Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona. - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 33
  1. #11
    SUPER ALTERNATOR Avatar od  IDIBREACAJE
    Član od
    07.05.2008.
    Aktivnost
    27.03.2014
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    1,209

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    evo jednog pravog saveta ONO ŠTO RADI NE POPRAVLJAJTE....
    Mi puo dare carta igienica !!!!

    Kv Crew Rules everywhere!!!!!

    Jedini koji ima tajnog savetnika i NEDA MU PLATU

  2. #12
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    ono kradem, svjetlo mi je kao zavareno


  3. #13
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    I sta sad...? Đe ba zapelo? da nije mozda lose zondirano il', ne d'o Bog krivo apsšlangovano... Pa oče da savije filšpenger...
    I sta sad...? Koju posluku porati? Znaci ja moram opet opisati sta se treba napraviti da se stakla ne lede iznutra pri ovim niskim temperaturama... Ha...?
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #14
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    šta se čeka majstore?

  5. #15
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    ...Hajte vi... Ja nemogu odsmijeehaaa... *

    ...............
    * Iz onog vica ''...Krali mali Mujica i mali Haso lubenice iz kamiona covjeku na pijaci pa ih ovaj cekao sa letvom iza cerade...''
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #16
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    Znaci... Opet ja, ha?
    Ajdeee ajde... Nek' vam bude...
    Znaci... Da vam se ne lede stakla iznutra po ovoj hladnoci - nemojte voziti auto po takvoj hladnoci... Vrrrrlo jednostavno, zar ne?
    Noooo, ako bas morate - a onda napravite slijedece... Kao prvo - stakla očistite''onako kako dragi Bog zapovijeda'' - istrljajte ih posteno, operite, izglancajte. Daaaa, daaa... Sad je k(r)asno po ovoj zimuljagi zuljati po staklima - ali tako vam i treba kad nista prije. Takoder, vrlo bitno - ne brisite stakla kad se magle sa rukama. Tako ih samo zamuljate i zamrljate i zamastite... Morate imati posten komad krpe, popularno zvane ''jelenska kozica''. E sad, kako je sad svijet sve samo ne normalan otkako je glavnu rijec preuzelo powered by riza stanovnistvo - tesko cete naci ''posten komad krpe'' koja se popularno naziva jos i - jelenska kozica.
    Prije je Kanebo imao vrhunske proizode - danas je to nesto kao Bosch... Sve samo ne ''isto kao pre,bre'' Uglavnom - dobra jelenska kozica je mekana na dodir, gotovo kao spuzvica i mora imati moc popiti bar dva hektolitra vode kad brises auto. Znaci - haubu obrisati ''u dva poteza'' a ne razmrljavati i loviti vodu k'o maslinu kineskim stapicima po tanjuru ili jos bolje po onim njihovim činijama...
    Eeeee takva jelenska kozica vam treba... Kad imate takvu kozicu - doooobro ju operite, bar ''u dve vode'' sa nekim sredstvom za pranje suda - bitno je da se odmasti. Pa ju dooobro dobro posusite da postane onako - krta. Pazite da vam ne ispuca kao recimo jufka za baklavu.
    Takvu kozicu namocite u koncentriranu tekucinu za pranje sofersajbe - recimo kao OMV Caristal... Ima ona tekucina za -30 i ona za -60. Ja koristim onu za -60... Ipak smo mi tu na moru gdje je hladno... Staaaa vi znate gore sa kontinenta sta je zima...?!? Kad takvu kozicu, odmascenu i osusenu, namocite u takvu tekucinu - ocjedite ju i spremna je za upotrebu. Cim se stakla pocnu magliti i lediti - prebrisite ih s tom kozicom.
    Ako su ipak ekstremno uvjeti kao sad sto je bilo i po -20 lediti ce se idalje, ali puuuuno puno slabije i obrise se sa istom lakocom kao da je samo zamagljeno... Pri nekim humanijim uvjetima na kojih -10, uz iole dobru ventilaciju - stakla se ne bi trebala magliti...
    Eto - voli vas Đura i vase durine kucne carolije...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #17
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    ...sta sad...? Zar samo ja vozim taj Ljuljavi sporet sa manama ili je vas, k'o fol, olfa fuuuul ispravan pa ne cijuce, ne kmeci, ne tandrce...
    Ma hajteee, hajte... nacisto ne vjerujem... Znaaaao sam da je ova tema navlakusa nas naivnih koji samo zelimo pomoci...
    Sta sad, nije vrag da vas ne interesira kako ''nabuditi'' kljuc od rezervara...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  8. #18
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469

    Re: Tajne i cake da 4-ka bude ko bombona.

    Čista navlakuša!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  9. #19
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1
    Najiskrenije se zahvaljujem na savjetu za termostat :) Prvo što sam se smijala dok sam čitala taj post a drugo što se nadam da me Renolica više neće ostaviti u pola brda jer se ventilator kasno upalio :D Fala friče :D

  10. #20
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Evo, ide polako zima, kucka na vratima pa da se ne desi kao prošle godine da škripe brisači, da pukne guma po onoj bljuzgavici i slično, donosimo vam par saveta koji će vam bar malo olakšati vašu trajnu vezu sa vašim ljuljavim mezimcom...

    -Zaleđena šoferka: uzmete tab (tabletu) za sudo mašinu i vunenu čarapu. Sa vunenom čarapom očistite led na šoferki, a tab rastopite u toploj vodi i sa tim operite stakla. Biće kao nova.

    - Prazna (izduvana) guma: treba da se naduva/napuše, ali od bljuzge je sve prljavo pa i kapica ventila gume. Nosite u kolima običan plastični tipl fi 12mm, original seda na kapicu, postavite ga na kapicu i istu odvrnete, a da pri tom ne isprljate ruke.

    - Imate muku da skinete nalepnice, pa i one od registracije: vunena čarapa i sirće će vam tu muku rešiti očas posla, i to bez tragova. Samo natopite čarapu sirćetom i udri....

    - Škripe brisači: uzmite šmirglu granulacije 240 ili sličnu, savijete je tako da gruba strana gleda ka unutra, namestite preko gumice brisača i povučete par puta gore dole (nemojte preterivati sa onim 70-80 puta jer to jednostavno nije taj "deo").

    - Škripe brisači, a vi ste na putu: uzmite običan sirov krompir i sa njim premažite brisače. Neće škripati dok ne stignete kući.

    Sretnu vožnju vam želi uprava foruma i kluba.

Slične teme

  1. to bi mogao da bude predstavljanje
    Autor vinervin u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 22:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •