Zdravo svima!Zovem se Zdravko,iz Šapca sam,i četvorkice vozim od 2003. ili 4.,ne znam više ni sam.Prva je bila dedina,prodata je pre nego što sam dobio dozvolu,ali se sećam da je bila kao lutka-1970.god.,limarija nova,struja 6v...Posle sam ja promenio 5-6 komada(4tl,1-2gtl),ali su svi bili u katastrofa stanju.Nakon (i za vreme) toga sam vozio Citroen Dy,koja i dalje čeka sredjivanje.Prošle zime sam iz neke močvare iščupao R4gtl 85.god,u katastrofa stanju-tada sam se i registrovao na forum,čisto iz edukativnih razloga.Krpili smo ga drug i ja kako smo znali i umeli, i evo-nazire se kraj radovima,pa sam zaključio da je krajnje vreme da se predstavim.Autić se zove Pačvorak(eng.patch work,pa posrbljeno) jer je sav od zakrpa,nespretno uklopljenih,tako da sumnjam da zaslužuje(mo) da se predstavimo u Garaži,pored onako sjajnih primeraka.Uglavnom,registracija se bliži(samo da prikupim novac)pa se možda vidimo na nekom od okupljanja.Pozdrav,i najdublje poštovanje osnivačima i ljubiteljima ovog sajta!