Novi Reno 4 sajt
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
  1. #1
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133

    Exclamation Novi Reno 4 sajt

    Dragi prijatelji, nakon pet godina uspešnog i kvalitetnog druženja, došlo je vreme za generalku. Potrajalo je malo duže, ali je vredelo. Pred vama se nalazi novi Reno 4 sajt, sa mnoštvom novih opcija.

    Neophodno je preduzeti sledeće korake kako bi vam sajt funkcionisao ispravno:
    1. za početak, obrišite cookies i cash iz browsera. Ako ne znete kako se to radi, evo rešenja
    2. sledeći korak je povraćaj lozinke. Kliknite ovde, unesite email kojim ste se registrovali i za nekoliko sekundi će vam stići nova lozinka, koju kasnije možete da podesite u kontrolnom panelu. Ukoliko vam nova lozinka ne stigne, kontaktirajte me
    3. nakon prijave, posetite vaš kontrolni panel, koji se nalazi gore desno, drugi link sa desne strane. podesite opcije kako vam odgovara, postavite avatar itd.
    4. stari forum će još neko vreme biti online, ali bez mogućnosti pisanja novih postova, a sve iz sledećeg razloga: na žalost, nije sve uspelo da bude preneto ovde, te ukoliko primetite da vam fale neke slike, nađite temu na starom forumu, obavestite moderatore i slike će biti dodate.
    5. na nekim temama ćete naići na linkove koji vode ka starom forumu. Ukoliko naiđete na neku takvu temu, prijavite je ovde, kako bi moderatori mogli da isprave link.
    6. nova galerija je potpuno prazna. Staru možete downloadovati ovde. Veličina je oko 200 MB. Prepoznajte svoje slike i kada nađete vremena, popunite novu galeriju. Što se tiče nove galerije, minimalna dimenzija slika je 800x400 px. Maksimalna ne postoji, galerija će automatski smanjiti sliku na unapred definisane dimenzije, tako da oko toga ne morate da brinete. Jedino ograničenje je veličina slike od 2 MB. Moguće je uploadovanje više slika odjednom. Molio bih vas da slike stavljate u predviđene kategorije, kao i da popunite sva polja u vezi naziva slike, iz prostog razloga da bi pretraživač što bolje indeksirao iste i pomogao potencijalnim zaljubljenicima u reno 4 da nas lakše pronađu.
    7. u narednom periodu će dolaziti do kraćih prekida u radu sajta, kako bi se još neke sitnice unapredile, a koje nisu bitne za osnovno funkcionisanje, kao npr. video galerija.
    8. ukoliko imate bilo kakva pitanja, slobodno pitajte.


    Veterani su nova grupa članova koji pored standardnih opcija imaju sledeće pogodnosti: menjanje titule i veći inbox. Da biste postali veteran, potebno je da imate najmanje 300 postova i da ste godinu dana registrovani na forumu.

    Izvinite na malo dužem čekanju, nadam se da je vredelo.

    Zahvaljujem se KV Crew-u bez kojih ovo ne bi bilo izvodljivo, kao i Paši, na velikoj pomoći.

    Vukašin

  2. #2
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178
    Svaka čast za trud! Isplatio se.
    Sviđa mi se novi izgled.
    Pozdrav!
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    'Bem vam lebac!!! :))))))))) Opet privikavanje, opet trazenje smajlica, opet... Ma sve opet... :))))))))))))))))))))) Ajde, ajde... Valjda cu se priviknuti :)))))))))
    Ha, 'ko vam kriv... Hi-hi-hi... sad kad vas budem rokao pitanjima - sami ste si krivi... Buuuaaa-ha-ha-haaaaa-ha... :D :D :D
    Okej... Pitanje prvo - gdje su smajlici... Znate da ne mogu ziviti bez njih... :D
    U svakom slucaju - nadam se da je ovaj ''engine'' sa boljim karikama, da ne ''duva ulje, bre'' i da ide trecom 130... :D
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #4
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Hi hi hi... Pitanje drugo... :D
    ''Ne rade'' privatne poruke. Little santa's helper mi kaže da i ja i osoba kojoj šaljem poruku - nemamo vise mjesta u ''postanskom sanducetu''. A poslao sam maaaaaalu malu porukicu - nisam sad poslao mjenjač i pola šasije pa da ne stane :D
    AlaaaarrRRRrRRrRRRmmmmmMMm alaaarRRrrRRRrrRRrmmmMMmmMMm - sta je ciniti? :D
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  5. #5
    Administrator Avatar od  Renault 4
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    10.03.2024
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    41
    Poruke
    1,021
    Slike
    133
    Citat Boys kaže: Pogledaj poruku
    Svaka čast za trud! Isplatio se.
    Sviđa mi se novi izgled.
    Pozdrav!
    Hvala.

    Citat frik-ri kaže: Pogledaj poruku
    Okej... Pitanje prvo - gdje su smajlici... Znate da ne mogu ziviti bez njih... :D
    U svakom slucaju - nadam se da je ovaj ''engine'' sa boljim karikama, da ne ''duva ulje, bre'' i da ide trecom 130... :D
    Kako gde su? Pa evo ih

    Citat frik-ri kaže: Pogledaj poruku
    Hi hi hi... Pitanje drugo... :D
    ''Ne rade'' privatne poruke. Little santa's helper mi kaže da i ja i osoba kojoj šaljem poruku - nemamo vise mjesta u ''postanskom sanducetu''. A poslao sam maaaaaalu malu porukicu - nisam sad poslao mjenjač i pola šasije pa da ne stane :D
    AlaaaarrRRRrRRrRRRmmmmmMMm alaaarRRrrRRRrrRRrmmmMMmmMMm - sta je ciniti? :D
    Povećan kapacitet, sada bi trebalo da možeš da šalješ.

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Neeeegoooo... Jel samo moderatori, odnosno urednici smiju pozdravljati nove clanove ili mozemo i mi, obicni mali smrtnici pozeljeti dobrodoslicu novim ljudovima koji, a Bog im budi na pomoci , zalutaju na ovaj forum ljubitelja Ljuljavog šporeta?
    Pitam zato jer je, konkretno, tema od novoga clana Mago-a jelte - kjuzo, zaprto, feršlus, loked, beeeeeAAaaaržaartak, mb-l-jen...
    Hmmm... Ili postoji neka caka sa sikret hendšejking...
    Ili lozinka? ''Krtica je donela perje...'' Jel ta i danas ili se i to mijenja?
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #7
    Renault 4 GTL
    Član od
    03.05.2008.
    Aktivnost
    11.03.2015
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    43
    Poruke
    318
    Juhuuuu evo i mene prvi put u novom izdanju! :) Dizajn mi se dopada, izgledamo profi, opcija je mnogo sto je sjajno, ali za mene pomalo zbunjujuce. Treba mi vremena da sve istrazim. Nek' nam je sa srecom novi pocetak. :) uzivajte...i ja cu!

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992
    Kao što kaže Dreamer_Lady, evo me na novom sajtu. Istina smajlije još nisam našao, ali treba malo vremena da se priviknem i da naučim novi sajt, ali verovatno da neće biti većih problema.
    Vule, hvala na uloženom trudu, vremenu i energiji. (sad bih da stavim smiley, ali ne mogu da ih nađem).

  9. #9
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Ja sam ih naso hehhehe
    ......we are the first to program your future......

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  Attila
    Član od
    08.12.2009.
    Aktivnost
    01.06.2012
    Lokacija
    Nagytarcsa, Madjarska
    Godine
    54
    Poruke
    992
    I ja....treba da se podesi u "podešavanju ličnih podataka" i treba da se namesti drugi editor

Slične teme

  1. Uskoro novi stari Reno 4 v3xbu2
    Autor v3xbu2 u forumu Predstavljanje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.10.2015, 18:52
  2. Nas sajt na TV i casopisu.
    Autor Gavrilo u forumu Forum o forumu
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 18.04.2011, 19:03
  3. Amortizeri za Reno - Novi
    Autor drumskalisica u forumu Prodajem
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.01.2011, 16:55
  4. Novi sajt za "kacenje" slika,...
    Autor temp511 u forumu Forum o forumu
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.03.2009, 23:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •