Zamena automata migavaca
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178

    Question Zamena automata migavaca

    Pozdrav, dobri ljudi.
    Imam problem sa migavcima. Naime, nekada rade normalno, a većinu vremena ili ne trepću ravnomerno, ili neprekidno radi svetlo migavca, ili ubrza "miganje", ili neće uopšte da se uključe, a čini mi se da sve ima veza sa dodavanjem i oduzimanjem gasa (možda je samo utisak, nisam siguran).
    Takođe, prekidač za uključivanje sva četiri migavca ne radi kako treba. Kada uključim isti, jako sporo trepće, znači skoro uopšte. A posle toga, kada hoću da uključim migavac za levo ili desno, uopšte ne rade, već moram da ugasim auto, i ponovo upalim, kako bi proradili.
    Zanima me, da li je problem do automata migavaca, ili je nešto drugo?
    Ako je do automata migavaca, da li bi neko mogao da mi objasni gde se automat nalazi, i kako da izvršim zamenu istog?
    Napominjem da je instrument tabla od TL-a.
    Unapred zahvalan na odgovoru.
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  2. #2
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178
    Citat Boys kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav, dobri ljudi.
    Imam problem sa migavcima. Naime, nekada rade normalno, a većinu vremena ili ne trepću ravnomerno, ili neprekidno radi svetlo migavca, ili ubrza "miganje", ili neće uopšte da se uključe, a čini mi se da sve ima veza sa dodavanjem i oduzimanjem gasa (možda je samo utisak, nisam siguran).
    Takođe, prekidač za uključivanje sva četiri migavca ne radi kako treba. Kada uključim isti, jako sporo trepće, znači skoro uopšte. A posle toga, kada hoću da uključim migavac za levo ili desno, uopšte ne rade, već moram da ugasim auto, i ponovo upalim, kako bi proradili.
    Zanima me, da li je problem do automata migavaca, ili je nešto drugo?
    Ako je do automata migavaca, da li bi neko mogao da mi objasni gde se automat nalazi, i kako da izvršim zamenu istog?
    Napominjem da je instrument tabla od TL-a.
    Unapred zahvalan na odgovoru.
    ...
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    To sto si opisao - po svemu sudeci je problem do automata zmigavca. Nazalost, sram me i stid priznati... Ali fakat ne znam gdje se on nalazi na TL-u...
    Tvoji simptomi upucuju na to da se ''pregrijao'' automat bilo radi dotrajalosti ili je (pre)dugo radio na sva 4 zmigavca.
    Sorry, zbilja ne znam gdje je njemu automat za sva cetiri...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #4
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178
    Hvala ti, Friče-Riče, na odgovoru. Bar neko da se javi, da odgovori. Ne znam gde su svi ljudi nestali, a možda i nisu znali u čemu je problem. Ranije, kako postaviš pitanje, tako, kao osice, ljudi dobrih namera ti pomažu u muci, pa za pola sata "nabereš" nekoliko odgovora. Nešto se zatajilo, ili me utisak vara...
    Saznao sam, u međuvremenu, gde se nalazi automat, još samo da nađem isti gde ima da se pazari, i super.
    U svakom slučaju, hvala ti, još jednom, što si podelio svoje mišljenje samnom.
    U zdravlje, i srećno sa Makedoncima večeraske. :-)
    Pozdrav!
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Šta sad Makedonci...?
    Da nece opet konjima preko Alpa?
    Daj procitaj oznaku na svome automatu.. Ja ih imam nekoliko... Sve kontam da su isti. Pa ako nista drugo.. Da posaljem kojim golubom.. Pelikanom.. Albatrosom...
    Sorry, nisam ni ja uz komp pretjerano... A i na godisnjem sam. A ako i jesam na kompu - onda ipak idem na ono www.xxxtrudne-teen-patuljcice.com
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #6
    Renault 4 TL Avatar od  Boys
    Član od
    12.08.2010.
    Aktivnost
    06.08.2022
    Lokacija
    Serbia, Banatsko Novo Selo
    Godine
    41
    Poruke
    178
    Nemaš frke, dragi Friče. Našao sam mesto, gde ću da pazarim automat, ali tebi, ipak, veliko hvala na izdvojenom vremenu.
    Kada sam rekao Makedonci, mislio sam na kvalifikacije za svetsko prvenstvo u fuci.
    Nego, dobar ti onaj sajt... ;-)))))))
    Pozdrav, care.
    Potupaj tako da tvoj postupak može postati opšti princip ljudskog ponašanja.

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    A-ha, to... Makedonci i kvafilikacije... Ma ne pratim ti ja taj skvoš i karling pretjerano...
    Meni je to sve ono - prepone tu, prepone 'vamo...
    A sajt je vrh bre...
    Imas i ono http://www.teen.sexy-bakice/amateurv...t-protesas.com
    Preporucam ono kad su na balkonu starackog doma.. Ono kad dolazi hitna po ono dvoje prije...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

Slične teme

  1. Zamena motora
    Autor roglic u forumu Motor / Menjač / Izduv
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 14.12.2016, 22:05
  2. Zamena automata anlasera tl
    Autor denis007 u forumu Auto elektrika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.11.2012, 18:08
  3. zamena motora
    Autor denis007 u forumu Garaža
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.10.2012, 22:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •