Utisci sa 2. Aranđelovačkog skupa ljubitelja Reno-a 4....
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    Cool Utisci sa 2. Aranđelovačkog skupa ljubitelja Reno-a 4....

    Evo, da počnem prvi.

    Utisci, hmmm, ma kakvi utisci!?

    Oduševljenje, apsolutno oduševljenje sa svim, ali apsolutno sa svim, programom, dočekom, novim članovima, novim forama koje će se dugo prepričavati, prirodom, Bukuljom, pećinama, Orašcom, domaćinima, extra dobrim rok koncertom....

    Zahvaljujem se: Renault servisu Soldat i Caffe-u Fan Club na nesebičnoj i velikodušnoj organizaciji i programu, mladoj dami Eve Bronson na dolasku čak iz BiH, a koja nas je sve kupila sa svojim ljupkim osmesima, njenom ćaletu Emilu koji je ljupkoj ćeri pružao logističku podršku na putu, Draganu koji je došao iz Čačka samo da bi nas video i upoznao, Mišku što je dovezao prelep R4TL i koji ima jedinstven alarm, Peđi i ekipi koji su celo jutro tražili volan i koji su pokušali da sa svojim šatorom spreče predsednika da napusti predsednički apartman, Debelom i Ana Mariji večitim pozitivcima koji dokazuju da pozitivnost obara sve sa nogu i svima ostalima koje nisam spomenuo, ali koji nemaju ništa manju ulogu u celom skupu....

    A kako slike govore više od reči izvolite:























    Poruku je izmenio Neb_Mes_Ur_Mau, 09.09.2012 u 22:58
      Vrh

  2. #2
    Baby Renault 4 Avatar od  Predrag
    Član od
    27.07.2012.
    Aktivnost
    24.10.2017
    Lokacija
    Нови Београд
    Godine
    34
    Poruke
    96
    Unosa na blogu
    1
    Први скуп и баш је било добро.
    Нисам мислио да ће сви људи бити опуштени... замишљао сам да ће бити мало затегнута атмосфера, кад оно... ма савршено.
    Зезање и дружење, суперишка.
    Очекујем радосно нова виђења!
    А што се волана тиче... то ћемо тек да попричамо !!!
    Чувам свој крај, чувам само праве другове, чувам своје најближе и срце увек пуно је.
      Vrh

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Whitesnake
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    05.02.2015
    Lokacija
    Beograd,Vracar,Chubura
    Godine
    37
    Poruke
    5,990
    Moji utisci se nisu jos bas sredili, ali ono sto je iznad svega je PERFEKTNA ORGANIZACIJA Dragana ispred servisa Renault Soldat, i njegovih prijatelja iz Fan Cluba. Zahvaljujuci njima, u susret nam je izasla i policijska pratnja iz PU Arandjelovac, kustos iz Narodnog Muzeja Arandjelovac koji nam je pokazao Risovacku pecinu, kao i kustos iz organizacije spomen-obelezje Orasac!

    Iako je odziv bio nesto slabiji od broja prijavljenih, oni koji nisu dosli, mnogo su propustili. Ovo je jedan od najbolje organizovanih skupova do sada. Oni koji su do sada organizovali slicne manifestacije veoma dobro znaju koliko je i truda i sredstava neophodno da bi se jedan dogadjaj ovako organizovao, te stoga moje jasno nabrajanje svih koji su nam izasli u susret, i jos jednom VELIKOOO HVALAAA!

    Ja sam se proveo odlicno, bilo je svega, jako lep i sazet kulturno-turisticki sadrzaj, odlican tjaming za zadrzavanje na svakoj od lokacija (iako smo u startu, nas 5 automobila, malo zalutali, te kasnili), zatim nas je docekao gulaaas, pecenje, hladno pivo, vino, sokovi... Nakon toga lezerno popodne uz pomalo usporene razgovore, jer se hrana varila (Doctore, pojasni strucno, kao sto si i meni).
    U tom stize Eve Bronson sa Emilom, nakon 300km uglavnom nepoznatih puteva te se ekipa uvecava, onda stizu iz Cacka itd...
    Uvece se onako siti, jos malo dohranismo pecenjem, pa jedva nekako na svirku...kad tamo prvi stigli, ali se nakupi ljudi, poce bend da svira, ozivesmo opet. Atmosfera i raspolozenje iz minuta u minut raste Ostali smo skoro do kraja svirke, iako je vecina ustala oko 6 toga dana, pa onda peske nazad...
    I tako smo Milica i ja zaspali u autu uz Neb-Mes-ovo hihihi-hahaha, i mislili da je to ok, sad ce on na spavanje...kad ujutru, otvaramo oci, ono napolju na istom mestu glava sa kosom u krug, hihihi-hahaha
    Nakon toga lep dorucak, i nazalost rastanak...

    Eto to bi bilo ukratko za sada, a ovim putem bih se zahvalio i svima koji su bili i ispostovali i naseg domacina i nas

    МОЈ АУТО НИЈЕ СТАР,ОН ЈЕ САМО РЕГИСТРОВАН 24 ГОДИНЕ
      Vrh

  4. #4
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Evo da napisemo i mi koju heheeh,prvo VELIKO HVALA RENAULT SOLDAT-u,FAN CLUBU IZ ARANDJELOVCA na perfektnoj organizaciji skupa,kulturnim programo i voljom da se F6 spusti u kafic preko 10 stepenika i klopom naravno hehehehe Novi clanovi su imali vatreno krstenje sa nekim volanom valjda,trazili ga pa smo ga slucajno nasli u preSednickom satoru hehehehe
    Hvala EVE BRONSON i Cika EMILU sto su zapucali iz Banje Luke cak u Šumadiju da nas upoznaju,nadam se da smo ispunili ocekivanja bar malo(vec ih vidim na svakom sledecem hehehe)
    Aca je preSednikovao kao pravi cak nam je i kafu ujutru nabavio,Neb Mes je izigravao velikog telohranitelja samo nije veliki hahaha i kako kaze Mare ima neku cudnu kosu u krug hahahaha-hihihiihihih
    Sve u svemu lepo lepo lepo druzenje i ostace nam dugo u secanju
    ......we are the first to program your future......
      Vrh

  5. #5
    Baby Renault 4 Avatar od  Eve Bronson
    Član od
    10.02.2012.
    Aktivnost
    01.02.2013
    Lokacija
    Banja Luka
    Godine
    40
    Poruke
    44
    Unosa na blogu
    1
    Evo da se javi i EVE Bronson :)
    Moj put u Aranđelovac počeo je već u petak popodne, krenula sam iz Banja Luke, pokupila tatu EMILA i kamp opremu u Doboju i polako za Aranđelovac :) Ispred nas su se smjenjivali Tuzla, Zvornik, Valjevo pa sve do Aranđelovca a Renolica samo prede i grabi napred. Vozili smo 300 KM i na putu smo uživali u 6 sati predivnih razgovora, sjećanja, planiranja itd. Inače tata je glavni i odgovorni urednik Renolicine limarije :))
    Doček u Aranđelovcu je bio SAVRŠEN. Svi ti ljudi s kojima se poznajem preko tipki i prozorčića na ovom forumu su bili tu i srdačno nas dočekali tako da smo se odmah osjetili dijelom ekipe i uklopili u hihiihihi-hhahahah mod :D I tako svo vrijeme do rastanka u nedelju.
    Organizacija je bila odlična, domaćini iz Soldata su se potrudili da nam ništa ne fali, a u posebnom sjećanju će nam ostati onaj tanjir preukusnog vrućeg gulaša nakon 6 sati puta :))) Na rastanku smo kao ekipa koja je prevalila najduži put dobili i nagradu od organizatora, koja zauzima posebno mjesto u Renolici :)
    U povratku smo tata i ja slagali utiske, smijali se forama sa susreta, a ja sam ponavljala naučenu lekciju ( Idibreacaje - Aca - Precjednik, Whitesnake - Marko - Precjednik, Pasha - Petar - Precjednik, Neb_Mes - Sale - Precjednik u najavi :)))))
    Tata je rekao da se ovako nije smijao godinama, ja sam oduševljena prije svega LJUDIMA, pa organizacijom, pa na kraju ništa manje bitnim našim dragim autićima koji su nas sve okupili; i dodatno me motivisali da nastavim radove na Renolici da i ona onako zablista kao i red autića ispod nas (poslije Peđinog) hahahahah.
    Svima Vam jedno veliko HVALA na svemu i vidimo se na nekom narednom okupljanju. Veliki pozdrav od Tate :D
      Vrh

  6. #6
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Dodjoh i ja do laptopa uhh
    HVALA DRAGANU SOLDATU,GORANU,FAN CLUBU I SUP-u,TURISTICKOJ ORGANIZACIJI ARANDJELOVAC NA PRELEPOM DOČEKU LJUJAJUĆIH ŠPORETA I ŠAŠAVIH LJUDI KOJI IDU UZ NJIH!
    Baš baš su se potrudili da nam ništa nezafali i da svega ima,čak je čovek iznajmio prikolicu-hladnjaču da sve bude friska i hladno,jer zadnjih 3 meseca je pravi pakao.A da,bilo je lipo rucati unutar servisa,izmedju dizalica,alata i svega ostalog sto cini jednu autoradionicu!
    A ŠAŠAVIM LJUDIMA TIH LJUJAJUĆIH ŠPORETA HVALA NA LEPOM DRUZENJU I LUDOM PROVODU!!!
    UHODANA SMO EKIPA PA TO TI JE!;)
    PLus na ovom skupu smo porasli za 4 nova renoa 4 i ovom prilikom se zahvaljujem prvo Ivani koja je potegla 300km(veruj nije to nista:P),čika Banu(zuti TL) i čika Mišku (beli ko nov TL),Pedji i ludoj ekipi iz Batajnici,sto su dosli i uvelicali skup u Arandjelovcu.
    Do sledećeg vidjenja živi bili i veliki porasli,autiće sačuvali!!!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO
      Vrh

Slične teme

  1. Utisci Omoljica 20.09.2009
    Autor Pasha u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.09.2009, 20:38
  2. Utisci sa okupljanja u Aranđelovcu
    Autor Djole u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2008, 13:11
  3. Utisci sa Tare
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 14:44
  4. Utisci iz Bele Crkve
    Autor MIRKO 5 u forumu Prošla okupljanja
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 04.08.2007, 01:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •