Dobivena četvorka :)
Strana 1 od 17 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 168
  1. #1
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Dobivena četvorka :)

    Dakle evo četvorke, dobivena na poklon, nije regana i razmišljam se dal se to financijski isplati raditi, malo ima hrđe na zadnjem kraju, trebalo bi se vidjet i na slikama

    Također bila je tema o problemu sa razvodnom kapom, oštećenom i rekli su članovi da je riječ u njoj jer je pucao itd. Pa sam to povezao privremeno a bio je istunio onaj feder koji onaj kontakt drži na razvodnoj ruci, to razradio i da vidim dal je baš i tome problem i je! Svaka čast forumašima sad samo naručim to u ponedeljak i nemam brige!
    Jedino kad ga palim na leru mi ne fila akumulator, čim pipnem malo gas počne filat i dalje sve ok, jel se toga treba bojat i šta činiti?

    Evo neke slike, auto ima 244tkm na satu, jel to moguće da je bez generalke ili???
    -klik za veću sliku






    Ovdje se vidi taj fušić kad smo provjeravali dali je do kape i radi.



    Evo i kako pali, isto tako i dok je hladan, ler sam ostavio mrvicu visok za početak.

    http://youtu.be/1Yb2DzYXBOo

  2. #2
    Renault 4 Alpine
    Član od
    05.02.2008.
    Lokacija
    Pula,Hrvatska
    Godine
    40
    Poruke
    917

    Re: Dobivena četvorka :)

    autić je i više nego dobar,iako ona "klik" opcija mi nije povećala sliku,u boljem je stanju nego moja dva
    a za tih 244tisućice bez generalke nebih znao ali za 120tis na TL-ovom motoru bez generalke potvrđujem

    da se mene pita i da sam dobio takav auto naravno da bih ga registrirao pa polako sređivao limariju i hrđu,zapravo i ja sam u takvoj situaciji sa poklonjenim autom i hrđom ali ne žurim sa registracijom jer nikako mi financije nebi podnijele registraciju i osiguranje uz nadolazeće blagdane (Božić, a slavimo ih oba dva) pa uz troje dječice i pola kubika poklona mislim da će registracija biti tek u Martu a do tada pomalo skidanje hrđe i šminkanje
    tri puta pilim. . . tri puta kratko. . .

  3. #3
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Dobivena četvorka :)

    2 puta klik, znači jednom da se otvori u drugom prozoru i onda se poveća kad klikneš na nju

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992

    Re: Dobivena četvorka :)

    Lepa četvorka....
    Svaka čast, ja mislim da bi ga trebao zadržati i napraviti.
    U vezi 244tkm bez generalke.....
    Pogledaj kompresiju, pa ako je dobra, ondak je vajda bilo menjanje karika ili slično.

  5. #5
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Dobivena četvorka :)

    Nisam ja rekao da je 244 bez generalke, nego pitam šta vi mislite ?
    Meni to zvuči užasno puno za tako stari i mali autić, da bi bez generalke toliko vozio i još ovako palio praktički na pogled, možda se varam, ne znam...

    Kolika bi trebala bit kompresija?

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Dobivena četvorka :)

    Citat R4ptor kaže:
    Nisam ja rekao da je 244 bez generalke, nego pitam šta vi mislite ?
    Meni to zvuči užasno puno za tako stari i mali autić, da bi bez generalke toliko vozio i još ovako palio praktički na pogled, možda se varam, ne znam...

    Kolika bi trebala bit kompresija?

    Sve ispod 6 ne valja.
    A što se tiče kilometraže, ja imam jednog u dvorištu sa 236tkm, bez diranja motora i osvežavanja. Ako se redovno i dobro održava može on još toliko, i to bez brige. Napravljeni su da traju, a ne kao ovi danas da crknu nakon 200tkm i da im onda popravka košta tisuću/hiljadu dve jura....

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    47
    Poruke
    1,983

    Re: Dobivena četvorka :)

    Ovako... Ako sumnjas u tih 244 tisuce i ne zelis regati auto igras sa cetvrtom ličnom... Jos samo jedna greskica i - you are out of field...
    Nemas brige za tih 200 milja... Ja sam ovu Plavu sa avatara prodao sa 285.000 km na satu s tim da sam se skoro godinu dana vozio bez sajle... I trosila ju ulja onoliko koliko obrises sa sipke kad kontroliras ulje...
    Ako auto lijepo pali, mirno radi, jos ako ga mozes provozati pa da vidis kako ide... Ako auto ne dimi dok radi, pogotovo nakon sto se ugrije... Nemas brige... Samo ćeraaaaaaaaaj...
    I da, to sto ti je to tako uzasno stari i mali auto... To ti je peta lična... Sluzbeno si van igre...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #8
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Dobivena četvorka :)

    pa isprobao sam ga i uredno ide, pali nešto nevjerojatno, imamo renault megana i može mu se sakrit

    kompresiju mjerim prvom prilikom


    pa nemojte me krivo shvatit, više se razumijem u motocikle, al koliko sam ja čuo yugo npr autić tog godišta 100 000-150 000 i već to nije to od tog auta i volio bi neko osvježenje mešine, a ovo je duplo od toga

    pod star mislim da je 89' godište, a ja sam 92'

  9. #9
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Dobivena četvorka :)

    Dobrodosao i samo polako da se to srediti
    ......we are the first to program your future......

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Dobivena četvorka :)

    Citat R4ptor kaže:



    pa nemojte me krivo shvatit, više se razumijem u motocikle, al koliko sam ja čuo yugo npr autić tog godišta 100 000-150 000 i već to nije to od tog auta i volio bi neko osvježenje mešine, a ovo je duplo od toga

    E pa vidi ovako: kad se definirao pojam automobil tad Yugo nije postojao, kad je Henry Ford dao izjavu "da je najbolji auto nov auto!" tad yugo nije postojao, inače bi istorija išla u sasvim drugom smjeru....

Slične teme

  1. Koje je godište vaša četvorka?
    Autor Renault 4 u forumu Café
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 26.12.2014, 18:02
  2. Zašto baš četvorka...
    Autor ljubo u forumu Generalna diskusija
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 19.10.2012, 12:05
  3. Moja četvorka
    Autor meraklija u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 05.09.2010, 16:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •