R4 Felne... - Strana 56
Strana 56 od 59 PrvaPrva ... 6465253545556575859 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 551 do 560 od ukupno 589

Tema: R4 Felne...

  1. #551
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: R4 Felne...

    Kompa moj... ne zamjeri, ali... Ako ti aluminijske felgice za Katru ne odgovaraju vizuelno... Ne znam sto reci... Imas ''punih'', imas ''rebrastih'', imas ''krakatih'', imas ''rupavih''... Ma svakakvih... O dostupnosti ne bi komentirao jer neki nasi clanovi ih imaju i po nekoliko setova, ali to je vec bolest ... I onda se meni rugaju da sam SVRAKA!!!
    Sto se tice felgica za Katru - ove ''nove'' su katastrofa. Ove tvoje, samo sa tri rupe ima Sawa na svom Renaulbotu... Ali sve ostalo je, bar po meni, degutantno na Katri.
    Po meni mu Alpinice stoje ko curi cvijece u ruci... I ''telefonke'' za neki kao diskretni sarm. Gordini su isto fora, cak i prefora, samo moraju biti cakum-pakum i u skladu auta... One sa Krakicima isto nisu lose... Ali Alpiniceeeee...
    Mada kako smo poceli... Uskoro ce biti raritet vidjeti katricu sa celicnim vulgaris felgama...
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  2. #552

    Re: R4 Felne...

    ja volim da imam nesto vanserijski, kad je covek kod koga sam kupovao kablove za elipse video koji plejer svira u renou, samo se uhvatio za glavu i reko dal si normalan

    e takve reakcije zelim i za felne

  3. #553
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983

    Re: R4 Felne...

    E onda - SPAJNERSICE!!!!!

    Ili...

    Žobla - Vidi Moje Felne SPOT (Original Mp3 Version)
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  4. #554

    Re: R4 Felne...

    tebra, brate, stani sa strane

    btw cuo sam se sa covekom koji radi distancere i bavi se tuningom i stylingom veoma uspesno, i rece da nije prob da se odrade distanceri

  5. #555
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: R4 Felne...

    znači ti radiš auto radi drugih i njihovih reakcija? zanimljiva perspektiva.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  6. #556

    Re: R4 Felne...

    rekoh da radim auto vanserijski i kako se meni svidja [ne striktno kako nepisana pravila nalazu ali opet priblizno, mozda malo extremnije ali sa ukusom] i da to stvara nesvakidasnje reakcije kod ljudi koji se time bave sto znaci da je misija ispunjena

  7. #557
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: R4 Felne...

    nikakav izazov nije napravit auto za koji će i moja baba vidit da nije serijski, al ajd preradi cijeli auto, a da ja na prvi pogled ne mogu reć da nije takav izašao s trake
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  8. #558

    Re: R4 Felne...

    e pa to i jeste fazon, da izgleda kao da ga je fabrika napravila samo mnoooogo bolje nego sto u stvari jeste...ali ukusi su razliciti

  9. #559
    Renault 4 GTL
    Član od
    13.10.2009.
    Aktivnost
    10.01.2014
    Lokacija
    Virovitica/Osijek
    Godine
    37
    Poruke
    328

    Re: R4 Felne...

    onda netko od nas dvojice mora okulistu.
    Kič je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem.

    '88 R4 GTL
    '80 GS Super 1.3

  10. #560
    Renault 4 Alpine
    Član od
    06.08.2008.
    Aktivnost
    02.02.2022
    Poruke
    1,673

    Re: R4 Felne...

    An Error Has Occurred!
    Sorry Sonne, you are banned from using this forum!
    Pustiti da administratori rade svoj posao, a ne vredjati druge clanove
    Sorry Sonne, you are banned from posting and sending personal messages on this forum.
    This ban is set to expire November 01, 2011,

Slične teme

  1. Felne...
    Autor Neb_Mes_Ur_Mau u forumu Male tajne velikih majstora
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 06.04.2013, 12:21
  2. FELNE GTL
    Autor iluzija u forumu Prodajem
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 18:20
  3. felne za GTL
    Autor cipelić u forumu Kupujem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.09.2009, 21:48
  4. 4 felne za TL-a
    Autor Natalija u forumu Prodajem
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2009, 15:39
  5. Felne GTL '90.
    Autor Luthy u forumu Kupujem
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2008, 00:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •