predlog...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16

Tema: predlog...

  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    predlog...

    Ljudi imam neke raje u Konjicu koji imaju rafting klubove pa ako ste zainteresovani moze se nesto organizovati.Znaci kotrljanje uz kanjon Neretve.pa rafting niz Neretvu ,spavanje u nekim bungalovima ili pod satorima kako god,stara dobra radza,ribolov,Okupljanje bi bilo u Sarajevu pa lagano u koloni ka Konjicu...Eto to je predlog za ovo ljeto juni oktobar...

  2. #2
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: predlog...

    Hvala imacemo u vidu poziv
    ......we are the first to program your future......

  3. #3
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: predlog...

    Ok poziv stoji al vidim ima jako puno interesanata sto ce reci da bi ovo moglo dozivjeti debakl...Sto je do mene ja sam tu...

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: predlog...

    Pa vidi ovako: generalno nas sve hebe ona metalna kutija koja se nalazi uglavnom iza onih veeeelikkkiiiihhhh i skoro uvek čistih stakala gde staviš čestitku pa ti na ekranu ispiše "You don't have enough funds to make your dreams come true" ili još gore "your account is blocked for some unknown reason"... Prvo nam treba studija izvodljivosti, odn. da nam daš blag nagoveštaj koliko je to km, cene goriva u (ja) BiH (pivu) , cene smeštaja, kamp mesta, raftinga, klope i sl. Koliko bi skup trajao i ostalo (i)relevantno za takav jedan poduhvat. Tek onda možemo da diskutujemo da li možemo i da li imamo 50-100-xxx€ za tako nešto da bi mogli uopšte da pravimo listu zainteresiranih za sve to...

    Svi mi imamo razno razne ideje o nekakvim skupovima, neki su u domenu naučne fantastike, neki su realni, ali bez nekih preciznijih nagoveštaja teško....


  5. #5
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: predlog...

    Smjestaj i de zezancije provjerim,a rafting sa doruckom i ruckom dodje 25 eurica sto je pola od stvarne cijene.ps to mi je jaran pa prolazi po toj cijeni.Ostalo bi se pet,sub,ned,stim sto je petak upitan jer ljudi rade. Od Sarajeva do Konjica je oko 30 kilometara plus 15 do polazne tacke odnosno mjesta kampovanja.E sad koliko bi tu ljudi bilo ja fakat neznam jer to nije do mene.Kad izadjem iz bolnice dat cu se u detaljnu provjeru i prikupljanju fotografija da bih to malo ljudima docarao...OH TA FAMOZNA LIMENA KUTIJA...Usvakom slucaju bacim se ja na provjere pa cemo analizirati mozemo li si priustiti to malo psihofizicko opustanje,hmmmm opustanje...

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: predlog...

    Obavezno provjeri da li na raftingu smije da učestvuje i MD osoba od 8 godina, pošto ja/mi ne idemo nigdje bez naše ćerkice...

  7. #7
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: predlog...

    A sto nebi moglo i dijete,pa zar nismo spremni izgubiti vlastiti zivot za nase malisane i malisanke...Naravno da moze...

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: predlog...

    Nego jel ta Drina topla za rafring sad preko ljeta...?
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  9. #9
    Baby Renault 4
    Član od
    12.10.2011.
    Aktivnost
    24.02.2013
    Godine
    48
    Poruke
    46

    Re: predlog...

    Neretva kume u 10-om mjesecu kao stara dobra domaca radza iz frizidera ali iz podkrovlja,ali to nije ni bitno kad je u organizmu pola litra iste http://youtu.be/HeqDWZGGuso

  10. #10
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1

    Re: predlog...

    Eeee super, tu bi se i ja mogla doklackati. Recite mi jeste li imali običaj dolaziti u Banja Luku, i ko je kontakt za BL?

Slične teme

  1. Predlog za okupljanje u Kuli na karting stazi
    Autor pedja vrbas u forumu Okupljanja, putovanja, izleti...
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.07.2013, 19:06
  2. Predlog za pozdrav
    Autor maarko u forumu Klub
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.04.2008, 11:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •