Esakov Pačvorak bi da se predstavi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23

    Esakov Pačvorak bi da se predstavi

    Zdravo svima!Zovem se Zdravko,iz Šapca sam,i četvorkice vozim od 2003. ili 4.,ne znam više ni sam.Prva je bila dedina,prodata je pre nego što sam dobio dozvolu,ali se sećam da je bila kao lutka-1970.god.,limarija nova,struja 6v...Posle sam ja promenio 5-6 komada(4tl,1-2gtl),ali su svi bili u katastrofa stanju.Nakon (i za vreme) toga sam vozio Citroen Dy,koja i dalje čeka sredjivanje.Prošle zime sam iz neke močvare iščupao R4gtl 85.god,u katastrofa stanju-tada sam se i registrovao na forum,čisto iz edukativnih razloga.Krpili smo ga drug i ja kako smo znali i umeli, i evo-nazire se kraj radovima,pa sam zaključio da je krajnje vreme da se predstavim.Autić se zove Pačvorak(eng.patch work,pa posrbljeno) jer je sav od zakrpa,nespretno uklopljenih,tako da sumnjam da zaslužuje(mo) da se predstavimo u Garaži,pored onako sjajnih primeraka.Uglavnom,registracija se bliži(samo da prikupim novac)pa se možda vidimo na nekom od okupljanja.Pozdrav,i najdublje poštovanje osnivačima i ljubiteljima ovog sajta!
    ABA-DABA

  2. #2
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    AaaAAAaAaAAhaa-hAAaaa-haaa ha haaaa-hAaA...
    Pozdrav jednom od luđih, ako ne i najludem krstenju nasih ljuljavih šporeta...
    Ima tu svakakvih imena, ali ovaj je definitivno zasluzio mjesto u Garazi.. Ako nista drugo neka bude pionir u sredivanju ''za male pare''... Odnosno primjer da se ne treba imati dve vrece novaca da se auto koji volis - MORA REASTAURIRATI i to u pravom smislu rijeci da bi se vozio u njemu...
    Pozdrav sa Kvarnera... Evo, moj majstor i ja smo upravo zapatčvorkali jednu Pandicu i to pod hrastom... Za vrlo malo para - upicanili autek. Nesto malo Evrova za kantu kita... Nesto malo Evrova za smirglpapire... Nesto malo vise, ali opet smijesno malo Evrova za boju... Nesto malo Evrova ostalo za dva sendvica i kilo cevapa za rostilj...
    Iako je cifra u Evrovima - bez brige, raden je na Balkanu nasem brdovitom, kupovalo se za Kune nase zubate i dlakave, no da ne bunim ekipu sa tecajem.
    Jel se voza? - VOZAAA SEEE...
    Jel imas ''kotac pod nogama'' kad se vec ne moze reci kao za kucu ''krov nad glavom''? - IMAAA SEEEEE...
    Jel bio osmjeh na licu kad se radio? - JEEEE!!!!!
    Jel to bilo zbog nitra? - JEEEEEEEEEEEEE!!!!
    I sta te ga-bri...? Daj slike... Daj da vidimo tog Prčvuljka ili kako si ga vec nazvao...
    Poruku je izmenio frik-ri, 16.08.2012 u 15:37
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Dobrodosao!
    Orginalno predstavljanje nema sta!:)
    Sa srecom dalje sredjivanje.;)
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Hvala,hvala,Pačvorak je ofarban uljanom bojom,valjčići i četke su odradili posao,za sada će morati da bude dovoljno...Kasnije mošda padne neko poliranje,pa dogodine prava farbarija...Frik,sus(j)edi smo,rodjen sam u Puli-skoro svakog leta sam tamo,vidimo se iduće godine na nekoj fešti.Slikica će biti,samo da se dokopam aparata,možda i otvorim temu Pačvorku...
    ABA-DABA

  5. #5
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Inače,na placu 9km.od Pule ćute i pate još dve katrice(poslednji pit kad sam bio,možda ih ima više),i čekaju srećnije vreme...
    ABA-DABA

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Aaaaa hahahaha... Pa ti onda, moj prika nisi bas ''iz ovih krajeva''... Ti kao da si roden u Australiji pa ti ono, prvi komšija, eto nema ni 100 km od tebe... Gotovo kuća do kuće...
    Nema beda.. Vidimo se mi lako...
    A da ih va Istre i-maAA magari da ih i-maaaAA.. Samo ća j'saka po kvarnar miljar kun... A ben... A one ća jušto na neć lii-ćE su po miljar Euri. Magari i dva...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Dobro nam došao. Slobodno otvori temu u garaži o svom Pačvorku....

  8. #8
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990
    Dobrodosao! Odlicno predstavljanje, i jedva cekam da vidim neku sliku!

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ

  9. #9
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Aman,bre,ovaj 'search' će mi doći glave,srčem već dva dana,i nikako da pronadjem ono šta tražim...Kupio sam Pačvorku merač temperature,onaj traktorski(ventilator palim prekidačem iz kabine,pa po hladnoći nemam ideju kada je motor dovoljno ugrejan.Fercera i kada ga potegnem ovako proizvoljno,ali,kada je već merač tu-šteta ne ugraditi).Dok sam svojevremeno temeljno iščitavao forum,naleteo sam na detaljna uputstva o ugradnji u bar pet-šest tema,a sada nema teorije da ih nadjem.Bio bih zahvalan ako bi neko od veterana,koji drže forum u malom prstu postavio naslove tema u kojima je to objašnjeno.Hvala unapred!
    ABA-DABA

  10. #10
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Nisam NI blizu veteran na forumu, Ali Sam se setio jednog topica.
    U ovom topicu je prica o Meracu sa davacem.
    http://www.renault4serbia.com/showth...ighlight=Merac

    ima jos topica, verovatno i sa kapilarnim.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •