Šiber - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 55

Tema: Šiber

  1. #11

    Re: Šiber

    ja mislim da jedino realno resenje bi bilo da se preuzme postojeci mehanizam sa spaceka, nece da pasuje, al mislim da treba da se pogleda kako je reseno i onda to da se primeni i na R4ci , naravno u sopstvenoj reziji.
    Ja bi rado to radio kada bi imao jos jednu 4ku za eksperimente, pa i ako propadne, neka je, bar imam kabrio za leto... A sto se tice zime, razlike nece biti jer je ionako stenara u kolima.
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  2. #12
    Baby Renault 4
    Član od
    01.07.2007.
    Aktivnost
    03.07.2012
    Lokacija
    Zaječar
    Godine
    53
    Poruke
    53

    Re: Šiber

    Spacek ili Dijana............sve jedno. Ludo izgleda a ako si pazljiv mozda i uspes! Ipak mislim da vredi pokusati

  3. #13
    Renault 4 Alpine
    Član od
    15.04.2007.
    Aktivnost
    28.09.2016
    Lokacija
    Zvezdara, Beograd
    Godine
    47
    Poruke
    2,389

    Re: Šiber

    Citat Neb_Mes_Ur_Mau kaže:
    Ma nije da ne moze, nego sa kakvim rezultatima, jer da izbusis /iseces krov i posle nekog vremena da procuri i nije bas neki majstorluk. Meni se (ali samo leti) vise svidja fora kao u spaceka, platneni krov celom duzinom, a kako nasa zemlja /podneblje bas nije poznato po suncanim danima (u korist kisnih i hladnih) dolazi da bi nam se usi i glava vise smrzavali nego sunca nagledali...
    A globalno otopljavanje?
    Kapetan na belu lađu a takođe Gospodar vremena i vd. direktor svemira

  4. #14
    Renault 4 Alpine
    Član od
    09.01.2008.
    Aktivnost
    08.04.2017
    Lokacija
    Beograd
    Godine
    39
    Poruke
    831

    Re: Šiber

    a jeste li razmisljali da se sa nekog drugog auta koji ima siber isece krov, po 10 cm u krug oko sibera, pa da se ceo taj deo krova prebaci na r4. dobija se sigurno dihtovanje jer ako je dihtovalo na tim nekim kolima zasto ne bi i na r4. rebra koja postoje na r4 krovu se izravnjaju do sibera.ja sam 100% siguran da moze.

  5. #15

    Re: Šiber

    A ko ti kaze da na tim kolima uopste sihtuje. Na RENO meganu ima posudu i dva creva koji prolaze kroz prednje stubove i pustaju vodu kod blatobrana. E ako prodjes kroz blato i on zapusi ta creva, a ondak utradan padne jaka kisa, od NEmoze da odvede vodu kroz ta creva, pa se desi ko meni dok sam imao megana da napuni kabinu vodom.

  6. #16
    Baby Renault 4
    Član od
    01.07.2007.
    Aktivnost
    03.07.2012
    Lokacija
    Zaječar
    Godine
    53
    Poruke
    53

    Re: Šiber

    Sto se globalnog otopljavanja tice....Otvoris krov, pa nakacis suncobran-em pirka em senka,

  7. #17
    Renault 4 Alpine
    Član od
    22.04.2007.
    Aktivnost
    04.06.2013
    Godine
    49
    Poruke
    2,531

    Re: Šiber

    У чему је фора да вас сунце пичи директно у главу зар није онда топлије

  8. #18
    Renault 4 TL
    Član od
    04.04.2008.
    Lokacija
    beograd
    Godine
    76
    Poruke
    139

    Re: Šiber

    Dali neko moze da mi kaze na koji nacin se skida siber staklo na zadnjim vratima c062
    Kakvi smo mi Srbi: Kad nešto radi otvorimo da vidimo,zašto radi.A kada ne radi opet otvorimo da vidimo, zašto ne radi.

  9. #19

    Re: Šiber

    druze, otvori novu temu u gen diskusija, ovo nema bas mn veze s tjuningom... a kamoli siberom
    (za nove clanove)Dobrodosli i procitajte PRAVILA FORUMA!

  10. #20
    Renault 4 TL
    Član od
    04.04.2008.
    Lokacija
    beograd
    Godine
    76
    Poruke
    139

    Re: Šiber

    Izvini sto nisam dobro pretazio forum u vezi ovog pitanja ,ali sam ga posle sugestije nasao
    Kakvi smo mi Srbi: Kad nešto radi otvorimo da vidimo,zašto radi.A kada ne radi opet otvorimo da vidimo, zašto ne radi.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •