Renault R4 by Alive - Strana 7
Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 34567891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 134
  1. #61
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137

    WOOOOOOOW, oduševljen sam,
    a usput sretan ti rođendan baticeeeeeeeeeeeeeeeeeee.........

  2. #62
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    20.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Investicija novcana, ali pre svega u radu i kreativnosti se definitivno isplatila.
    Izgleda lepo i veoma zanimljivo. Najvise je postignuto u metalik boji, crnim detaljima i sve to pomnozeno sa dosta hroma. Zaista lepo.

  3. #63
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Ma,znam da ti krov nigde ne propušta,mislio sam da voziš po kiši dok je otvoren krov...
    ABA-DABA

  4. #64
    Urednik Avatar od  Pasha
    Član od
    12.04.2007.
    Aktivnost
    13.05.2023
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Godine
    43
    Poruke
    1,959
    Slike
    384
    Svaka cast kraLJU ovo je bruka dobro :))))
    ......we are the first to program your future......

  5. #65
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Na ovu boju su extra legli hrom detalji, auto je brukaaaaaaa.....

  6. #66
    Baby Renault 4
    Član od
    06.11.2011.
    Aktivnost
    19.07.2016
    Lokacija
    Šabac
    Godine
    39
    Poruke
    23
    Amile,jesi li razmišljao da preradiš otvore na haubi i ugradiš stare,okrugle migavce(mislim da pasuju od Spačeka)?Izgledalo bi sjajno.
    ABA-DABA

  7. #67
    Jesam iskreno ali sada mi je malo kasno za to. Puno su manji od ovih koji su sada pa bi se praznina morala popuniti i petljati oko toga... Za sada to necu raditi ali i ja se slazem da bi odlicno izgledalo. Takodje i otvor ispod prednje sofersajbne onaj metalni bi isao samo tako ali lagano... Dok se nabave dijelovi pa malo po malo :-)

  8. #68
    Renault 4 Alpine Avatar od  petak
    Član od
    24.08.2009.
    Aktivnost
    04.07.2017
    Lokacija
    Vodice (HR)
    Godine
    45
    Poruke
    654
    Jednostavno savršeno!


    Jedino jeeeedddddnnnnnaaaa maaaalllllaaa digresijaaaa.
    Onaj volan ti brate neide u ovo vozilo. Premoderan je. KO šaka u oko. Još da je tabla iz GTL-a i nekako ali TeeL-ca okitit volanom iz R19/21.....meni neide....


    P.S. Naj zameriti. tvoj auto, uživaj i slaži kako ti odgovara, ali eto mene bode u oko, pa sam reko!
    R4 GTL 1.1 25kW 1128 688D7/12 HA0-146
    R5 GTE 1.7i 69kW C409 F3N-702 JB3-033
    Laguna 1.6 16V 79kW KG0A K4M-710 JH3-005

  9. #69
    Citat petak kaže: Pogledaj poruku
    Jednostavno savršeno!


    Jedino jeeeedddddnnnnnaaaa maaaalllllaaa digresijaaaa.
    Onaj volan ti brate neide u ovo vozilo. Premoderan je. KO šaka u oko. Još da je tabla iz GTL-a i nekako ali TeeL-ca okitit volanom iz R19/21.....meni neide....


    P.S. Naj zameriti. tvoj auto, uživaj i slaži kako ti odgovara, ali eto mene bode u oko, pa sam reko!


    Hvala puno prijatelju na pohvalama a iskreno jos vise na sugestijama i misljenju


    Slazem se i sam u vezi volana sa tobom i to i jeste jedino sto onako bode u oci i mene. Stavio sam ga iz razloga zato sto sam auto poceo svakodnevno da vozim po gradu i puno kilometara gradske voznje predjem sa njim i ovaj R4 mi je postao sada primarno auto za grada.
    Ovaj volan je puno laksi za voznju po gradu jer se lakse okrece, masivniji je i ne zahtjeva toliko napora u voznji sa njim. Lijepo takodje lezi u ruci, bas onako lijepo udobno. Jedina mana mu je sto ne osjetis neke stvari toliko direktno kao s starim volanom ali eto veliki je spas u gradu a posebno kod mene u Sarajevu gdje se ne zna ko pije a ko placa u saobracaju...
    Sacuvao sam naravno i stari volan tako da tu je i on a i nije neka velika briga jedan saraf odsarafiti i ponovo zavrnuti


    Jos jednom puno hvala na sugestijama, pohvalama i pomoci svima.

    Biti ce jos slika pa stay tuned

  10. #70
    Malo se evo slikao sa drugom i njegovim 206 CC






































    Inace na R4 se jos malo radilo. Stavljenje nove zadnje pakne, novi lezajevi. Cijeli pod i rezervar po drugi put zasticeni cisto radi prevencije. Ko nov izgleda ispod auta :D Problem sam mali imao sa oduskom rezervara i smrdilo mi malo na beznin unutar auta. I to se rijesilo sve vrlo jednostavno. Auto se vozi svaki dan i svaki dan mi mami iznova i iznova osmijeh na lice

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •