane družiti se sa ljudima koje ista stvar spaja i veže, RENAULT 4.
    "Stara ekipa" nadam se da nema šta da zameri, a "nova" da se odomaćila i da ćemo se viđati na nekom od narednih susreta.
    Pozdrav do sledećeg druženja


    buffering...
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!
      Vrh

  9. #59
    Renault 4 TL Avatar od  FreeLance
    Član od
    23.05.2011.
    Aktivnost
    21.02.2013
    Lokacija
    Subotica
    Godine
    58
    Poruke
    110
    Slike
    251

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.



    Jedna reč - SUPER - i sve je rečeno za ovaj skup , znači u svaki detalj sve OK !!!
    Kad je čovek siromah , barem nek` dobro živi !
      Vrh

  10. #60
    Renault 4 Alpine
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    18.05.2016
    Godine
    41
    Poruke
    1,292

    Re: Sombor, Baračka 15. 10. 2011.

    I dalje stoji ona stara Sve je 5 samo RENO4, i poneki 21tse !

    Svaka cast Ninani i Serzu na organizaciji, stvarno je bilo sve na nivou

    Zao mi sto nije potrajalo malo duze al i da jeste ne znam da li bi ikako stigao kuci pored one 'dobre' i 'istodobre' rakije, gej piva i ostalih, i famoznih Ninanih kolaca.
    Uglavnom overili smo i severni deo, krajnje je vreme da se nesto organizuje na jugu

    I dalje sam malo mamuran tako da cete morati da sacekate za neki duzi opis

      Vrh

Slične teme

  1. 3. Sarajevski susret - 22. i 23. 10. 2011.
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 15.11.2011, 16:08
  2. 4L international Thenay 2011
    Autor John Doe u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 01.09.2011, 19:46
  3. Hungaroring - 2011.jul 2-3
    Autor Attila u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.07.2011, 22:34
  4. R4 GTL , Daba Sombor
    Autor daba u forumu Garaža
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 05.08.2009, 22:22
  5. Daba R-4 Sombor
    Autor daba u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 16:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •