Renola is in the Town :D - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 57
  1. #31
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Renola is in the Town :D

    A sa kojim lepkom je lepljeno?

  2. #32
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1

    Re: Renola is in the Town :D

    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    A sa kojim lepkom je lepljeno?

    LOCTITE power gel

  3. #33
    Renault 4 TL
    Član od
    19.11.2011.
    Aktivnost
    26.12.2013
    Godine
    64
    Poruke
    114

    Re: Renola is in the Town :D

    uffff... sretno

  4. #34
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Renola is in the Town :D

    Citat Eve Bronson kaže:
    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    A sa kojim lepkom je lepljeno?

    LOCTITE power gel
    Duuuu duuuu duuuuuuu du du dudududud du du dududud duuuuu ...''Neeeema nam poomooociiiii...''

    TBF - smak svita - originalni spot

    Postoje kod staklara bas otopine koje rastvaraju to epoksidno ljepilo. Pokusaj natopiti sa nitro razrjedivacem... Ili nekim jakim industrijskim odmascivacem kao sto je - etil-acetat ili bilo sto na bazi etera. No, to bas neces kupiti u svakom ducanu ili kiosku
    Znaci nitro pa pokusaj iscupati. Ali ako i iscupas - uvijek ce ti tamo ostati fleka od ljepila - nadam se da nije majstor ''zakeljio'' to sa kilu ljepila.
    Mada - mozda je najjednostavnije - uzeti novo staklo jer - Sve ovo radi samo ako imas - rezervno staklo da ne bi bilo belaja i ''Vila promaja''...
    Inace, kad ''majstori'' zalijepe onako ''ofrlje'' taj hepek otpadne uslijed promjene temperature... Probaj ga zagrijati fenom pa ga ohladi mokrom krpom... Nista - kao sto sam rekao...
    Duuuu duuu duuu dudu du duuu dududud duuudduu... Neeeema nam pooomooociiii...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #35
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1

    Re: Renola is in the Town :D

    Frik_ri e baš si me nasmijao s ovim TBF-om

    Ništa odoh onda do staklara, pa ako može nek skida, ako ne, Ivana -> Renola -> Klašnice -> Stevo -> Novi prozor....... i da, od sada sama svoj majstor

  6. #36
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1

    Re: Renola is in the Town :D

    Hm hm, kako ste vi nepovjerljivi! Dok su na vikalištu padale prozivke ja sam zasukanih rukava bila u radionici!

    Eh znači ovako. U četvrtak sam bila kod majstora Steve koji je skinuo razvodnik paljenja na teške muke (ko je čitao, zna) i od tada je super vukla, i super išla i ja sam bila baš zadovoljna. Međutim ubrzo sam primjetila da počinje da trza na manjim brzinama, kada tek dotičem gas..znači na veći gas super ide, na manji gas štuca...(manji gas kao npr u kružnom toku kad je manji gas)...elem..dođem ja na vaš forum da vidim jel se dešavalo kome i kako je to riješio, zapišem sve te cake koje su "možda" i krenem do trgovine po ulje da kupim i do majstora da to pogleda. I eto ti ga na, kružni tok.

    Tu se mi uzštucamo, stresemo i ugasimo. E pošto sam nov vozač i to mi se nikada nije desilo, sve sam to doživjela prilično stresno ugasim sve (sem 4 žmigavca ;) izbrojim do deset, udahnem i pokušam ponovo upaliti. Ne ide. Nervozni vozači mi trube u leđa. Tako je drndao neko vrijeme i onda je upalio, pa sam na velikom gasu vozila do kuće. Malo se smirila, javila se na vikalište...i otišla do majstora.

    On je pročačkao opet sve po redu, svjećice, karburator, platine i šta ti ja znam još, i na kraju je našao da u zazoru ima lufta. To malo je stegnuo...i čini se da je sada ok. Ne štuca više.

    P.s. Jesam li u predstavljanju pomenula da sam nov vozač i da mi je ovo prvi autić? Nisam? E pa sad znate, i moliću za razumijevanje.

    p.s. p.s. nervira me kada mi majstori koji rade po autu ne objasne šta su radili, tako da onda ja ne znam objasniti drugom majstoru šta je prvi uradio da drugi zna na čemu je. :D

    eto. sve sam vam rekla.




  7. #37
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Re: Renola is in the Town :D

    Super. Super kad je samo to bilo u pitanju... I samo piči, već ćeš se naviknuti na renolu i njenu ćud pa će ti neke situacije biti manje stresne...

  8. #38
    Renault 4 Alpine
    Član od
    18.04.2009.
    Aktivnost
    13.05.2012
    Lokacija
    Sombor
    Godine
    33
    Poruke
    1,201

    Re: Renola is in the Town :D

    Ma ne beri brigu nije to nista strasno... Samo polako i pun gas
    Kad smo vec kod trubljenja stavis jedan ovakav znak na zadnje staklo pa nek svira kome volja

    A te dotrajale stare svecice zameni novim, pregledaj kablove ako su i oni za zamenu pa bi trebao da prestane da se rita i da skace na niskim obrtajima.
    Druge automobile cenim i poštujem, a jedino RENAULT volim!!!
    Les autres voitures apprécier et à respecter, et la seule RENAULT préférence!!!

    Concentration, réflexion, action!

  9. #39
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: Renola is in the Town :D

    Evo... Vijecalo se dugo... Ali nije nam zao
    Vijece Debelih Mudraca je odlucilo da... Prenosim i citiram samo dio zapisnika...
    ...''Zbog iznimnog ponasanja u ekstraizvanrednim okolnostima, zbog sabranosti i sposobnosti prilagodbe u novonastalim okolnostima kao i primjene zen tehnika kontrole uma za kontrolu bijesa i panike Liburnija Libertas Kruv dodijeljuje jednu sarmu na karmu te pocasnu plaketu - La Freccia del Carnaro (Kvarnerska strijela) simpaticnom malom ljuljavom robotu - Evi... (...) ... zapisnik sacinilo Vijece Debelih Mudraca na celu sa Predsjednikom Uprave Liburnija Libertas kruva...'' blaaaa-blaaaa birokracija i slicno...

    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #40
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384

    Re: Renola is in the Town :D

    Ma samo opusteno,R ima svoje cake koje moras da skontas,nemoj se nervirati bice sve ok i navikavaj se na ludake ovde hehehehe
    ......we are the first to program your future......

Slične teme

  1. Oživljavanje ideje - motor 1.4 sa R18 u našeg Renolčića
    Autor Brazorf u forumu Generalna diskusija o modifikacijama
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 13.09.2017, 22:33
  2. evo po zimskima danima lipim i piturajem renola 4
    Autor Petar Popara u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.12.2015, 16:52
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.05.2015, 08:31
  4. Moja mala "Renola"
    Autor Eve Bronson u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 11.02.2012, 12:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •