Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
  1. #1
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Citat frik-ri kaže:
    Citat Djordje kaže:
    Jesam li ja tolko glup il sta ????????????

    Ono na linkovima su ekseri. Zabijem ekser u gumu i spustim auto. Jel u tome fora ?????????????? Il je neki masan vic u pitanju koji ja ne mogu skontati
    Ja bi da se vrate neke stvari... Njemacke marke, ali one prave, ''zivopisne'' ne one ''plave stotke'' sa Klarom Schuman, nego one ''prave'' stotke sa onim čikom sa sesirom... Ja bi da se vrati jeftin benzin... Da se vrati ono kad si preko sindkata mogao uzimati drva, zimnicu i ici na izlete... Ja bi da se vrate stari clanovi...
    Djordjeeeeee... Vrati seeeeee... Evo - i koku neku cemo nasaditi, samo se vrati...

    Posto je ona tamo tema gdje je ovo Frikonja pisao strucna necu tamo da oftopicarim, neko sluzbeno otvaram svoju temu

    A sad...Frikonja i ostali evo citajte...
    Mislim da bi vracanje dojc marki i jeftinog benzina mlogo bolje bilo. A tu sam ja...poput nekog budnog malog oka pratim sta se dogadja na forumu. Navratim zavirim i odem. Nema stvarno smisla da puno postujem i lupetam...fax sam zavrsio posla ne mogu da nadjem trenutno nigdje...love se nema...jedva uspijevam skrpiti para da i tomosa ponekad provozam...Tako da od mene i kupovine nekog r4 trenutno u skorije vrijeme na zalost nema nista Tako da zbog svega toga javim se samo ponekad na neku offtopik temu jer inace samo radim offtopik i nepotrebno blebetanje sto vjerujem nije nikad pozeljno.

    Ali evo ovdje u oftopik podforumu dacu sebi za pravo da malo oftopicarim


    Nego...kako ste mi svi vi jebemu misa? Frik sta mi radis, jesil i dalje lud ko i prije il se stanje pogorsalo Vjerujem ja da si upoznat da je Frikoludix neizljeciva bolest, te da u tvoj slucaju moze bit samo isto il gore...al nekad je gore u stvari bolje tako da si nam ti ko vino bolan. Sto stariji to bolji.



    I dje mi je ba her doktores? Jel on ziv i jel zavrsio fax diplomu mu poljubim. Taj ce biti "mesar" prve klase. Vidi mu se u ocima. Kontam da bi zavezanih ociju mogo izvrsit operaciju zalizaka i nakon toga i zavezanih ruku nekoj dami sumljivog morala izvrsit pregled onog dole cuda i dat svoju strucnu analizu

    Hm...kad smo vec kod dama sumljivog i nesumljivog morala...kako stojite sa njima
    Ja sam cuo od srarijeh i pametnijeh ljudi po selu da sa njima dok god stojis dobro je. Kazu ne valja kad sjedne



    Sve je ostalo potpuno uredno koliko ja vidim. Torzije vam uredno skripucu. Ventili prijatno cakcu.
    Kad smo vec kod R4...ajte recite mi nesto. Jel pasuju VOLVO felge na cetvorku?
    Komsija jedan je imao nekog volva i stoje mu u garazi nekakve velike siroke gotivne aluminijumske felge i koliko mene moje oci ne varaju felge su sa 3 rupe. Pa ako to pasuje na r4...javite mi pa da slikam onako kroz prozor felge pa ako se kome svidja mogu da odem do covjeka i pitam za cijenu siguran sam da bi ih prodao...


    Hm...sta jos da vam kazem...svinjce sam zaklao prije par dana. Jalovo nekakvo bilo slabo jelo...tek je nesto preko 100 kila imalo. Ali opet dobro je
    Tako da ako ste uz put ili niz put navratite na cvarke dok ih jos ima
    A meso je evo danas izvadjeno iz bureta i stavljeno da se susi na lagani dim...tako da ce uskoro i prsuta i slaninica biti gotova i na to ste takodje pozvani.

    I sta da vam jos recem pojma nemam, sve znate.
    Kako je tamo kod vas, borba ko i svudje pretpostavljam. Evo ja bas pisem i saljem sutra papire konkurisem za nakav posao u nekakvom marketu. Bice dobro ako i to dobijem...da gajbe utovaram. Kriza nekakva udarila majku joj pa ne znas vise dal bi sjeko dupe pa usi krpio il sjeko opanke pa na rostilj pravio...

    Al ko je sisa vala. Nadu, dobro raspolozenje i osmijeh sa lica nam ne mogu oteti, pa makar nam sve uzeli.
    Makar onaj jedan mali prokleti kiseli smijesak. Kakav god da je od srca je. Nas je.


    Pozdrav svima er cetire drajverima.
    Da vam ceste budu suve sumljive dame klizave, da vam torzije budu mekane a "ponos" tvrd, da vam gume budu isarane a neprijatelji celavi. Da vam gume budu neizbusene i kondomi isto tako neizbuseni
    Da vam hladnjaci nikad ne prokuvaju, i da vam crno vino svake noci kuva se na sporetu. I mlada prasecina.
    Nek vam majoneze bude samo na sendvicu nikad na poklopcu ulja.


    Od srca i duse svima vam sve najbolje zeli vas i nas Djole.

    pozdravcina golema
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Forum i klub menjaju ime u Manijak Reno 4/5/12/18/21 Klub SFRJ...

  3. #3
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Evo ga i Djoooleeeeeeeeeee vrNo se hehehe
    ......we are the first to program your future......

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Djooolllllllleeeeeeeee profesore!
    Tu smo rode,malo zezaju finansije pa se nema net svaki dan!
    Ziv nam bio,valjda ce biti nekog posla...nemoj samo upadati u desperiju ili u tamo neku zenu vec???

    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  5. #5
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Ma sta bolan upadati, iz depresije se treba prvo izvuc, pa tek onda razmisljat kako ne upast sledeci put

    Nego...jel zna mi ko pametan odgovorit na ono pitanje u vezi volvo feluga... il to niko nije ni vidjeo od navale slova i teksta
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Text sam video ali felge nikad nisam, čak mi se čini i da je jadni DAF imao 5 rupa po točku ali nisam siguran....

  7. #7
    Renault 4 Alpine
    Član od
    23.02.2009.
    Aktivnost
    22.08.2013
    Lokacija
    Visegrad, Banja Luka
    Godine
    35
    Poruke
    742

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    A ne znam sta bi drugo imalo 3 rupe na sirokoj alu felgi osim volva

    uslikacu felge cim budem prolazio tuda pa okaciti ovdje pa vi recite o cemu se radi
    Oče naš koji jesi, RENAULT 4 mi donesi,
    da se sveti ime tvoje,neka bude matalik boje,
    U ime Oca i sina,Neka bude pun benzina.

  8. #8
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Ja sam video kod jednog lika jednu jedinu ako su to te trakaste zlatne sa crnim srcem
    ......we are the first to program your future......

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    Dajte neku sliku, nešto, bilo šta, ja i dalje nemam predstavu otkud na Volvo-u felge sa tri rupe.... (znam za saradnju sa Renoom, ali nisam znao da su i glavčine delili)....

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Doso i ja malo da naskrabam koju "pametnu"

    To je to... Vratio se nas mladi Djodjilije Heidegger daj Dreger i odmaaaaaah ode tema u off topic...
    Od pozdrava do felgi i tehnickih dilema u tri-cetiri posta...
    Djordijile Offtopik dr.mag.sc Ontologije
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. Regulator kočione sile ili "peti kočiooni cilindar"
    Autor petak u forumu Vešanje, upravljački i kočioni sistemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 08.12.2020, 00:38
  2. Utisci sa memorijalnog okupljanja "Čika Raša" 21-22.04.2012.
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 13.05.2012, 10:33
  3. Prijave za put po "Katraševoj ruti" ali sa drugim datumom polaska!!!
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 170
    Poslednja poruka: 13.07.2011, 17:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •