reno 4 export
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Baby Renault 4 Avatar od  tasicaleksand
    Član od
    01.06.2012.
    Aktivnost
    01.12.2020
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    61
    Poruke
    85
    Unosa na blogu
    4

    reno 4 export

    zdravo forumasi, doslo je vreme da vam i ja predstavim svog rendjera, radi se doduse o jednom starijem tipu renoa koji je 70 godiste, malo vise lici na reno zadnjijih generacija : Наугхти:Jedina prednost mu je sto ima stelovanje zadnjeg i ptednjeg trapa na ekscentre, : Оки:gredice i sanke napred su u ekstra stanju varene nikada nisu jedino na par mesta ispod nogu je zavareno po koje parce lima, motor je 845 kubika, ne trosi ni gram ulja imam i plim ugradjen u njemu, pravi div od auta, pogledajte par slika ovog malog diva.: Д018:: Д018:: Д018:
    Priložene slike Priložene slike
    ALEKS 62

  2. #2
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Savršen je!Reci mi,je li ovo fabričko stanje ili je nadogradjivan?Moj deda je imao cokulicu isto 70-o godište,ali je imala struju na 6v,kožna sedišta bez naslona za glavu,okrugle migavce,i gomilu drugih sitnica koje se razlikuju od ovog tvog.Ako ti nie problem,postavi malo slika unutrašnjosti,da još malo parimo oči,retko se sreće primerak u ovakvom stanju.
    ABA-DABA

  3. #3
    Baby Renault 4 Avatar od  tasicaleksand
    Član od
    01.06.2012.
    Aktivnost
    01.12.2020
    Lokacija
    Prokuplje
    Godine
    61
    Poruke
    85
    Unosa na blogu
    4
    zdravo, tacno je da je imao kozna sedista, zadnje jis uvek cuvam, a prednja se nisu obarala nisu imala naslone i ispod sedista nisu bili federi vec gumeni kaisevi, izmenjai sam dosta toga na svom autu, kada budem uslikao jedan reno 76 koji sam zavrsio sa sredjivanjem videces sve originalno ma njemu, sedista kozna, veliki volan, okrugli zmigavci, cak su spone, jabucice i sve ostalo original na njemu, potrebno je samo uslikati i prikazati forumu, bio je sivometalik, prefarban u beloj boji spolja i sada je vracen u originalnoj fabrickoj biji, uskoro ces videti slike na sajtu.
    ALEKS 62

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 22:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •