moj reno i ja
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 17
  1. #1
    Baby Renault 4
    Član od
    04.03.2012.
    Aktivnost
    27.10.2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    53
    Poruke
    7

    Wink moj reno i ja

    da se najzad predstavim i ja. zivim uNovom Sadu vlasnik sam 4ke godinu i po dana .kupio sam je od drugara isredio je da mogu da je vozim. Tek sledece godine mi predstoji da je sredjujem generalno.mislim na luimariju ovo je ujedno i odgovor jednom clanu kluba iz Rijeke Frik - u

  2. #2
    Pozdrav i dobrodosao ;)

  3. #3
    Renault 4 Alpine Avatar od  Neb_Mes_Ur_Mau
    Član od
    24.04.2007.
    Aktivnost
    29.04.2023
    Lokacija
    Kraljevo
    Godine
    50
    Poruke
    4,236
    Unosa na blogu
    1
    Slike
    137
    Gorivoje, prvo dobro nam došao i još bolje nas našao. Drugo, ne zameri, veterani su malo osetljivi ovih dana na kršenje pisanih pravila....

  4. #4
    Baby Renault 4
    Član od
    04.03.2012.
    Aktivnost
    27.10.2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    53
    Poruke
    7
    nema problema zbog toga razumljivo je da ljudi zele da znaju ko su ikakvi su novi clanovi. pozz svima i hvala na dobrodoslici

  5. #5
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Ama kompa.. Južina je, pa to malo nas, aaa eeee, ličene alkoholičare puca na živce, a e...
    U svakm slucaju - dobrodosao na forum... Nisu u pitanju pisana pravila, nego eto... Nije ovo ni bazar, ni buvljak.. Tu se ljudi druze, a torzije su od marmelade.. Prozori su od cokolade i ceeeooo seeee sveeeet raaadujeeeeeeee...
    Sta reci...? Treba ti prednji vezni lim? Polovn...? Novi...? Novi se da naci na linku franzososo..so..ze.soo.. Kajzer Szoze... Ma neki ''fransoze de e'' i kosta kojih 50-ak evrova...
    No nade se polovnih za.. Ono, skoro pa dabe... 10... 15 EUR maksimalno. Kakav je da je, osim ako nije bas BAAAS truo, da se lijepo srediti , pjeskariti, ofarbati i bidne k'i nov...
    Ako ga ne nades, evo ima ih kod nas na otpadima koliko hoces...
    Eto.. Ovo ti je ujedno i hvala sto si se, eto, bas meni javio... Zaaaaaaamisli da si se javio nekome drugome... Ma imam ti ja punu garazu dijelova...
    A to veteran, ne veteran.. ja sam ti vise gerila.. Ono, Vjetnam, Kambođa, Gvatemala.. Falklandi i to... Geleri, prisluskivanje... Kapa od alumijske folije protiv Awacsa i prislusnih uredaja poput modernih ''pametnih smartfona''...
    Dooobro ti nama dosao na forum...
    Poruku je izmenio frik-ri, 06.11.2012 u 00:18
    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  6. #6
    Baby Renault 4
    Član od
    04.03.2012.
    Aktivnost
    27.10.2014
    Lokacija
    Novi Sad
    Godine
    53
    Poruke
    7
    hvala na savetu frik-ri i na dobrodoslici tvoji komentari su uvek zanimljivi i korisni ,sto se tice prednjeg veznog potrudicu se da nadjem ovde mora ga biti negde blize ako treba da sevidimo bolji bi razlog bio rostilj ili kotlic i neko vino ili pivo ko sta voli . pozzz!

  7. #7
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Prvo dobrodosao,ako vozis R4 i zelis sam da ga odrzavas kako valja na pravom si mestu,mestu sa korisnim savetima,iskustvima,a Bogami i raznim ljudima...
    Imas sta i kupiti,tako da nemas brige "sto nema u izlogu ima u radnji"!
    Konkretno prednji vezni imas na http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...4mH9XzfTpZGzsA

    cena je oko 2000hiljade,proveri?
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

  8. #8
    Renault 4 GTL Avatar od  allez-y
    Član od
    19.05.2012.
    Aktivnost
    16.02.2020
    Lokacija
    Beograd, Visnjicka Banja
    Godine
    50
    Poruke
    402
    Slike
    11
    Dobrodosao! Kao sto vidis, u najkracem mogucem vremenu dobijes info i za prednji vezni lim .. dakle, kad je cetvorka u pitanju, na pravom si mestu!!

  9. #9
    Renault 4 Alpine Avatar od  frik-ri
    Član od
    26.03.2008.
    Aktivnost
    30.11.2018
    Lokacija
    Rijeka, Croatia
    Godine
    46
    Poruke
    1,983
    Ma haaajdee daj daj... Sve si rekao.. Ima i dijelova... Ima i kotlić, beeez brige. Evo, jedan kotlić sto sam radio.. Ne znam sada tocno kada... Bilo je to.. Proljece '68.. Taman pred monsune... Gvatemala.. Kamp za obuku gerilaca, ustanak i vojna hunta protiv generala Jorge Huantas Santamadora.



    Master of the 25kW - Toruk Macto

    ...''...Mayday, Mayday, Mayday Calling all stations.This is Golf Mike Oscar Victor Juliet IMC CU.NIMB.ICING In great difficulty.Over...
    Welcome's waiting... We're anticipating... You'll be celebrating, when you're down, and braking
    ...'' (M.Oldfield;Five miles out)

  10. #10
    Renault 4 Alpine Avatar od  doctor
    Član od
    27.02.2009.
    Aktivnost
    08.10.2021
    Lokacija
    Kraljevo-Kragujevac
    Godine
    39
    Poruke
    2,469
    Vidis gorivoje svega ima,a s obzirom da si iz NS mozes od lokalnih članova dobiti upute gde je najbolje odrzavati auto i brojeve radnji gde najpovoljnije mozes uzeti delove!!!
    NAMA DOBRO,A NIKOME ZLO

Slične teme

  1. reno 4 / reno 5 branici
    Autor reno 5 tl u forumu Prodajem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 21:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •